قیمت درب شیشه ای اتوماتیک


یکی از درب های بسیاری محبوب که توانسته است رضایت همگان را جلب کند، درب های شیشه ای اتوماتیک می باشد.این نوع در ب ها در مدل های مختلف و متنوع طراحی و تولید شده است. هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فرد و مزیت های متعددی خواهند بود. با مطالعه این مقاله می توانید با انواع درب های شیشه ای اتوماتیک، ویژگی های آن ها، نکته های مهم در هنگام خرید آن ها، معرفی برترین مرکز خرید درب های شیشه ای اتوماتیک و ...... آشنا شوید. لازم به ذکر می باشد که در این مقاله به بررسی برخی از سوال های ایجاد شده پیرامون این موضوع پرداخته شده است. از نکته های مهم قبل از خرید درب های شیشه ای، قیمت آن، نوع آن ها، کیفیت درب ها و .... می باشد.

شیشه اتوماتیک

درب های شیشه ای اتوماتیک و آشنایی با آن ها

همان طور که گفته شد درب های شیشه ای اتوماتیک یکی از درب های منحصر به فرد می باشند که در اکثر مکان های عمومی مورد استفاده قرار گرفته اند. توجه کنید که درب های شیشه ای اتوماتیک در حقیقت درب هایی می باشند که در ساخت آن ها از متریال های مختلف و متنوعی استفاده شده است. متریال های به کار رفته در ساختار آن ها وظیفه های منحصر به فردی بر عهده دارند. درب های اتوماتیک شیشه ای، درب هایی می باشند که از پنل های شیشه ای تشکیل شده اند. بدون نیاز به اپراتور و یا نیروی انسانی به باز شدن و بسته شدن راه های ورودی اقدام می کنند. درب های شیشه ای اتوماتیک را بر اساس ساختار، نوع عملکرد، کیفیت و .... نامگذاری کرده اند. لازم به ذکر می باشد که باز و بسته شدن اتوماتیک این نوع درب ها توسط سنسور های چشمی صورت می گیرد که توانسته کار را برای افراد راحت کند.

خرید درب شیشه ای اتوماتیک

انواع درب های شیشه ای اتوماتیک را می شناسید ؟

درب های شیشه ای اتوماتیک انواع مختلف و متعددی دارند که می توان به درب های شیشه ای گردان، درب های شیشه ای ریلی اتوماتیک، درب های شیشه ای تلسکوپی اتوماتیک، درب های شیشه ای تاشو اتوماتیک، درب های شیشه ای تلسکوپی اتوماتیک و .... اشاره کرد. هر کدام از درب های نامبرده ویژگی های منحصر به فردی دارند. در ادامه می توانید با انواع درب های شیشه ای اتوماتیک آشنا شوید.

  1. درب های شیشه ای اتوماتیک لولایی : یکی از انواع درب های اتوماتیک شیشه ای، درب های لولایی می باشند که به صورت اتوماتیک با و یا بسته می شوند. در ساختار این نوع درب ها از لولا های منحصر به فرد جهت باز شدن درب ها و یا بسته شدن آن ها استفاده شده است. درب های شیشه ای تعبیه شده در ساختار این نوع درب ها به صورت ایکس حرکت می کنند. لولا ها و یا جک های تعبیه شده در ساختار این نوع درب ها ممکن است در قسمت بالایی درب ها و یا در قسمت پایینی درب ها نصب شوند. برای راحتی کار می توان درب های لولایی را به گونه ای تنظیم کرد که تنها یکی از درب ها هنگام ورود باز شود. درب دیگر هنگام خروج باز شود.
  1. درب های شیشه ای کشویی اتوماتیک : یکی دیگر از درب های شیشه ای اتوماتیک، درب های کشویی می باشند. این نوع درب ها به گونه ای طراحی شده اند که فضای بسیار ناچیزی را اشغال می کنند و تنها به صورت رفت و برگشت حرکت می کنند. به عبارت دیگر حرکت پنل های شیشه ای تعبیه شده در ساختار چنین درب هایی روی محور بوده که درب های آن به طرفین کشیده می شوند. کشیده شدن درب های شیشه ای به صورت اتوماتیک انجام می شود. سنسور های چشمی موجود در این درب ها اغلب در قسمت بالای درب ها قرار می گیرند. به دلیل اشغال فضای بسیار ناچیز این نوع درب شیشه ای در اغلب مراکز و فروشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است. ناگفته نماند که این نوع درب ها را می توانید تحت عنوان درب های شیشه ای ریلی اتوماتیک نیز خریداری کنید.
  2. درب های شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی و نیمه تلسکوپی : نمونه دیگری از درب های اتوماتیک شیشه ای وجود دارد که از آن ها تحت عنوان درب های تلسکوپی و نیمه تلسکوپی یاد می شود. این نوع درب ها به گونه ای طراحی شده اند که پنل های شیشه ای متحرک روی درب های شیشه ای ثابت قرار گرفته اند. پنل های شیشه ای متحرک روی محور های منحصر به فرد حرکت می کنند. این نوع درب های در ابعاد مختلف تولید شده اند که می توان به درب های 3 لت، 6 لت و .... اشاره کرد.
شرکت نصب شیشه برقی
  1. درب های شیشه ای تلسکوپی 3 لت : این نوع درب ها شامل دو پنل شیشه ای و یا دو درب شیشه ای متحرک می باشند. پنل های شیشه ای به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. با باز شدن درب های شیشه ای متحرک، هر دو آن ها به یک طرف حرکت می کنند. با بسته شدن، هر کدام از پنل های شیشه ای به جای خود باز می گردند.
  2. درب های شیشه ای نیمه تلسکوپی 6 لت : این نوع درب ها از 4 پنل شیشه ای متحرک و 2 پنل ثابت تشکیل شده اند. با باز شدن این نوع درب ها، پنل های شیشه ای متحرک به صورت کشویی به طرفین حرکت می کنند.
  3. درب های شیشه ای منحنی کشویی اتوماتیک : یکی دیگر از انواع درب های شیشه ای که در دسته درب های کشویی قرار می گیرد، درب های کشویی منحنی و با گرد می باشند. مکانیسم عملکرد و یا اساس کار آن ها شبیه به درب های کشویی اتوماتیک خواهد بود. تنها تفاوت آن ها وجود محور منحنی و پنل های شیشه ای منحنی می باشد. پنل های شیشه ای این نوع درب ها منحنی بوده و روی محور منحصر به فرد به صورت رفت و برگشت، باز و بسته می شوند. توجه کنید که این نوع درب ها با درب های شیشه ای اتوماتیک گردان نیز متفاوت می باشند.
قیمت شیشه اتومات

استفاده از انواع درب های برقی شیشه ای :

یکی از مواردی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را درگیر کند این است که، بهتر است کدام یک از درب های را انتخاب کنیم… در پاسخ به این سوال باید گفت هر کدام از درب ها ویژگی های منحصر به فردی دارند. اما اگر قصد دارید برای یک مکان پر رفت و آمد، درب شیشه ای اتوماتیک را انتخاب کنید، درب های کشویی بهترین انتخاب می باشند. همچنین اگر قصد دارید درب مورد نظر فضای ناچیزی را اشغال کند، بهترین است درب های کشویی را انتخاب کنید. مناسب ترین شیشه برقی اتوماتیک خودکار ورودی مغازه فروشگاه ، درب های کشویی می باشند. اگر از نظر فضا و متراژ محدودیتی ندارید می توانید از سایر درب های اتوماتیک شیشه ای استفاده کنید. سرعت باز و بسته شدن این نوع درب ها به راحتی قابل تنظیم خواهد بود. این نوع درب ها را به راحتی می توان قفل کرد تا باز و یا بسته نشود.

شیشه اتوماتیک قاب طرح چوب

قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای به چه عواملی بستگی دارد ؟

یکی دیگر از سوال های ایجاد شده پیرامون درب های اتوماتیک شیشه ای، قیمت آن ها می باشد. قیمت درب های شیشه ای اتوماتیک به عوامل مختلفی چون ابعاد آن ها، نوع درب ها، کیفیت درب ها، نحوه عملکرد آن ها، ویژگی های آن ها و ..... بستگی دارد. هر چقدر کیفیت درب ها بالاتر و اندازه آن ها بیشتر باشد، قیمت بیشتری خواهند داشت. از بین انواع درب های اتوماتیک شیشه ای، درب های شیشه ای گردان قیمت بالا تری دارند. نوع خرید و محل خرید نیز در قیمت نهایی درب های اتوماتیک شیشه ای نیز تاثیر گذار خواهد بود. مرکز معتبری در سطح کشور راه‌اندازی شده است که قادر به فروش درب های شیشه ای با کیفیت بالا می باشد. این مرکز درب های با کیفیت را با نازل ترین قیمت در اختیار مشتری ها قرار می دهد. ناگفته نماند که هزینه نصب و اجرا نیز در قیمت نهایی درب های اتوماتیک شیشه ای تاثیر خواهد داشت.

مرکز فروش شیشه اتوماتیک

خرید درب های شیشه ای اتوماتیک با بهترین کیفیت و قیمت

برای خرید درب های اتوماتیک شیشه ای تنها کافی است از برترین مراکز فروش درب شیشه ای در سطح کشور کمک بگیرید. مراکز مختلفی تاسیس و راه‌اندازی شده اند که توانسته اند رضایت افراد جلب کنند. یکی از برترین مراکز فروش درب های شیشه ای، مرکز   می باشد. این مرکز به دلیل کیفیت بالای محصولات و همچنین قیمت بسیار مناسب توانسته رضایت همگان را جلب کند. این مرکز محصولات خود را با ضمانت در اختیار مشتری ها قرار می دهد. مرکز شیشه اتومات برقی ایمن کمک در زمینه خرید، فروش و نصب و راه‌اندازی درب های شیشه ای سابقه ای درخشان و طولانی مدت دارد. قبل از خرید درب های شیشه ای اتوماتیک می توانید از این مرکز کمک بگیرید.

درب شیشه ای خودکار شیشه اتوماتیک رنگ قاب طلایی تعمیرات شیشه اتوماتیک درب اتوماتیک درب برقی شیشه اتومات مغازه درب اتومات کنترلی شیشه ای فروشگاه