قیمت درب آکاردئونی


برای آگاهی از قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی لازم است فاکتورهای مهمی را مورد بررسی قرار داد زیرا این درب ها را براساس فاکتورهای مشخصی قیمت گذاری می نمایند اما این فاکتورها چیست ؟ چند سالی است که درب های آکاردئونی گستردگی بسیار زیاده یافته اند. در واقع می توان گفت این درب ها با قابلیت های بی نظیر توانسته اند به محبوبیت قابل توجه ای دست یابند چرا که قادرند سطح امنیتی ساختمان شما را افزایش داده و به عنوان یک ابزار محافظتی از ورود افراد سارق به داخل ساختمان های شما جلوگیری نمایند. چنین  مزیت هایی می تواند هرکسی را راغب به خرید این درب ها نماید زیرا امروزه آمار دزدی ها افزایش یافته است و امنیت به عنوان مهم ترین دغدغه مردم سراسر دنیا تلقی می گردد.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی چیست ؟

درب آکاردئونی فلزی یکی از محبوب ترین و بهترین حفاظ ها برای افزایش امنیت ساختمان ها به شمار می رود که در جلوی درب ورودی نصب می گردد. این درب ها ویژگی های خاصی داشته و قادرند تا نیازمندی های شما را به خوبی برآورده سازند. کاربردهای گوناگونی برای درب های آکاردئونی بیان شده اند اما به طورکلی شما  می توانید این حفاظ ها را برای ساختمان های مسکونی ، تجاری ، ادراری و ... مورد استفاده قرار داده و به این طریق امنیت ساختمان خود را حفظ کنید. در راستای تامین نیازمندی های شما انواع مختلفی از این درب ها تولید و روانه بازار می شوند که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و برای خرید لازم است نسبت به این ویژگی ها به دانش بالایی دست یابید.

حفاظ درب آپارتمان

مزایای استفاده از درب های آکاردئونی

بررسی هایی که شما در راستای مزیت ها و ویژگی های هر محصول انجام می دهید می توانند به شما کمک کنند تا خرید بهتری را انجام داده و محصولات مناسبی را تهیه کنید. خرید درب های آکاردئونی مزیت های قابل توجه ای برای شما به همراه دارد که از مهم ترین آن ها می توان موارد زیر را نام برد.

حفاظ پنجره متحرک

عوامل موثر بر قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم برای محاسبه قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی لازم است عوامل خاصی را در نظر گرفت زیرا این قیمت ها ثابت نبوده و بر اساس این عوامل تغییر می کنند. امروزه این درب ها را می توان در طرح ها و جنس های مختلفی تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد و مشخصات هرکدام از این درب ها با دیگری فرق دارد. از مهم ترین نکاتی که لازم است قبل از خرید درب های آکاردئونی رعایت کنید توجه به محیط می باشد زیرا اگر این درب ها کاملا هماهنگ با محیط انتخاب نشوند نمی توانید از آن ها استفاده کنید.

بر این اساس باید گفت هرچه میزان تراکم یا تعداد نرده های درب افزایش یابد قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی نیز افزایش می یابد زیرا برای تولید درب هایی که تراکم نرده بیشتری دارند نیاز به مواد اولیه بیشتری نیز می باشد. این نکته را نباید فراموش کنید که افزایش این تراکم میزان امنیت درب شما را افزایش خواهد داد اما متعاقبا هزینه های بیشتری باید برای خرید متحمل شوید. عامل بعدی که اثرات بسیاری در تعیین قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی دارد ضخامت آهن به کار رفته در تولید این درب ها است. هرچه میزان ضخامت این آهن ها بیشتر باشد درب موردنظر از استحکام بیشتری برخوردار می باشد اما قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

خرید درب آکاردئونی

مدل درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی را در اندازه های مختلفی تولید نموده و روانه بازار می کنند و نکته ای که نباید فراموش کرد این است که طول این درب ها را باید براساس فضای مورد استفاده انتخاب نمود. اگر بخواهیم در قالب یک مثال این امر تشریح دهیم می توان به درب ورودی فروشگاه ها اشاره نمود. طول دربی که برای فروشگاه ها در نظر گرفته می شود متفاوت تر از محیط های دیگر است. درب های آکاردئونی مورد استفاده برای فروشگاه ها باید طول بیشتری داشته باشند تا هماهنگی کاملی با درب های ورودی این محیط ها داشته باشند. مدل این درب ها می تواند بر روی قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی اثرات مستقیمی داشته باشد بنابراین بهتر است قبل از خرید محاسبات لازم را در این راستا انجام داده و مدل مورد نظر را براساس میزان بودجه خود انتخاب کنید.

شرکت نصب درب آکاردئونی

درب‌های آکاردئونی در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شوند. به همین دلیل کاربران می‌توانند، آزادانه یکی از مدل‌ها را برای منزل خود انتخاب کنند. مهم‌ترین فاکتور در انتخاب این درب‌ها، کیفیت آن‌هاست. بنابراین پیش از انتخاب مدل، حتماً سابقه سازنده آن‌ها را بررسی کنید. فرایند نصب این درب‌ها نیز حساسیت بسیار بالایی دارد، بنابراین سعی کنید از یک تیم حرفه‌ای برای انجام این کار استفاده نمایید. یکی از شرکت‌های باسابقه در زمینه تولید و نصب محصولات آکاردئونی شرکت ایمن کمک محسوب می‌شود. ایمن کمک محصولات باکیفیت و متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی و معرفی آن

در ابتدای صحبت‌ها، به آشنایی بیشتر با این نمونه از درب‌ها و همچنین دلیل نام‌گذاری آن‌ها می‌پردازیم. دلیل نام‌گذاری این درب‌ها، نحوه حرکت درب‌های آکاردئونی است که شباهت بسیار زیادی به طریقه حرکت و نواختن ساز آکاردئون دارد. به همین دلیل سازندگان و خریداران این درب‌ها، آن‌ها را به این اسم می‌شناسند. این درب‌ها به‌صورت تاشو و ریلی هستند و بر روی درب اصلی قرار می‌گیرند. با استفاده از درب آکاردئونی حریم شخصی شما خیلی خوب محافظت می‌شود.

مرکز تولید درب آکاردئونی

جنس درب‌های آکاردئونی آپارتمان از چیست؟

تا به اینجا، به برخی ویژگی‌های درب آکاردئونی و معرفی آن پرداختیم و اکنون جنس آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. برخی از جنس‌های درب آکاردئونی عبارتند از:

درب‌های آکاردئونی فلزی:

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم درب‌های آکاردئونی فلزی، سنگین تر بودن آن‌ها نسبت به انواع دیگر درب‌های محافظ تقویت منزل محسوب می‌شود. همچنین تمیز نمودن آن‌ها و شست‌وشوی درب‌ها نیز امر بسیار آسانی است. همین موضوع سبب می‌شود، این نوع درب محبوبیت بسیار زیادی نزد مشتریان داشته باشد.

درب‌های کشویی:

درب‌های ضد سرقت قیمت فوق‌العاده مناسبی دارند، اما نکته‌ای که همواره باید در نظر بگیرید این است که وزن آن‌ها کمی زیاد است. پس از نصب درب‌ها و گذشت زمان، وزن سنگین درب ضد سرقت سبب می‌شود که شکل ظاهری خود را از دست بدهد. ترک‌های ایجاد شده روی درب‌ها از زیبایی آن‌ها می‌کاهد. به همین دلیل شما علی‌رغم هزینه کمی که می‌پردازید، مدت کوتاهی از آن‌ها استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم، درب‌های باکیفیت‌تری را انتخاب نمایید تا مجبور نباشید زودبه‌زود آن‌ها را تعویض نمایید.

درب های آکاردئونی آهنی:

به درب‌ آکاردئونی و معرفی آن تا حدود زیادی پرداختیم. همان گونه که از نام این نوع درب‌ها مشخص است از دوام و مقاومت بالایی برخوردارند، زیرا از آهن ساخته شده‌اند. در ابتدای فرایند ساخت، این درب‌ها را به‌وسیله رنگ کوره و ضدزنگ، رنگ می‌کنند. ازآنجایی‌که استحکام این نوع درب‌ها بسیار بالاست، کاربران می‌توانند به‌راحتی آن‌ها را در محیط‌های بیرونی نیز به کار ببرند. یکی از مزایای مهم این نوع درب، مقاومت آن در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی است.

درب‌های آکاردئونی برقی:

این نوع درب‌ها کارایی زیادی برای استفاده در پارکینگ‌ها دارند که به‌صورت اتومات و برقی هستند. ویژگی مثبت این‌گونه درب‌ها کنترل از راه دور است.

درب آکاردئونی بزرگ

طرح‌های مختلف درب‌های آکاردئونی

درب‌های آکاردئونی لوزی:

از مشخصه‌های درب‌های آکاردئونی سه گل لوزی، راحتی و نرمی در باز و بسته‌شدن درب همچنین ایجاد سروصدای بسیار کم است. پرچ‌های به کار برده شده در این درب‌ها، بسیار قوی و محکم است. این نوع درب، هم از نظر زمانی و هم از نظر هزینه، می‌تواند مشتریان خود را راضی نگه دارد. زیرا از لحاظ ساخت بسیار تمیز کار شده است. عمده استفاده از این نوع درب‌ها در ورودی ساختمان‌ها و منازل مسکونی و همچنین درب ورودی ویلاها و پنجره‌های آن است. در بخش بعدی،  در مورد درب‌ آکاردئونی و معرفی آن بیشتر صحبت می نماییم.

درب‌های آکاردئونی چهارگل:

همان گونه که از نام این درب پیداست، نحوه ساخت آن به‌صورت چهار لوزی و دو ردیف تسمه عمودی است که هم باعث ایجاد ظاهری زیبا و هم مقاومت و استحکام بالای آن می‌شود. از لحاظ ایمن بودن این نوع درب نسبت به نمونه‌های دیگر درب‌های آکاردئونی، یک‌سروگردن بالاتر قرار دارد. کارایی این درب‌ها بیشتر در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های دارای چندطبقه، انبارها و همچنین درب ورودی است که باعث ایجاد ایمنی بالا در برابر دزدان و سارقان می‌گردد.

درب‌های آکاردئونی سه گل لوزی:

بدیهی است یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین و پراستفاده‌ترین درب‌های آکاردئونی، سه گل لوزی (سه لوزی) به شمار می‌رود. این درب‌ها علاوه بر زیبایی، محکم و مقاوم نیز هستند و قیمت مناسب آن از کیفیت و کارایی این درب‌ها نمی‌کاهد. خوش‌سلیقگی به کار برده شده در طراحی و ایجاد یک دستگیره بر روی درب، به زیبایی و جذابیت آن افزوده است. همچنین کاملاً مشهود است که مرحله ساخت درب آکاردئونی و معرفی آن به مشتری پروسه پیچیده‌ای محسوب می‌شود.

در این درب، علاوه بر کیفیت به کمیت آن نیز توجه ویژه‌ای شده است. با نگاه‌کردن به درب‌ آکاردئونی سه گل لوزی، متوجه خواهید شد که در ساختار این حفاظ چقدر همه عوامل آن در جایگاه مناسب خود قرار دارند. نقاط جوشکاری شده اصلاً مشخص نیستند و جایگاه قفل‌های این درب و لولای آن کاملاً دقیق و تمیز، کار شده است. یکی از مزایایی که این درب را بیشتر موردتوجه قرار می‌دهد، اشغال نمودن فضای بسیار کم است.

درب آکاردئونی رنگ مشکی

تفاوت درب آکاردئونی داخلی و درب آکاردئونی خارجی

درب‌های آکاردئونی داخلی:

درب‌های آکاردئونی داخلی درب‌هایی هستند که جهت استفاده در فضاهای داخلی و یا سالن‌ها و تالارها، برای جداسازی فضا کاربرد بیشتری دارند. درب آکاردئونی داخلی برعکس نمونه آهنی خود که نقش محافظ را دارد، در هنگامی که باز باشد برای جلوگیری از دیده‌شدن قسمت دیگر فضا به کار می‌رود. در ساخت درب‌های آکاردئونی داخلی، از مواد ضد سرقت و یا مواد فلزی استفاده می‌کنند.

درب‌های آکاردئونی خارجی:

درب‌های آکاردئونی خارجی به‌عنوان یک محافظ عمل کرده و باعث ایجاد اطمینان و ایمنی بالا می‌شوند و گاهی اوقات از آن‌ها برای درب ورودی اصلی نیز استفاده می‌گردد. تا این بخش از مقاله سعی کردیم، نکات خوبی در مورد درب آکاردئونی و معرفی آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. بخش عمده درب‌های آکاردئونی خارجی برای ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها و یا برای جداسازی حریم مغازه‌ها، همچنین بازارهای بزرگ مورداستفاده قرار می‌گیرد.

درب آکاردئونی رنگ سفید

نکات کلیدی و مهم درب‌های آکاردئونی

حفاظ تقویت درب منزل

انواع رنگ‌های درب‌های آکاردئونی داخلی و آهنی

رنگ‌های درب آکاردئونی داخلی شامل موارد بسیار گوناگونی می‌شود که در این جا به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. از رنگ‌هایی که در درب‌های آکاردئونی داخلی موردتوجه قرار گرفته و محبوبیت زیادی به دست آورده‌اند می‌توان به طوسی، گردویی، کرم استخوانی، نسکافه‌ای و سفید اشاره نمود.

رنگ‌های درب‌های آهنی:

رنگ‌های قهوه‌ای سوخته، سفید، مشکی، نقره‌ای همچینن رنگ مسی از آن دسته رنگ‌های بسیار پرطرفدار به شمار می‌روند. این رنگ‌ها به علت اینکه از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و جز رنگ‌های کوره‌ای محسوب می‌شوند، مورد استقبال مشتریان واقع گردیده‌اند.

رنگ کوره ای درب آکاردئونی

مزایا و معایب درب‌های آکاردئونی

در این بخش قصد داریم به بررسی فواید زیادی که درب‌های آکاردئونی دارند، بپردازیم. استفاده از این درب‌ها امنیت محل موردنظر شما را تضمین می‌کند.

درب آکاردئونی طلایی

معایب درب‌های آکاردئونی

در این بخش از مقاله، برخی از معایب درب‌های آکاردئونی را با هم بررسی می‌کنیم. فواید این درب‌ها بسیار بیشتر از معایب آن‌هاست.

 از معایب درب‌های آکاردئونی به چند نکته می‌توان اشاره کرد. یکی از آن‌ها مجهز نبودن به دوربین و اطلاعات تعبیه شده است. همچنین این درب‌ها بر عکس درب‌های کامپیوتری دارای قفل هوشمند نیستند. در صورت حضور نداشتن و عدم سیستمی بودن، این امکان که بتوان محیط اطراف را کنترل نمود وجود ندارد.

بدیهی است که برخی از افراد درب‌های آکاردئونی را جز درب‌هایی که دارای امنیت و اطمینان باشد، نمی‌دانند. اما باید این نکته را در نظر داشت که باوجود این نکات، انواع درب‌های آکاردئونی داخلی و خارجی، هنوز هم در آپارتمان‌ها و ادارات و درب‌های ورودی و ویلاها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

مجموعه ایمن کمک در زمینه درب آکاردئونی و معرفی آن به مشتریان عزیز فعالیت بسیار گسترده‌ای دارد. این شرکت رضایت مشتریان را در اولویت کار خود قرار داده است. به همین دلیل همواره متریال بسیار باکیفیت را در خط تولید خود به کار می‌برد. شما خیلی راحت می‌توانید، به‌صورت اینترنتی از شرکت خرید نمایید. این شرکت مشتریان بسیار زیادی دارد و براین‌اساس به‌آسانی می‌توانید، به ایمن کمک اعتماد کنید.

حفاظ کشویی درب بالکن

درب آکاردئونی چه اجزایی دارد؟

در ابتدا باید اشاره کنم که چارچوب این درب‌ها آهنی است. در درون این چارچوب‌ها پروفیل‌ها به‌صورت افقی یا عمودی قرار گرفتند. در بخش بالایی درب‌ها یک ریل وجود دارد که جنس آن از فلز است. در قسمت زیرین ریل نیز قسمت چرخ داری وجود دارد که سنگینی و وزن درب را متحمل می‌شود. ریل دیگری نیز در قسمت زیرین وجود دارد که برای حرکت درب تعبیه شده است و در قسمت درونی آن میله راهنمایی که به درب وصل است، قرار دارد. این درب‌ها امنیت بسیار بالایی دارند و درعین‌حال پیچیدگی زیادی ندارند. به همین دلیل کارایی زیادی دارند و در مکان‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند.

درب آکاردئونی

نصب حفاظ آکاردئونی برای پارکینگ

پارکینگ‌ها چه در یک ساختمان چندطبقه باشند و چه در منزل مسکونی بسیار کوچک، باید امنیت بالایی داشته باشند. در ادامه صحبت در مورد درب آکاردئونی و معرفی آن باید بگویم که گزینه بسیار مناسبی برای افزایش امنیت پارکینگ شما به شمار می‌رود. نحوه ساخت این درب‌ها به این صورت است که درب‌ها به‌صورت جدا از هم ساخته می‌شوند و سپس در مکان نصب می‌شوند. البته باید اشاره کنم که درب‌ها به‌صورت یک لنگه هم ساخته می‌شوند، اما معمولاً برای درب‌های پارکینگ از درب‌های دو لنگه‌ای استفاده می‌کنند.

درب‌های دو لنگه‌ای به‌وسیله یک قفل ایمن برای باز و بسته‌شدن به هم وصل می‌شوند. وقتی قرار است این درب‌ها باز شوند، ابتدا از بخش میانی کاملاً جمع می‌شوند سپس درون قابی که به‌صورت عمودی در دو طرف درب وجود دارد، قرار می‌گیرند. استفاده از درب و حفاظ آکاردئونی نیز نوع دیگری از کاربردهای آن‌هاست که امنیت محل کار یا زندگی شما را افزایش می‌دهد.

البته در برخی مواقع نیز از آن‌ها به‌عنوان حفاظ پنجره‌ها استفاده می‌کنند. حفاظ آکاردئونی به طور ویژه برای پنجره‌هایی به کار می‌روند که عرض آن‌ها کمی زیاد است. با وجود این، گاردها امکان نفوذ به درون ساختمان تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

حفاظ پشت درب آپارتمان

درب آکاردئونی و معرفی آن موضوعی بود که در مقاله امروز مورد بررسی قرار دادیم. در پایان این مقاله و باتوجه‌به اینکه در تمامی جوامع سارقین وجود دارند، ما باید از حریم شخصی و منازل خود محافظت نماییم تا در دام این سارقین نیفتیم. به همین دلیل باید از درب‌های باکیفیتی استفاده کنیم. سعی کنید قبل از خرید این درب‌ها به‌خوبی در مورد آن‌ها تحقیق نمایید. این امر سبب می‌شود شما خرید بهینه و مقرون‌به‌صرفه‌ای داشته باشید. با افزودن قفل روکار یا توکار، امنیت این درب‌ها به طور چشمگیری افزایش می‌یابد. حجم کم درب‌ها را نیز باید به سایر فواید آن‌ها اضافه کرد.

در هنگامی که نام تأمین امنیت برای یک مکان به میان می‌آید همه به فکر تهیه درب در و پنجره‌های ضد سرقت و ایمن با کیفیت بالا هستند که البته این کار بسیار درست می‌باشد. اما وجود سرقت‌های بیشماری که از مکان‌هایی که حتی دارای درب ضد سرقت نیز هستند این سؤال را برایتان به وجود آورد که اشکال کار از کجاست؟ و چرا درب‌های ضد سرقت نمی‌توانند به خوبی عمل کنند؟ در پاسخ به این سؤال باید به خدمتتان عرض شود که مشکل از درب‌های ضدسرقت نیست بلکه مشکل تنها بودن آنهاست! در واقع درب‌های ضد سرقت نیز نیازمند یک حفاظ ایمن و مناسب می‌باشند تا این دو بتوانند در کنار یکدیگر به عنوان مکمل‌های امنیتی نقش آفرینی کرده و امنیت مناسبی را برای مکان مورد نظر شما رقم بزنند. در این مقاله از وب سایت ایمن سازه قصد داریم در مورد حفاظ درب ضد سرقت و مواردی که می‌توانند در تهیه هر چه بهتر آن تأثیرگذار باشند با شما عزیزان سخن بگوییم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

حفاظ درب ضد سرقت

دلایل استفاده از حفاظ درب ضد سرقت

در واقع می‌توان گفت که سارقین هیچگونه اهمیتی برای درب ورودی شما قائل نیستند چرا که باز کردن این درب‌ها چه از جنس فولاد باشد و چه از جنس چوب برای سارقین کاری ندارد چراکه آن‌ها توسط روش‌های مختلفی که دارند به درب آسیب نمی‌زند بلکه قصد آن‌ها هک و یا از کار انداختن قفل درب ورودی منزل یا محل کار شما می‌باشد بنابراین تفاوتی ندارد که جنس درب ورودی به چه مدل باشد و حتی اگر از درب‌های دارای زبانه‌های زیاد قفل استفاده کنید نیز باز هم آن‌ها به سادگی می‌توانند با تخریب خود قفل زبانه‌ها را به عقب بکشد. بنابراین یک دربس به تنهایی نمی‌تواند گارانتی‌کننده امنیت مکان‌ها باشد.

روش‌های باز کردن انواع درب که فاقد حفاظ درب ضد سرقت هستند اغلب توپی زنی، دیلم زنی و هک قفل است که روش‌های موفقیت‌آمیزی نیز هستند اما این موضوع در مورد انواع حفاظ‌هایی که برای درب‌های ضد سرقت از جمله حفاظ آکاردئونی و یا حفاظ لولایی که در ادامه بیشتر به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت صدق نمی‌کند و در واقع هر درب ضد سرقت یا عادی که توسط یک حفاظ مستحکم محافظت شود کار سارقین را بسیار سخت خواهد کرد و تنها راه سارقین برای باز کردن چنین سازه‌هایی برش دادن آن از طریق دستگاه فرز و یا باز کردن پرچ‌ها از طریق دریل است و اغلب سارقین نه جرات این کار را دارند و نه وقت این کارو نه به دنبال دردسر برای خود می‌گردند.

بنابراین با توجه به تمام مواردی که ذکر شد روی یک درب ضد سرقت بدون حفاظ ابداً نمی‌توان به عنوان یک محافظ امنیت مناسب حساب کرد.

نرده اکاردئونی

انواع حفاظ درب ضد سرقت

انواع حفاظ درب ضد سرقت از نظر جنس همگی شبیه به هم بوده و از جنس فلزات مختلف می‌باشند اما از نظر ظاهر متفاوت هستند و مدل‌های مختلفی برای آن‌ها ساخته شده است. از نوع سنتی و قدیمی یعنی حفاظ درب لولایی گرفته تا انواع جدیدتر مانند حفاظ آکاردئونی که امروزه نیز بیشتر از این مدل استفاده می‌شود.

حفاظ آکاردئونی انواع مختلفی دارد از جمله مدل دو گل، سه گل، ایتالیایی، سلطنتی یا سایر موارد دیگر که بسته به نوع نیاز‌تان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. مزیت این نوع از حفاظ‌ها نسبت به حفاظ‌های قدیمی و لولایی بیشتر از اینکه در امنیت‌شان باشد در ظاهر زیبا و کم جا گیر بودن آن‌ها است. یک حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی برای قرارگیری تنها نیاز به یک گوشه از چهارچوب خود دارد که در آنجا جمع شده و در زمانی که به آن احتیاج دارید به صورت کشویی باز شده و کل چهارچوب را بگیرد و بتوانید از طریق قفل‌های مختلف از جمله توکار و قفل سوم و موارد دیگر امنیت آن را بالا ببرید. حفاظ درب ضد سرقت متشکل از چند تسمه فلزی که دارای شیار‌های مخصوص پرچ می‌باشد و با پرچ‌های خاصی که به یکدیگر متصل شده و روی چهارچوب خاص خود قرار گرفته که در پایین و بالا این چهارچوب ریل‌های مخصوص به حرکت کشویی و همینطور هدایتگر مسیر وجود دارد می‌باشد. لازم به ذکر است که برای عدم دسترسی سارقین به پرده‌های این حفاظت‌ها می‌توانید از نوع پرچ مخفی که شامل یک لایه تسمه اضافه می‌باشد استفاده کنید.

حفاظ مغازه کرکره ای ریلی

مزیت دیگر این حفاظ‌ها که علاوه بر مکمل امنیت درب‌های ضد سرقت می‌توانند حتی جایگزین آن‌ها نیز باشند نصب ساده و آسانشان است. برای نصب درب‌های ضد سرقت حتماً لازم است تا دیوار خراب شده و چهارچوب‌ها داخل دیوار قرار بگیرد و از همین رو ضرباتی به رنگ و همینطور کاغذ دیواری خانه وارد می‌شود اما یک نصاب حرفه‌ای حفاظ‌های آکاردئونی می‌تواند در کمتر از چند ساعت بدون هیچ گونه خرابی حفاظ درب ضد سرقت شما را نصب کند و در این صورت است که حتی اگر درب ضد سرقت نیز نداشتید می‌توانید با خیال راحت از این حفاظ‌ها استفاده کرده، در را قفل کنید و آسوده خاطر به هر جایی که می‌خواهید بروید.

خرید حفاظ درب ضد سرقت

به عنوان کلام پایانی باید خدمتتان عرض کنیم که مجموعه ایمن سازه یکی از معتبرترین سازندگان حفاظ‌های درب ضد سرقت و متعلقات مربوطه می‌باشد که با توجه به تجربه بالا از تمام نیاز‌های مشتری با خبر است و می‌تواند در صورتی که نیاز به چنین ساز‌های داشتید در هر ابعادی برای شما ساخته و نصب کند. برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.