حفاظ نیزار


قیمت حفاظ نیزار در شرکت ایمن کمک به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و طراحی های پیشرفته، بسیار مقرون به صرفه و رقابتی است. خرید نرده نیزار برای نصب روی دیوار ساختمان از این شرکت، به شما این امکان را می دهد که امنیت و زیبایی فضای خود را بهبود بخشید. ایمن کمک با ارائه بهترین نرده حفاظ نیزاری، محصولاتی با دوام و مقاوم برای دیوار حیاط و دیگر نواحی شما فراهم می کند. انواع نرده امنیتی نیزار دیواری که در این شرکت عرضه می شود، به ویژه برای باغ ها و ویلاها، امنیت کامل و جلوه ای زیبا به فضاهای مختلف شما می بخشد. شرکت ایمن کمک به عنوان نمایندگی معتبر نرده حفاظ نیزاری، خدمات ویژه ای در زمینه فروش و نصب این محصولات ارائه می دهد. نصب نرده حفاظ نیزاری با کیفیت بالا و طراحی های اختصاصی، به شما این اطمینان را می دهد که دیوارهای حیاط و باغ ویلاهای شما به خوبی از نظر امنیتی تقویت شده و به زیبایی آن ها افزوده می شود. با انتخاب از میان انواع نرده امنیتی نیزار دیواری موجود در ایمن کمک، شما می توانید از کیفیت عالی و عملکرد برتر این محصولات بهره مند شوید و فضای خود را به بهترین نحو ممکن محافظت کنید.

حفاظ نیزار

حفاظ نیزاری چیست؟

حفاظ نیزار، از جمله انواع حفاظ بوته ای است که طی سال های اخیر، به دلیل تأمین امنیت مناسب برای ساختمان مورد استقبال قرار گرفته است. به ویژه ساختمان ها و منازلی که در مناطق ناامن، حاشیه شهر ها و روستا ها و منازل ویلایی و اقامتی، قرار دارند. از جمله حفاظ های بوته ای می توان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم و حفاظ نخل مرداب اشاره کرد. شکل این حفاظ ها الهام گرفته از برخی گیاهان (گیاه نخل مرداب و گل لیلیوم) است یا به دلیل تشابهی که به شاخ گوزن دارد، به شاخ گوزنی مشهور هستند.

این حفاظ از جمله حفاظ های آهنی بسیار مناسب و کاربردی برای دیوار های حیاط، منازل ویلایی، محوطه های رو باز، پارکینگ ها، گاراژ ها، مجتمع های اداری و صنعتی، کارگاه های صنعتی و باغات و مزارع است.

قیمت حفاظ نیزار

نکات مهم در خرید و انتخاب انواع حفاظ نیزار

برای خرید و نصب حفاظ نیزار، ابتدا باید به چند نکته اساسی در خصوص این نوع حفاظ ها اشاره کرد:

حفاظ نیزاری دیوار حیاط

ساختار حفاظ نیزار

حفاظ نیزار دارای یک شاسی فلزی ضخیم و محکم و تعدادی میلگرد خم شده است. میلگرد ها با استفاده از دستگاه به اشکال مختلف خم می شوند. سپس با استفاده از دستگاه جوش CO۲ به شاسی یا شاخه های اصلی جوش داده می شوند. در برخی از مدل های حفاظ نیزار، نرده ای نیزه ای نیز مستقیماً به شاسی جوش داده شده است که شاخه های میلگرد به آن نرده وسط جوش داده شده اند. سر میلگرد ها بسیار تیز و برنده است و با توجه به تراکم و ارتفاع شاخه ها، مانعی در برابر نفوذ سارقان ایجاد می کند.

حفاظ دیوار

کیفیت اتصالات و جوشکاری حفاظ نیزار

تعداد جوش ها و اتصالات شاخه ها در حفاظ نیزار بسیار کم است و این یکی از مزایای آن محسوب می شود زیرا هر اندازه جوش ها کمتر باشد، امکان پوسیدگی نقاط جوشکاری شده و اتصالات حفاظ کمتر خواهد بود. البته در هنگام ساخت باید به نوع جوشکاری و رنگ کاری حفاظ نیز توجه کرد. جوش های الکترود، به مرور زمان پوسیده و از نقطه جوش و اتصال جدا می شوند اما جوش های CO۲ دو طرفه، محکم و استوار باقی می مانند. استفاده از رنگ کوره ای الکترواستاتیک نیز در ماندگاری و دوام حفاظ نیزار در شرایط مختلف آب و هوایی تأثیر زیادی دارد.

مرکز خرید حفاظ نیزار دیواری

نکات مهم در خصوص کیفیت ساخت حفاظ نیزار

شرکت نصب نرده حفاظ نیزار

نحوه خرید حفاظ نیزار

خرید و تهیه حفاظ نیزار هم از طریق خرید اینترنتی و هم از طریق بازدید و خرید حضوری امکان پذیر است. برای خرید اینترنتی، ابتدا باید اطلاعات اولیه درباره عرض و طول و ارتفاع دیوار را در نظر گرفت و سپس بر اساس رنگ بندی، تراکم شاخه های حفاظ و نوع میلگرد های به کار رفته در ساخت آن، اقدام به خرید حفاظ نیزار مناسب کرد. البته قبل از هر کاری، بررسی انواع حفاظ ها و مشورت با متخصصان و کارشناسان ضرورت دارد.

ساخت و نصب حفاظ نیزار کاری تخصصی است. از سوی دیگر، در فرایند انتخاب و خرید باید با کارشناسان و متخصصین کار، مشورت کرد. کارشناس فنی و کاربلد به راحتی با بررسی میدانی و مشاهده وضعیت دیوار و شرایط ساختمان و محیط منطقه، می تواند بهترین نوع حفاظ ساختمان را به مالک پیشنهاد دهد. همچنین شرکت های سازنده حفاظ های آهنی، اقدام به راه اندازی مرکز خرید و وبسایت فروش و محاسبه آنلاین قیمت بر اساس نوع حفاظ های می کنند.

حفاظ نیزار از جمله دیگر انواع حفاظ های آهنی برای دیوار ساختمان است که ضمن تأمین امنیت مناسب، جذابیت خاصی به نمای ساختمان می بخشد. وجه تسمیه این حفاظ، به این دلیل است که شاخه های آن، مانند نیزار از زمین سر برآورده و به شکل استوار یا مورب، به اطراف گسترده شده اند. این شاخه ها دارای نوک بسیار تیز بوده و با توجه به تراکم و ارتفاعی که دارند، مانعی قوی برای عبور انسان یا حیوانات بزرگ ایجاد می کنند. سارقان حرفه ای با وجود حفاظ مستقر روی دیوار ویلا یا ساختمان، انگیزه ای برای ورود به ساختمان و سرقت پیدا نمی کنند.

خرید هر نوع حفاظ آهنی مناسب برای نصب روی دیوار، و به طور ویژه انواع حفاظ بوته ای مانند حفاظ نیزار، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ نخل مرداب، راهی برای حفظ سرمایه های مادی، تأمین آرامش و امنیت ساکنان و حفظ حریم خصوصی افراد منزل است. همانطور که اشاره شد، اگر عکس حفاظ نیزار را در اینترنت جستجو کنید، این حفاظ را مانند نیزاری مشاهده خواهید کرد که روی دیوار و یا درب حیاط آپارتمان یا ویلا روئیده است و با نوک تیز و بلندی که دارد، سارقان را به چالش می کشاند.

تولید حفاظ آهنی

مزایای حفاظ های بوته ای و نیزاری

حفاظ نیزار، در زمره حفاظ هایی است که علاوه بر تأمین امنیت مناسب برای ساختمان، زیبایی خاصی نیز به نمای ساختمان می بخشد. برخی از مزایای این نوع حفاظ ها به شرح زیر است:

حفاظ کشی دیوار باغ

حفاظ های بوته ای و نیزاری برای کدام ساختمان ها مناسب هستند؟

حفاظ نیزاز، همچون حفاظ شاخ گوزنی، تقریباً برای اکثر دیوار ها مناسب است. اما این نوع حفاظ برای ساختمان هایی که دارای شرایط زیر هستند، کارایی بهتری دارد.

باید توجه داشت که حفاظ نیزار، مناسب استفاده و نصب در بالکن، تراس و بخش های دیگر ساختمان نیست. شاخه های گسترده این نوع حفاظ های بوته ای، امکان قدرت عمل و استفاده موثر از بالکن و تراس را سلب می کند. از سوی دیگر، نوک های تیز آن، برای کودکان خطرناک است. در برخی موارد اگر ارتفاع دیوار کوتاه باشد، با استفاده از ترکیب حفاظ نرده ای و حفاظ نیزار، مانعی قوی برای عبور سارقان و افراد و حیوانات ایجاد می شود.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912