قیمت حفاظ کشویی


تأمین امنیت مکان‌های مختلف همواره یکی از دغدغه‌های افراد ساکن در آن مکان می‌باشد حال خواه آن مکان منزل یا محل کار و یا حتی یک انباری باشد. تفاوتی نمی‌کند. این موضوع تنها در مورد امروز افراد نیست بلکه از دیرباز و نیاکان ما نیز به فکر تأمین امنیت درب و پنجره‌ها بودند و اغلب از طریق استفاده از انواع حفاظ‌ها این کار را انجام می‌دادند ولی خوب در آن زمان به مانند امروز نبوده که بتوانند از موارد پیشرفته مانند حفاظ‌های آهنی و یا حفاظ کشویی درب و پنجره استفاده کنند و طبیعتاً از راهکار‌های ضعیف‌تری استفاده می‌شده.

امروز همگام با رشد جمعیت و پیشرفت تکنولوژی و انواع صنایع، هم دغدغه تأمین امنیت بیشتر شده و به تبع آن راهکار‌های بسیار بهتر، پیشرفته‌تر و ایمن‌تری دقیقاً به مانند همان حفاظ کشویی درب و پنجره که خدمتتان عرض کردیم به وجود آمده و ما قصد داریم تا در ادامه این مقاله از وب سایت ایمن کمک در مورد یکی از بهترین گزینه‌ها برای این کار با شما عزیزان صحبت کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

حفاظ کشویی

حفاظ متحرک کشویی چیست؟

در ادامه باید بگوییم که همگام با ساخت انواع حفاظ‌ها مانند حفاظ کشویی درب و پنجره، مردم برای استفاده از این محصولات ایمن‌سازی خیلی علاقه نشان نداده و اغلب دوست دارند تا با استفاده از یک درب یا پنجره‌، قضیه ختم به خیر شود. البته که استفاده از یک درب و یا پنجره‌های باکیفیت و ایمن بسیار کارساز و مؤثر است اما متأسفانه باید بگوییم که استفاده از درب‌های ایمن و حتی ضد سرقت همینطور پنجره‌های مستحکم و مقاوم به تنهایی کفایت نکرده و نمی‌توان روی ایمنی آن‌ها به تنهایی حساب کرد بلکه تمام این موارد نیازمند یک مکمل امنیتی قدرتمند هستند و این موضوع اجتناب ناپذیر می‌باشد.

این موضوع زمانی پررنگ‌تر می‌شود که دسترسی به منافذ ورودی به منزل و یا هر مکان دیگر به راحتی مقدور باشد. به عنوان مثال پنجره‌های طبقات اول آپارتمان‌ها که به زمین بسیار نزدیک هستند و یا درب خانه‌هایی که در مکان‌های پرت بوده و عملاً هیچ مزاحمتی برای سارقین ایجاد نمی‌شود خیلی بیشتر نیازمنده انواع حفاظ‌های امنیتی مانند حفاظ کشویی درب و پنجره می‌باشند تا پنجره‌هایی که در طبقات بالاتر قرار داشته و در‌های ورودی که در مجتمع‌های ایمن با تدابیر امنیتی مناسب است اما باز هم تمام این موارد دلیل نمی‌شود که از حفاظ‌های امنیتی استفاده نکرد.

خرید حفاظ متحرک

شرکت نصب حفاظ کشویی آکاردئونی

احتمالاً تا به اینجای نوشته متوجه شده باشید که بهترین راه حل استفاده از حفاظ‌های امنیتی هستند که در انواع مختلف مانند لولایی، کشویی، کرکر‌های و موارد دیگر از این قبیل تولید و ارائه می‌شوند. این حفاظ‌ها علاوه بر قفل‌های مخفی و توکار‌ای که دارند قابلیت میزبانی از چند قفل جانبی هومن به عنوان قفل سوم شناخته می‌شود نیز دارند و همین امر باعث افزایش امنیت آن‌ها شده. اما همانطور که گفته شد این نوع از حفاظ‌ها دارای انواع مختلفی هستند. اگر خاطرتان باشد در گذشته چیزی به عنوان حفاظ کشویی درب و پنجره خیلی کم استفاده می‌شد و مخصوصاً برای پنجره‌ها اغلب از حفاظ‌های ثابت که بر روی چهارچوب پنجره نصب می‌شدند کمک گرفته می‌شد. حفاظ‌های ذکر شده دارای امنیت بسیار بالایی بودند چرا که هیچگونه راه نفوذ بر آن‌ها وجود نداشت و کاملاً به درون دیوار رفته و محکم می‌شدند ولی خوب این نقطه قوت‌شان در واقع نقطه ضعف‌شان هم بود چرا که این حفاظ‌ها قابلیت باز و بسته شدن نداشتند و نمی‌توانستیم استفاده مناسبی از آن‌ها داشته باشیم و همانطور که مشخص است ابداً دارای انعطاف‌پذیری نبوده و ظاهر زیبایی هم نداشت.

حفاظ پشت درب آپارتمان

همینطور استفاده از چیزی به عنوان حفاظ کشویی درب و پنجره برای درب‌های ورودی خانه‌ها نیز مرسوم نبود ولی به مانند پنجره‌ها از حفاظ‌های ثابت استفاده نمی‌شد و راه حلی که ارائه شد استفاده از نوع لولایی حفاظ‌ها بود. و برای مدت چند سال تقریباً تمام بازار در تسخیر این دو نوع از حفاظ‌های در و پنجره بود اما از بحث امنیت که بگذریم هیچ ویژگی مثبت دیگری در این نوع حفاظ‌ها وجود نداشت. به عنوان مثال حفاظ‌های لولایی دارای ظاهر خوبی نبودند و دقیقاً به اندازه چهارچوب‌شان نیاز به فضای جانبی برای قرار گرفتن در صورت عدم استفاده داشتند و خب این هم معضلی بود که می‌بایست رفع می‌شد.

از همین رو اقدام به ساخت نوع جدیدی از حفاظ‌های ساختمان با عنوان حفاظ کشویی درب و پنجره و یا حفاظ  آکاردئونی فلزی شد البته انواع دیگری به مانند این نوع از حفاظ  مثل حفاظ‌های کرکره‌ای نیز به وجود آمدند اما امروزه بیشترین سهم بازار مربوط به حفاظ‌های کشویی می‌باشد. این حفاظ‌ها همان طور که از نامشان نیز پیداست به صورت کشویی قابل استفاده هستند و نیاز به هیچگونه فضایی جانبی ندارد. یعنی در هنگام نیاز به آن‌ها کاملاً در دسترستان هستند و در صورتی که با نیاز نداشته باشید با جمع کردن‌شان در یک گوشه چهارچوب می‌توانید آن‌ها را کاملاً نامرئی کنید! همچنین ظاهر زیبای آن‌ها مکمل امنیت بالا‌ایشان می‌باشد و این نوع از حفاظ‌ها را تبدیل به یکی از بهترین گزینه‌ها می‌کند.

حفاظ آکاردئونی

انسان‌ها موجوداتی کمال گرا هستند و طبیعتاً به دنبال بهترین‌ها می‌گردد و برای یک حفاظ درب و پنجره تنها موضوع امنیت مهم نبوده و مواردی همچون سهولت در استفاده، ظاهر زیبا و کم جا گیر بودن و بسیاری موارد دیگر مطرح می‌شود که تمام این ویژگی‌ها در حفاظ کشویی درب و پنجره موجود است و می‌تواند برای شما حس امنیت را در کنار کاربرد و زیبایی ارمغان بیاورد. بنابراین شرکت ایمن کمک به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان این نوع از حفاظ‌ها توصیه می‌کند که حتماً برای حفظ امنیت مکان‌های مختلف از این حفاظ‌ها استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

حفاظ درب ضد سرقت