قیمت حفاظ بالکن


بالکن و تراس، امروزه جزء جدایی‌ناپذیر آپارتمان‌ها و واحد‌های مسکونی است و لذا مالکان ساختمان باید در خصوص انواع حفاظ بالکن و نرده آهنی تراس آگاهی داشته باشند. تقریباً همه واحد‌های آپارتمانی جدید، دارای بالکن هستند. در ساختمان‌ها و منازل قدیمی نیز بخش نسبتاً قابل توجهی از فضای منزل، در تراس و بالکن قرار می‌گرفت. کاربری این فضا بسیار متنوع است و عمدتاً به عنوان محلی برای نصب رخت‌آویز، نصب پکیج و آبگرمکن گازی دیواری و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در برخی ساختمان، علاوه بر بالکن، تراس یا بهارخواب نیز وجود دارد. بالکن و تراس با فضای داخلی منزل ارتباط دارد و لذا یک از مسیر‌های ورود سارقان محسوب می‌شود. در صورتی که بالکن، تراس و بهارخواب، فاقد نرده بالکن مناسب باشد، سارقان به راحتی از طریق آن می‌توانند وارد محیط خانه شوند یا از طریق آن فرار کنند. انواع نرده و حفاظ بالکن از جمله انواع حفاظ آهنی ساختمان به شمار می‌رود که لازم است حتماً برای واحد‌ها، منازل و ساختمان‌هایی که دارای بالکن هستند خریداری و نصب شود.

حفاظ بالکن

دلایل استفاده از انواع حفاظ بالکن چیست؟

نرده آهنی تراس

ویژگی‌های حفاظ بالکن و ایوان چیست؟

شرکت نصب حفاظ برای بالکن و تراس

چه عواملی در انتخاب حفاظ نرده مناسب برای تراس نقش دارند؟

عواملی مانند طراحی کلی خانه (سنتی یا مدرن)، همراه با مقاومت حفاظ آهنی بالکن در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، نقش کلیدی در انتخاب مناسب‌ترین متریال برای انواع نرده و حفاظ بالکن دارند. از متریال مورد استفاده در ساخت حفاظ‌های بالکن می‌توان به فولاد سخت، فولاد نرم، آلومینیوم، شیشه سکوریت، چدن و نرده‌های فرفورژه اشاره کرد که هر کدام ویژگی‌ و امتیازات خاص خود را دارند.

به طور مثال آهن ضدزنگ، یکی از مواد درجه‌یک مورد استفاده برای ساخت نرده‌های حفاظ آهن است که می‌تواند ظاهری مدرن به بالکن بدهد. آهن یک ماده قوی است که نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد و حتی پس از نصب نیز نیازی به رنگ‌آمیزی ندارد. ماده آهن از خوردگی نرده حفاظ در شرایط آب و هوایی مرطوب جلوگیری می‌کند. در عین حال، نرده‌های آهن در مقایسه با فلزات دیگری که برای ساخت انواع نرده و حفاظ بالکن استفاده می‌شوند بسیار گران هستند. نمونه دیگر نرده‌های فرفورژه یا چدنی هستند که در عین جذابیت بالا، باید به طور مرتب آب‌بندی و روکش شود تا زنگ نزند.

حفاظ ساده و شیک

کدام ساختمان‌ها به حفاظ بالکن نیاز دارند؟

ساختمان‌هایی که به انواع حفاظ بالکن نیاز دارند به شرح ذیل هستند:

تولید حفاظ فلزی بالکن و ایوان حفاظ فرفورژه