قیمت حفاظ دیوار


حفاظ دیوار یکی از محصولاتی است که موجب افزایش ایمنی ساختمان و فراهم کردن و ایجاد آرامش و امنیت افراد در سراسر جهان می باشد. حفاظ دیواری مورد استفاده در ساختمان ها، در انواع و مدل های گوناگون و متنوعی طراحی و عرضه ی بازار فروش می شود که به صورت زیر هستند:

در ادامه ی مقاله به بررسی برخی از این مدل های انواع نرده حفاظ دیواری و چگونگی محاسبه قیمت و خرید حفاظ های روی دیوار، حفاظ های آهنی و فلزی سر دیوار خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

حفاظ دیوار

بررسی حفاظ شاخ گوزنی:

یکی از بهترین محافظ های روی دیوار مدل حفاظ دیوار شاخ گوزنی می باشد. این محصول یکی از جدیدترین نسل نرده ها موسوم به شاخ گوزنی است. شکل این نرده ها برگرفته از شاخ های گوزن می باشد و به صورت ذاتی نقش حفاظت را برای این محصول ایفا می کند. برای همین خاطر نام آن را حفاظ شاخ گوزنی می گذارند. رنگ آمیزی این حفاظ ها به صورت روغنی، کوره ای و پودری است. حفاظ های شاخ گوزنی از میلگردهای نمره ده تشکیل شده است. به صورت شاخه های اصلی و فرعی کوتاه و بلند و به شکل طولی و عرضی طراحی با استفاده از میلگردهای نمره ی ده طراحی و ایجاد شده است.

آیا حفاظ شاخ گوزنی امنیت را به طور کامل تامین می کند؟ از لحاظ امنیت، حفاظ شاخ گوزنی مورد تایید نیروی انتظامی می باشد. به این صورت که اگر حفاظ دیوار را از روی سطح زمین گذاشته شود، امکان رد شدن از روی آن تقریبا برابر صفر است. برای همین خاطر سارقین کمتر منازلی را برای سرقت انتخاب می کنند که دارای حفاظ دیوار باشند. چون تلاش برای عبور از این حفاظ ها به دلیل تیز بودن نوک شاخه های به روش گیوتینی تنها موجب آسیب دیدن خودشان می شود. حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت باید دارای چه ویژگی هایی باشد: حفاظ شاخ گوزنی باکیفیت بایستی با میلگرد نمره 10 و وزن استاندارد، رنگ الکترواستاتیک و جوش دو روی تخت گاز باشد.

خرید حفاظ دیوار

چگونگی محاسبه قیمت و خرید حفاظ های روی دیوار:

از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت حفاظ دیوار ارتفاع، تراکم، عرض حفاظ، جنس رنگ، نوع جوش، بستر کار می باشد. در ادامه به بررسی تمامی این موارد در حفاظ شاخ گوزنی می پردازیم که به شرح زیر است:

حفاظ دیوار آهنی ساختمان

بررسی حفاظ سرنیزه ای:

نسل دوم حفاظ دیوار، حفاظ های سرنیزه ای می باشد. این حفاظ ها به صورت یک، دو، سه طرفه و آبشاری تولید می شود. این نوع حفاظ کلاسیک بوده و یکی از نمونه های قدیمی حفاظ های دیواری به حساب می آید. این حفاظ می تواند به خوبی سر راه سارقان و افراد خطرناک قرار بگیرد و امنیت ساختمان را بیشتر کند. از مزایای استفاده از حفاظ های سرنیزه ای در این است که موجب افزایش ارتفاع دیوارهای کوتاه بگیرد. این حفاظ ها در اوج سادگی خود، از امنیت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. حفاظ دیوار از نوع سرنیزه ای علاوه بر این که امنیت ساختمان را بالاتر می برد، دارای قیمت مقرون به صرفه ای هم می باشد. اکثرا جنس حفاظ های سرنیزه ای از فلز و آهن می باشد که با رنگ های ضد زنگ عایق کاری شده است. برای همین خاطر در زمان قرار گرفتن در انواع شرایط آب و هوایی و جوی کیفیت خود را از دست نمی دهند.

این حفاظ دارای کاربردهای زیاد و مختلفی می باشد و در اکثر مناطق می تواند نصب شود. حفاظ سرنیزه را می توان از میلگردها که دارای پیچیدگی خاصی هستند، ساخت. ارتفاع این حفاظ ها به یک و نیم متر می رسد و از تراکم بسیار مناسبی برخوردار می باشد. البته می توان تراکم این حفاظ ها را نسبت به ساختار ساختمان انتخاب کرد. بهترین نوع حفاظ های سرنیزه، تراکم بالای آن است. تراکم بالای حفاظ های سر نیزه ای را می توان با تعداد میله هایی که در کنار هم قرار می گیرد، اندازه گیری کرد. در صورتی که حفاظ دیواری سر نیزه ای با تراکم بالا در ساختمان استفاده شود، دسترسی به ساختمان را غیر ممکن می کند.

حفاظ سرنیزه ای آهنی

قیمت حفاظ سرنیزه ای چگونه محاسبه می شود:

بدون شک تمامی افراد یک مقدار بودجه ی مشخصی را برای اجرای حفاظ دیوار ساختمان خود در نظر می گیرند. و با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، هزینه و قیمت حفاظ دیواری یکی از اصلی ترین مواردی است که باید در خرید و انتخاب حفاظ دیواری به آن دقت شود. در همین راستا ذکر این موضوع از قاعده مستثنی نمی باشد که حفاظ های سرنیزه ای شاید ساده به نظر بیاید، ولی در عین ساده بودن از قیمت بالاتری هم برخوردار است. چون حفاظ های سرنیزه ای از چهار پهلو برای ایستادگی نرده ها استفاده می کند. و از همه مهم تر به دلیل نداشتن لرزش نسبت به حفاظ های میلگردی مثل حفاظ های شاخ گوزنی و سر نیزه ای قیمت بالاتری دارد.

البته نوع جنس جوشی که برای اتصال نرده استفاده می شود هم در میزان قیمت حفاظ دیوار بی تاثیر نیست. جنس رنگ و نوع رنگ ضد زنگی که برای حفاظ دیواری از نوع سر نیزه ای استفاده می شود هم بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. در کل می توان گفت که هر اندازه میزان هزینه ای که برای خرید حفاظ دیواری ساختمان کنار می گذارید بیشتر باشد، در کیفیت و تنوع خرید شما تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. ولی این موضوع را هم باید در نظر بگیرید که با هزینه های کم هم می توان امنیت ساختمان را در مقابل سارقین ایجاد کرد. و با انتخاب ساده ترین حفاظ ها مثل شاخ گوزنی و بوته ای هم می توان به بهترین کارایی ها در این زمینه رسید.

نرده حیاط

بررسی حفاظ دیوار مدل لیلیوم:

بدون شک یکی از زیباترین حفاظ های تولید شده تا به امروز، حفاظ دیوار نوع لیلیوم می باشد. این نوع از حفاظ دیوار علاوه بر ظاهر زیبا و شیکی که دارد، از نظر ایمنی هم دارای امنیت بسیار بالاتری در مقایسه با سایر مدل های خود است. حفاظ لیلیوم الهام گرفته از گل زیبای لیلیوم می باشد که به شکل دو رنگ رنگ آمیزی می شود. و همین امر جلوه ی بسیار جذابی به بیننده می دهد. یکی از اصلی ترین مزیت های این حفاظ در امکان تولید آن در ارتفاع های دلخواه و سفارشی می باشد. ارتفاع استاندارد ساخت و تولید این حفاظ ها به صورت 80 تا 120 سانتی متر می باشد. این نوع از حفاظ ها به دلیل فرم مدرنی که دارد، دارای محبوبیت بسیار زیادی بین طرفداران مد شده است و به صورت گسترده مورد استفاده ی آن ها قرار می گیرد.

امنیت حفاظ لیلیوم همان گونه که قبلا هم به آن اشاره شد، بسیار زیاد است، و موجب ایجاد حریم خصوصی و امنیت زیادی به محیط می شود. هدف اصلی طراحی حفاظ دیواری از نوع لیلیوم تطبیق ایمنی با مدرنیته می باشد. این نوع از حصار ها به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد، در هر مکان می توان از آن ها استفاده کرد. مزیت های حفاظ دیواری لیلیوم به صورت زیر است:

موارد تاثیر گذار در قیمت نرده ی حفاظ دیواری، جنس فلز و متریال به کار رفته و ضخامت و نوع جوشی که برای اتصال آن استفاده می شود، و جنس رنگ آن و... هستند.

حفاظ دیواری منزل

بررسی حفاظ دیوار مدل نخل مرداب:

یکی از بهترین نوع نرده و حفاظ دیوار، حفاظ نخل مرداب می باشد که به آن حفاظ نخلی هم گفته می شود. حفاظ نخل مرداب در عین این که دارای عرض مناسبی می باشد، از ظاهر بسیار زیبا و خلاقانه ای هم برخوردار است. اکثر حفاظ های دیواری الهام گرفته از طبیعت هستند، ولی حفاظ مدل نخل مرداب شبیه ترین نوع حفاظ دیواری به مدل طبیعی است. امروزه این نوع از حفاظ دیوار که جزء نسل جدید حفاظ ها هستند، طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده اند. رنگ حفاظ نخل مرداب، با توجه به شکل زیبای خود در هر رنگی قابل سفارش می باشد. از جمله پرمصرف ترین رنگ های مورد استفاده در این نوع نرده ها، سفید و مشکی و قهوه ای سوخته است.

این نوع از حفاظ دیوار علاوه بر ایجاد جلوه ی زیبا به ساختمان، از ایمنی بسیار بالایی هم برخوردار است. به این صورت که حفاظ نخل مرداب یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید به حساب می آید. این حفاظ ها در ردیف های یک متری تولید می شود و ارتفاعی به اندازه ی 80 تا 120 سانت دارد. البته عرض حفاظ دیواری نوع نخل مرداب با توجه به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کمتر است. ولی خوب به خاطر شاخه های زیاد و انبوهی که دارد، به صورت کامل امکان دسترسی را از بالای خود غیر ممکن ساخته است. قیمت این حفاظ بسیار مناسب می باشد. و با توجه به این که امکان سرقت را به حداقل می رساند، از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است.

بهترین حفاظ دیوار

حفاظ های آهنی و فلزی سر دیوار

حفاظ آهنی و فلزی سر دیوار یکی از محصولات پر کاربردی است که با نصب و اجرای آن می توان موجب تضمین امنیت خود و ساکنین آن محل شد. این محصول حفاظتی به صورتی طراحی شده است که ضریب امنیت بسیار بالایی دارد. به واسطه ی همین امر مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته شده است. حفاظ آهنی و فلزی سر دیوار به گونه ای می باشد که با نصب و اجرای آن بر روی همه ی دیوارها به راحتی می توان از ورود دزدان و سارقان به داخل ساختمان ممانعت کرد. به این وسیله می توان محیطی با ایمنی بالا برای عزیزان خود ایجاد کرد. حفاظ های آهنی و فلزی سر دیوار دارای انواع گوناگون می باشند. انواع آن ها را می توان با در نظر گرفتن شرایط قرارگیری ساختمان سفارش داد.

برای تولید حفاظ دیوار فلزی از انواع فلزات مقاوم بهره گرفته می شود. استفاده از متریال های با کیفیت باعث افزایش طول عمر این محصول ها شده است. علاوه بر آن، می توان با خیالی آسوده از این محصولات در تمامی شرایط آب و هوایی استفاده کرد. حفاظ های دیواری به دلیل این که از فلز تهیه شده است، از استحکام بالایی در مقابل انواع ضربه ها برخوردار است. ارائه ی انواع و مدل های گوناگون این حفاظ ها با توجه به تنوعی که در بازار فروش دارد، دست مصرف کننده ها را در انتخاب آن باز کرده است. برای همین خاطر مصرف کنندگان می توان خیلی راحت حفاظ دیواری خود را مطابق با رنگ دیوارها و نمای ساختمان خود انتخاب کنند.

شرکت نصب نرده حفاظ دیوار

اغلب افراد برای تامین امنیت محل زندگی خود، به خرید حفاظ روی دیوار اقدام می کنند. این نمونه از حفاظ، علاوه بر اینکه استحکام بالایی دارند، می توانند باعث زیبایی محل کار و زندگی شما شوند. به همین دلیل، ترجیح اغلب افراد، خرید و استفاده از این محصولات است. در ادامه مطلب، به معرفی انواع حفاظ دیواری پرداخته و اطلاعات شما را در مورد نمونه های گوناگون آن افزایش می دهیم. پس بهتر است همراه ما بمانید.

  1. حفاظ مرتفع: این نمونه، یکی از بهترین حفاظ های تولید شده در چند سال اخیر است. به موجب تقاضای بالای افراد برای خرید این نمونه از حفاظ، اغلب تولیدکنندگان سعی دارند این محصول را به میزان بیش تری برای مشتریان تولید کنند. ارتفاع بالای این محصولات، موجب شده تا تهاجم کمتری از سوی سارقان و مهاجمان صورت بگیرد.
  2. حفاظ شاخ دار: این محصول هم یکی از بهترین حفاظ ها می باشد. به دلیل وجود انشعابات گوناگون در این محصول، ایمنی به شدت افزایش پیدا می کند. از همین رو، محیط هایی که نیاز به ایمنی و آرامش بیش تری دارند، این نمونه را خریداری می کنند.

برای آشنایی با مدل های دیگر حفاظ روی دیوار، به شما توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید. در این صورت هنگام خرید و سفارش تولیدات نامبرده، به هیچ عنوان دچار سردرگمی و تشویش نخواهید شد. در ضمن، با خواندن این مقاله، می توانید بهترین و حرفه ای ترین فروشندگان را در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کنید. این فروشندگان اهمیت زیادی به نیازهای واقعی مشتریان داده و آن ها را در زمینه خرید یاری می کنند.

نرده حصار

مشخصات بارز حفاظ روی دیوار

آیا ترجیح می دهید حفاظی با ظاهر مدرن داشته باشید؟ در این بخش، می توانید اطلاعاتی در رابطه با ظاهر حفاظ روی دیوار به دست بیاورید. به طور کلی انواع حفاظ، ضمن اینکه می توانند ایمنی زایی کنند، برای زیبایی طراحی شده اند. این محصولات به دلیل اینکه نوظهور و جدید هستند، اغلب دارای ظاهری مدرن و جدید می باشند.

پس از آشنایی با این تولیدات، حالا نوبت به آشنایی با اصول نصب حفاظ رسیده است. برای اینکه فرایند نصب را به صورت حرفه ای و دقیق انجام دهید، باید اصول خاصی را مد نظر قرار دهید. این اصول در ادامه مقاله به طور دقیق و کامل ذکر شده اند. بنابراین با دانستن آن ها، شما نیز می توانید بهترین محصولات را به صورت کاملا حرفه ای نصب کنید.

نرده روی دیوار باغ

مزایای خرید حفاظ

به طور کلی مزایای زیادی برای خرید حفاظ ذکر شده است. البته این مزایا به صورت کاملا نسبی و سلیقه ای هستند. یعنی افراد با توجه به نوع نیاز خود، از این مزایا بهره مند می شوند. در ادامه این بخش، به بررسی مزایای نامبرده برای شما عزیزان می پردازیم. پس بهتر است تا پایان این بخش همراه ما بمانید.

پس از آشنایی با مزایای خرید بهترین حفاظ، توصیه می کنیم خودتان نیز در این رابطه به تحقیق بپردازید. اصولا انجام تحقیق در این باره، می تواند اطلاعات گسترده ای به شما عزیزان اضافه کند. بنابراین، دانستن آن ها کمک زیادی به پیشرفت شما عزیزان می کند.

حفاظ کشی دور دیوار

قوانین و مقررات نصب حفاظ

قوانین زیادی برای نصب حفاظ وجود دارند که آگاهی از آن ها، اطلاعات گسترده ای را می طلبند. این اطلاعات می توانند در نهایت باعث نصب بهتر حفاظ بر روی دیوار شوند. بهتر است برای نصب بهتر این تولیدات، از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. اما اگر مایل به انجام این کار نیستید، می توانید با دانستن اطلاعات زیر، فرایند نصب را خودتان انجام دهید.

پس از آشنایی با قوانین و مقررات نصب حفاظ، حالا نوبت به سفارش و خرید این محصول رسیده است. در این مرحله، به شما فروشندگان باتجربه و با اصالت را معرفی می کنیم. بنابراین می توانید برای خرید حرفه ای و تخصصی این تولیدات، به خواندن بخش بعدی نیز اقدام کنید.

مرکز تولید حفاظ

سفارش حفاظ دیواری

اصولا سفارش حفاظ دیواری، نیازمند کسب اطلاعات گسترده ای است. برای خرید این محصولات به صورت کاملا دقیق و حرفه ای، باید به مراکز تخصصی و پیشرفته مراجعه کنید. این مراکز سعی دارند با فروش حرفه ای حفاظ، نیاز مصرف کنندگان را به طور کامل تکمیل کنند. به علاوه، آن ها با ارائه محصولات صادراتی، می توانند بهترین و باکیفیت ترین محصولات را به دست مشتریان و خریداران برسانند.

به طور کلی، سفارش حفاظ دیواری، با استفاده از روش های گوناگونی انجام می پذیرد. برخی از افراد تمایل دارند به صورت مستقیم و بی واسطه، آن را از کارگاه های تولیدی خریداری کنند. برخی دیگر نیز سعی دارند به خرید غیر حضوری دست زده و محصولات نامبرده را به صورت غیر مستقیم سفارش دهند. در هریک از این روش ها، مزایا و مضراتی گنجانده شده است. شما عزیزان باید به نوع مصرف و ضرورت استفاده تان از این محصول توجه کنید.

فروشندگان و تولیدکنندگان مجموعه ما، با تولید و فروش حفاظ روی دیوار، سعی دارند عمده نیاز خریداران را تامین کنند. آن ها علاوه بر تامین نیاز مصرف کنندگان داخلی، به فکر بهره مند سازی خریداران خارجی نیز هستند. به عنوان مثال، آن ها سعی دارند انواع حفاظ را به خارج از کشور صادر کنند. زیرا این محصولات در خارج از کشور، کیفیت های پایینی داشته و خریداران خارجی، تمایل به خرید محصولات ایرانی دارند.

حفاظ خانه ویلایی حفاظ فلزی حفاظ شاخ گوزنی
پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912