قیمت درب سکشنال سقفی


درب سکشنال امروزه یکی از پرکاربردترین درب ها به شمار می آید. تغییراتی که در معماری امروزی مشاهده می شود نیازمند تغییراتی در لوازم کاربردی مثل درب پارکینگ های سکشنال است. استفاده از این درب ها در سالهای اخیر بسیار چشمگیر بوده است. در ادامه به معرفی کامل، مزایا و چگونگی نصب این مدل از درب ها می پردازیم.

درب زیرسقفی یا درب کرکره ای سقفی دارای استانداردهای بالایی است و مجهز به سیستم مدرنیته می باشد. این مدل از درب ها برای ساختمان ها و درب پارکینگ های پرتردد بسیار مفید و موثر خواهد بود. همچنین درب سکشنال برای ساختمانهایی که ارتفاع سقف آن کوتاه است بسیار مقرون به صرفه و کاربردی است.

درب سکشنال

درب سکشنال چیست؟

درب سکشنال در اروپا و آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد و چندین سال است که در ایران هم مورد استقبال قرار گرفته است و در بسیاری از ساختمانها و پارکینگ ها می توان نمونه هایی از آن را مشاهده کرد. مزایایی که درب سکشنال دارد باعث شده تا طرفداران زیادی را بسوی خود جذب نماید. هیچ محدودیتی برای نصب درب سکشنال وجود ندارد از اینرو به راحتی می توان آن را در ساختمان هایی با سقف های بلند و کوتاه نصب کرد.

درب سکشنال جایگزین بسیار مناسبی برای درب های اتوماتیک و برقی کرکره ای هستند. درب های سکشنال با نام درب های اتوماتیک زیر سقفی نیز شهرت دارند. علت این نام از این جهت است که به راحتی زیر سقف و یک جای کم و محدود قابل نصب می باشند.

درب سکشنال یک نوع درب کرکره ای به شمار می آید که دارای پانل های موازی است که به واسطه لوله هایی به یکدیگر متصل شده اند. جنس لوله ها از فولاد محکم است تا استقامت خوبی داشته باشد و تحمل وزن پانل ها را در زمان باز و بسته شدن داشته باشد. داخل لوله های فولادی از پلی ارتون پر شده است و به عنوان یک عایق صدای موثر عمل می کند. لوله های فولادی کمک می کند تا در زمان بسته بودن درب، پانل ها به صورت موازی و یک شکل عمودی در جای خود قرار گیرند. با باز شدن درب این لوله ها در زیر قرار می گیرند.

خرید درب کرکره ای سکشنال

انواع درب های سکشنال

 درب های سکشنال انواع گوناگونی دارند که در ادامه آنها را شرح می دهیم: 

درب اتوماتیک سکشنال کلاسیک:

سایز درب اتوماتیک سکشنال کلاسیک 5000 میلی‌متر در 3085 میلی‌متر می باشد. جنس لوله های این مدل از فولاد ضد زنگ و محکم ساخته شده است. پانل آن به شکلی طراحی شده است که امکان جایگزین کردن این قطعه بر اثر شکستگی وجود دار و نیازی به تعویض کل درب نخواهد بود.

درب های کلاسیک ضد ضربه و ضد عایق صدا هستند. برای کاهش انرژی، عدم اصطکاک و عمر و دوام بیشتر پانل ها در میان آنها از لاستیک استفاده شده است. این مدل از درب های سکشنال غیرقابل سرقت می باشند.

درب سکشنال جمعشو زیرسقفی

درب سکشنال استاندارد:

عرض این مدل از درب ها 3500 میلی‌متر و ارتفاع آن 3085 میلی‌متر ارزیابی شده است. برای برقراری تعادل و حالت بهتر این مدل از درب های سکشنال از فنرهای کششی استفاده شده است. این فنر های کششی کمک می کند تا درب به شکلی نرم باز و بسته شود. چنانچه فنرهای آن بر اثر کارکرد زیاد شکسته شدند قابلیت جایگزین شدن آن با فنرهای نو امکان‌پذیر است.

نصب آن بسیار راحت و ساده است. زمانی که برای نصب درب استاندارد باید صرف شود بین دو تا سه ساعت می باشد. از این درب ها می توان همه جا بهره برد. غلتک هایی در آن تعبیه می شود که عایق صدا بوده و از ورود حشرات و آب به داخل پارکینگ جلوگیری میکند.

درب اتوماتیک سقفی

درب سکشنال پارکینگ زیرسقفی

درب سکشنال پارکینگ به صورت دو مدل در ساختمانها قابل نصب و اجرا می باشد. یک مدل از آن به صورت نود درجه نصب می شود و مدل دوم برای ساختمانهایی که دارای شیب و رمپ می باشند به شکل زاویه دار قابل نصب است.

پانل این مدل از درب های سکشنال دارای تنوع زیادی است. پانل های سه شیاردار، تک شیاردار، قاب دار و مایکروویو را می توان نام برد.  همچنین از موتورهایی که برای آنها مورد استفاده قرار می گیرد می توان به: MARANTEC، NICE و STC اشاره کرد.

درب سکشنال پارکینگ خودرو

مزایای درب های سکشنال

در این بخش به مزایای نصب درب سکشنال می پردازیم:

اگر بتوان عیبی برای درب سکشنال عنوان کرد شاید بتوان به قیمت گران آن نسبت به درب های دیگر اشاره کرد. البته باید گفت با توجه به مزایا و متریال به کار رفته در این مدل درب که باعث کیفیت بالای آن شده است می توان گفت ارزش چنین قیمتی را نسبت به دیگر همتایان خود خواهد داشت.

قیمت درب سکشنال برقی

مشخصات فنی خرید درب سکشنال

درب سکشنال از فوم ساخته شده است که به آن درب زیر سقفی هم گفته می شود. این درب ضد صدا و حرارت است. شیار پانل های این درب ظاهر زیبایی به آن بخشیده است. پس از بسته شدن راه  ورود حشرات و گرد و غبار به داخل پارکینگ را مسدود می کند. چنانچه بخواهید به محوطه داخل پارکینگ نور تابیده شود و روشنایی آن از این راه تامین شود، می توان به پنجره های درب شکسنال طلق نصب کرد.

درب سکشنال با نصب نفررو برای فشار کمتر به موتور

درب زیر سقفی

راهنمای نصب درب سکشنال

درب سکشنال از هر مدلی که باشد نیازمند است تا افراد متخصص و آگاه برای نصب و اجرای آن در محل حاضر شوند. برای نصب و خرید درب سکشنال باید با نمایندگی های معتبر تماس بگیرید. تکنسین ها ورودی ها و موتورها را به درستی نصب می کنند. همچنین مرکز کنترل، ریموت ها، چشمی ها و پایه ها باید به درستی و با مهارت در جای خود نصب شوند. این کار نیازمند محاسبات دقیقی است که تنها یک متخصص و آشنا در این حوزه می تواند به خوبی از انجام نصب و اجرای آن برآید.

درب سکشنال چیست

خرید درب سکشنال

با توجه به مواردی که در بالا در خصوص مزایای استفاده از درب سکشنال گفته شد اگر شما تصمیم گرفته اید تا برای ساختمان، پارکینگ یا درب کارخانه خود از انواع درب های سکشنال استفاده نمایید بهترین کار تماس با نمایندگی های مجاز و معتبر است. خرید از نمایندگی های معتبر باعث می شود تا اطمینان حاصل کنید که محصول خریداری شده شما دارای اورجینالو اصل و است که در صورت هرگونه ایراد بدون معطلی از طریق نمایندگی قابل پیگیری و رفع می باشد.

همچنین درب سکشنال خریداری شده توسط متخصصین نمایندگی ایمن کمک نصب و اجرا خواهند شد. متخصصان نحوه استفاده از درب و همچنین شیوه نگهداری را برای شما شرح خواهند داد. برگه ضمانت نامه نیز به خریدار در زمان خرید و نصب تحویل داده می شود تا بتوانید از مزایای ضمانت نامه آن بهره‌مند شود.

قیمت این درب ها با توجه به اندازه، سایز و پنجره های موجود و محل نصب و جنس قطعات بستگی دارد. شما می توانید بعد از تماس با نمایندگی و دریافت مشاوره رایگان از متخصصان اقدام به خرید و نصب درب سکشنال بگیرید.

قیمت درب های اتوماتیک سکشنال ایمن کمک درب سکشنال پنجره دار