قیمت سایبان برقی


خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو موضوعی است که در مقاله امروز در مورد آن صحبت می کنیم. سایبان های برقی استفاده های بسیار زیادی دارند. این ابزارها سبب می شوند، نور آفتاب مستقیماً به درون مغازه شما نتابد و هوای داخل مغازه زیاد گرم نشود. از طرفی، نصب سایبان در منزل یا سایر مکان ها سبب می شود، فضولات پرندگان، شیره درختان و آفتاب به اتومبیل شما برخورد نکند. دقت داشته باشید که این ابزارها باید از دوام و استحکام کافی برخوردار باشند تا هنگام وزش بادهای شدید، یا بارش برف وباران آسیب نبینند. معمولاً برای سایبان های خودرو، از انواع ورق های فلزی سبک یا ورق های یوپی وی سی بهره می برند.

سایبان برقی

سایبان برقی خودرو چه کاربردی دارد؟

این سازه ها به نسبت کارایی بسیار خوبی که دارند، از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. ورق های سایبان از جنس فلز یا یوپی وی سی هستند. ورق های یوپی وی سی یک مزیت فوق العاده خوب دارند. این ورق ها آنتی uv هستند. این ویژگی سبب می شود، مقاومت سایبان در برابر اشعه خورشید چندبرابر شود. از طرفی، این ویژگی براقی خاصی را به سایبان می دهد که موجب می شود، گرمای آفتاب به میزان زیادی منعکس شود.

البته فضای بالایی سایبان بسیار گرم می شود، اما محل پارک ماشین ها بسیار خنک است. این وسیله از آسیب رسیدن به خودرو جلوگیری می کند. همچنین در هنگام بازشدن، صدای زیادی تولید نمی کند و در برابر صدا نیز کاملاً عایق عمل می کند. برای خرید سایبان اتوماتیک پارکینگ خودرو به نکاتی که در ادامه می گوییم، توجه کنید تا انتخاب خوبی داشته باشد.

خرید سایبان اتوماتیک

استفاده از سایبان چه مزایایی دارد؟

در این بخش به چند مورد مهم از فوایدی که نصب سایبان دارد، اشاره می کنیم.

سایبان پلی کربنات دستی ثابت

استفاده از سایه بان چه دلایلی دارد؟

فضاهای اداری، خانه یا فروشگاهی به یک سایبان جهت پارک خودرو نیاز دارند. معمولاً فرایند تولید و ساخت سایبان هایی که با فلز طراحی می شوند، در کارگاه ها انجام می شود. اضافه نمودن پارچه به سایبان، همچنین نصب سازه های تولید شده نیز در محل موردنظر صورت می گیرد. برای تصمیم گیری بهتر جهت خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو نکات مختلفی وجود دارد.

برای ساخت سایبان معمولاً اسکلت آن را از پروفیل استیل، پروفیل آهن یا روکش کروم می سازند. اتصالات درونی نیز به واسطه پیچ ومهره و کابل های بسیار محکم از جنس فولاد انجام می گیرد. شما باید متناسب با محلی که قرار است سایبان را نصب کنید، آن را سفارش دهید. سایبان ها را می توانید در هر اندازه ای بسازید.

سایبان پارکینگ خودرو

برای سایبان برقی چه پارچه ای استفاده کنیم؟

در کشور ایران آب وهوا به صورت 4 فصل است همچنین آب وهوا در شهرها بسیار متفاوت است. به همین دلیل است که برای انتخاب پارچه مناسب برای سایبان شرکت یا منزلمان، باید اقلیم و شرایط آب وهوایی محل را در نظر بگیریم. به طور مثال، اگر در شهری مانند بندرعباس زندگی می کنید و قصد دارید، برای مغازه خود سایبان برقی نصب کنید، باید نمونه های عایق دار را انتخاب کنید. پارچه هایی که عایق دارند، گرمای حاصل از نور خورشید را به میزان بسیار زیادی کاهش می دهند.

اگر در شهرهای شمالی هستید که دائماً باران می بارد، باید پارچه و سازه ای انتخاب کنید که عایق آب باشد همچنین زنگ نزند. بدین ترتیب سایبان شما سریعاً دچار زنگ زدگی نمی شود و می توانید سال های طولانی از آن استفاده کنید. در مورد پارچه انتخابی، همچنین قیمت سایبان برقی نکاتی را مطرح کردیم تا هنگام انتخاب دچار سردرگمی نشوید.

سایبان ماشین در حیاط

سایبان برقی از چه اجزایی تشکیل شده است؟

در این بخش قصد داریم اجزای بسیار مهمی که در ساختار سایبان های برقی وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم. یکی از این اجزا، پارچه ای است که روی سایبان قرار می گیرد. این پارچه می تواند از جنس بفلکسی، برزنتی یا ترانزیتی باشد. قسمت سوم شامل بازوهایی می شود که سبب باز و بسته شدن سایبان می شوند. نکته بسیار مهمی که در مورد این بازوها وجود دارد، این است که فنرهای داخلی آن باید کیفیت خوبی داشته باشند. موتوری که در سایبان وجود دارد به باز شدن و بستن بازوها کمک می کند.

سایبان چتری

سایبان خودرو اتومات چه ویژگی هایی دارد؟

گاهی اوقات تاریک بودن محل پارک خودرو، برای رانندگان چالش محسوب می شود. با استفاده از سایبان های برقی این مشکل کاملاً حل می شود. زیرا می توانید چراغ های ال ای دی را در قسمت بازوهای این سایبان ها نصب کنید. چراغ های ال ای دی، علاوه بر افزایش زیبایی سایبان ها کارایی بسیار خوبی نیز دارند. این چراغ ها را می توانید، هنگام ساخت و نصب سایبان ها به آن اضافه کنید.

محل پارک خودرو باید روشن باشد. این ویژگی برای خانه هایی که محل پارک خودرو آن ها تاریک است، بسیار مفید خواهد بود. نوع چراغ همچنین تعداد آن ها به انتخاب شما بستگی دارد. در خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو دقت لازم را داشته باشید تا سایبان باکیفیتی انتخاب نمایید. اگر می خواهید سایبان ها را در محل کار خود نصب کنید، می توانید روی آن تبلیغ بزنید.

مثلاً افرادی که خریدوفروش خودرو یا موتورسیکلت انجام می دهند، می توانند لوگوی خود را روی آن چاپ کنند. بنابراین سایبان محل کار شما کاملاً مختص شماست. این وسیله علاوه بر جلوگیری از تابش آفتاب، می تواند کسب وکار شما را نیز تبلیغ نماید. انجام تبلیغات بر روی سایبان، به اندازه نصب انواع تابلوها هزینه ندارد. از طرفی دوام و ماندگاری بسیار بهتری نیز نسبت به انواع تابلوها دارد. برای انجام این کار می توانید، از مشاوران مرکزی که قرار است از آن خرید کنید نیز کمک بگیرید.

ایمن کمک یکی از شرکت های بسیار معتبر در زمینه تولید تجهیزات گوناگونی نظیر انواع سایبان، درب های آکاردئونی، جک پارکینگ و ... است. این شرکت سابقه بسیار طولانی و خوبی دارد و رضایت مشتریان را همواره در اولویت کار خود قرار می دهد. شما با بازدید از سایت این شرکت، می توانید بهتر با فعالیت های آنان آشنا شوید. سایبان های برقی این شرکت بسیار باکیفیت تولید می شوند. بنابراین با خیال راحت می توانید با آن ها همکاری کنید. در خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو قیمت را در اولویت قرار ندهید. سایبان های ارزان کیفیت خوبی ندارند و زود خراب می شوند.

سایبان مغازه کافه رستوران

قیمت سایبان برقی چگونه تعیین می شود؟

یکی از فاکتورهایی که برای مشتریان اهمیت بسیار بالایی دارد، قیمت این سایبان هاست. عوامل گوناگونی در قیمت ساخت این ابزارها دخیل هستند که برخی از آن ها عبارتند از:

سایبان آفتاب گیر

آیا سایه بان برقی قابل شست وشو است؟

طبیعی است که سایبان ها مدتی بعد از نصب در هوای آزاد بر اثر گردوخاک یا فضولات پرندگان کثیف شوند. به همین دلیل پس از مدتی باید آن ها را تمیز کنید. پارچه همه سایبان ها قابلیت شست وشو را دارند. پس از شستن پارچه، سایبان کاملاً مثل روز اول می شود؛ بنابراین اصلاً لازم نیست آن را عوض کنید. سعی کنید پارچه مناسب و باکیفیتی انتخاب کنید تا در اثر آفتاب و شست وشو آسیب نبیند.

البته هر نوع پارچه ای که استفاده کنید، بعد از مدتی فرسوده می شود و لازم است آن را عوض کنید. شست وشوی پارچه سایبان ها را می توانید، به شیوه های گوناگونی انجام دهید. یکی از روش هایی که بسیار متداول است، بخارشویی محسوب می شود. خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو چالش های زیادی دارد، اما با کسب اطلاعات دقیق می توان آنان را به خوبی انجام داد.

سایبان کافه ای

ساخت سایبان برقی شامل چه مراحلی می شود؟

در این بخش مرحله به مرحله با ساخت سایبان های برقی پیش می رویم.

مشاهده محل نصب: در گام اول شما باید محلی که قرار است سایبان نصب شود را مشاهده کنید. بدین ترتیب بهتر می توان سایبان مناسبی را برای محل انتخاب کرد.

انتخاب کردن پارچه سایبان: پس از بررسی محیط و دیدن شرایط آن می توان باتوجه به آب وهوا نوع پارچه را انتخاب نمود. البته شما می توانید، پارچه موردنظر را با هر رنگی که دوست دارید سفارش دهید.

اندازه سایبان: تیم سازنده با بررسی محیط و اندازه گیری آن، ابعاد لازم برای سایبان را به شما اعلام می کنند. چنانچه اندازه با رضایت مشتری همراه شود، تیم سازه سایبان را طراحی می کند.

سازه مناسب برای محل: سازه نیز از فاکتورهایی است که باتوجه به آب وهوای محل نصب، انتخاب می شود. سازه شما باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که مستحکم عمل کند.

شیب مناسب سایبان: شیب از عواملی که است که باتوجه به خواسته مشتری صورت می گیرد. در واقع، مشتری به طراحان اندازه ای که سایبان قرار است محیط را پوشش دهد، اعلام می کند سپس متخصصان باتوجه به اندازه آن شیب مناسب را تنظیم می کنند. هنگام خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو به شیب انجام شده بسیار دقت کنید تا با بارش باران آب روی سایبان نماند.

اضافه کردن تبلیغات: چنانچه مشتری قصد داشته باشد، برای سایبان خود تبلیغات انجام دهد، باید تیم را از تصمیم خود مطلع کند. بدین ترتیب تیم طراح تبلیغ موردنظر شما را روی پارچه سایبان چاپ می کنند.

سایبان باران گیر

انواع سایبان برقی

سایبان ها طرح ها و انواع بسیار گوناگونی دارند که به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

سایبان از نوع کالسکه ای

این سایبان ها اغلب برای سر در مغازه ها مورداستفاده قرار می گیرند. به دلیل طراحی بسیار متفاوت، این سایبان زیبایی خاصی به مغازه شما می دهد. این سایبان ها در کشورهای اروپایی بسیار محبوب است. اگر می خواهید محل کار خود را از سایر مغازه ها متمایز کنید، می توانید از این سایبان ها استفاده کنید. این سایبان ها شکلی شبیه ربع دایره دارند و با گیربکس و بازوهای فنری جابه جا می شوند.

سایبان دوطرفه

سایبان های دوطرفه از دو قسمت مجزا برای باز و بسته شدن تشکیل شدند. به همین دلیل می توانید، هنگام نیاز بخش دلخواه را بازو بسته کنید.

سایبان شید

این سایبان می تواند، مثل پرده در منزل شما نصب شود. باز و بسته شدن شید به وسیله کنترل انجام می شود. روی این مدل می توانید خیلی راحت تبلیغات انجام دهید. در مورد خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو نکات زیادی را مطرح کردیم که با انجام آن ها می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.

سایبان باکسی

به دلیل قرارگرفتن کلیه اجزای سایبان در درون باکس، در این نوع سایبان عمر مفید بازوها همچنین پارچه افزایش می یابد.

سایبان زنجیری

سایبان زنجیری از بازوهای اصلی برخوردار است. در این سایبان، زنجیر را به جای سیم بکسل به کار گرفتند.

سایبان آلاچیق

سایبان های برقی چه خصوصیات مهمی دارند؟

ساخت و نصب سایبان مزایای زیادی دارد. شما با نصب سایبان برقی، می توانید شیب آن را از 0 تا 45 درجه به میزان دلخواه خود تغییر دهید. تنظیم ارتفاع سایبان ظاهر زیبا و چشم نوازی را برای محل موردنظر شما به همراه دارد. این ویژگی سبب می شود که با چرخش خورشید در طول روز، شما بتوانید زاویه سایبان را تغییر دهید تا نور مستقیماً به محل نتابد. سایبان ها می توانند، در سایزهای مختلفی تهیه شوند.

سعی کنید حتماً در ویلای خود از سایبان استفاده کنید. مبلغی که برای نصب سایبان پرداخت می کنید را تنها به عنوان یک هزینه در نظر نگیرید. زیرا ارزشی که سایبان دارد، بسیار بیشتر از پولی است که پرداخت می کنید. این کار ارزش ملک شما را نیز به میزان زیادی افزایش می دهد. در برخی مراکز و ساختمان هایی که پارکینگ ندارند معمولاً هزینه زیادی را صرف ساختن سایبان می کنند. بنابراین خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو اهمیت بسیار زیادی دارد. برای نصب سایبان می توانید، از انواع برقی استفاده کنید تا در مواقع لزوم آن ها را باز کنید.

خرید سایه بان اتومات کنترلی

خرید سایبان برقی مغازه و پارکینگ خودرو موضوعی است که در مقاله امروز آن را بررسی کردیم. برای خرید و نصب این محصول، حتماً اطلاعات لازم را به دست آورید. سعی کنید مراکز خوب و معتبری را برای انجام این کار انتخاب کنید. ساخت و نصب سایبان ها به شیوه نادرست، می تواند خسارت های هنگفتی را برای شما به دنبال داشته باشد.

شما با یک بار هزینه کردن می توانید، در تمام فصل های سال خودروی خود را از آسیب های احتمالی محافظت نمایید. ساخت و نصب این وسیله، محل بسیار امن و خوبی را برای خودرو شما فراهم می کند. با افزودن سنسور به سایبان ها می توانید، در زمان هایی که در منزل حضور ندارید، سلامت سایبان شما به طور کامل تأمین می شود.

سایبان بالکن تراس سایبان چتری آلاچیق
پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912