قیمت پنجره و درب دوجداره


خرید پنجره و درب دوجداره موجب می شود تا به شکل بهتری با عملکرد، کیفیت و مزایای این محصول آشنا شده و همچنین از عامل زیبایی این محصولات نیز بهره ببرید. چرا که پنجره های دوجداره مدرن انواع مختلفی داشته و برای هر نوع آنها می توان از سازه مناسب استفاده کرد. این مجموعه می تواند محصول مرغوب و با کیفیت به همراه قیمت مناسب و اطلاعات کافی در هنگام سفارش درب و پنجره در اختیار شما قرار دهد.

درب و پنجره دوجداره جزء محصولات پراستفاده بوده که در سال ‌های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. اغلب افراد به دلیل حفظ دمای محیط از لحاظ گرما و سرما این پنجره ها را انتخاب می کنند و تا حدود زیادی توانسته اند انرژی مصرفی از لحاظ تأمین گرما و سرما را کاهش دهند.

پنجره upvc

در معرفی پنجره و درب دوجداره به سه بخش اصلی تشکیل دهنده درب و پنجره می رسیم که شامل پروفیل، شیشه دوجداره و یراق آلات است. هر کدام از این بخش ها از برندهای خاصی تشکیل شده ‌اند که انتخاب درست و اصولی هر بخش و قرار گرفتن در کنار یکدیگر منجر به داشتن درب و پنجره های با کیفیت می شود.

در این میان پروفیل جزء مهم ترین بخش ها محسوب شده که شرکت های زیادی در زمینه تولید پروفیل در حال فعالیت هستند و انتخاب مارک پروفیل جزء موارد تأثیر گذار در ساخت درب و پنجره های مرغوب و با کیفیت است. چرا که تهیه پروفیل نامرغوب در مدت زمان کوتاهی از لحاظ کیفیت رنگ و افتادگی دچار مشکل می شود.

در ادامه بررسی به انواع پنجره و درب دوجداره pvc و نکات مهم در حین خرید این سازه می پردازیم. در صورت نیاز می توانید متناسب با شرایط خود و هزینه های در نظر گرفته شده بهترین محصول را تهیه کنید.

شرکت نصب پنجره دوجداره آپارتمان

عوامل موثر بر قیمت درب و پنجره دوجداره upvc

در سال‌ های اخیر انواع درب و پنجره دوجداره با متریال های گوناگون تولید شده اند، به همین جهت برای همه فضاها می ‌توان از نوع مناسب استفاده نمود.

اما مسئله مهم در هنگام سفارش خرید درب و پنجره دوجداره قیمت این محصولات است که چگونه مشخص می گردد.

در این بخش به بررسی برخی از عوامل مؤثر بر قیمت درب و پنجره دو جداره می پردازیم:

ابعاد درب و پنجره

ابعاد درب و پنجره جزء عوامل مهم بوده که مشخص می کند چه میزان از پروفیل و متریال های لازم باید تهیه شود.

ساختار درب و پنجره

تعداد بازشو یا کشویی بودن درب و پنجره ها و ساختار نهایی طرح اهمیت دارد.

نوع پروفیل

انتخاب نوع پروفیل های مختلف موجود در بازار از لحاظ جنس مشخص کننده قیمت نهایی است.

برند تولید کننده

انتخاب برندهای مطرح برای طراحی و ساخت انواع درب و پنجره دوجداره اطمینان کافی از لحاظ کیفیت به افراد می دهد.

نوع شیشه به کار برده شده

شیشه ها از لحاظ جنس و رنگ  طرح ها و مدل های مختلف وجود دارند که هرکدام از ویژگی ‌های خاص و قیمت متفاوت برخوردار است.

گاز قرار گرفته شده در بین شیشه ها

گازی که در بین شیشه ها قرار می دهند، نقش تأثیر گذاری در افزایش عایق بودن درب و پنجره دوجداره در برابر سرما، گرما و صوت دارد، با انتخاب نوع با کیفیت بالا و نحوه پر کردن آن نیز از عوامل بسیار مهم است.

پنجره کشویی دوجداره

درب و پنجره دوجداره چیست؟

درب و پنجره جزء اجزای اصلی هر ساختمان بوده که به عنوان یک وسیله جدا کننده و همچنین راه ارتباطی با فضای بیرون می باشد. از زمان های گذشته تا اکنون تغییرات زیادی در زمینه طراحی و تولید انواع درب و پنجره به وجود آمده است.

طراحی و تولید درب و پنجره دوجداره در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. چرا که این درب و پنجره ها تأثیر زیادی در کاهش هزینه های مربوط به سوخت و انرژی دارند.

درب و پنجره دوجداره به معنای استفاده از دو لایه شیشه در یک فریم است که با قرار گرفتن گاز در بین دو لایه شیشه درب و پنجره به یک عایق بسیار قوی تبدیل می شود.

برای تولید درب و پنجره در سال ‌های ابتدایی از فلز آلومینیوم استفاده می ‌کردند؛ اما در سال ‌های اخیر upvc به کار می ‌برند که به نسبت سایر متریال ها کیفیت بالاتر و دوام بیشتری دارد.

قیمت پنجره یو پی وی سی

مهمترین بخش های تشکیل دهنده درب و پنجره دوجداره شامل موارد ذیل است:

فریم پنجره

فریم پنجره در واقع همان قاب پنجره است که در انواع چوبی، آهنی، آلومینیومی، pvc و upvc تولید می ‌شود که پراستفاده ترین پروفیل در حال حاضر upvc است

شیشه پنجره

شیشه وظیفه انتقال نور به داخل فضا را دارد و تنوع بالایی به صورت شیشه ساده، شیشه‌ مشبک، شیشه رنگی و شیشه رفلکس تولید می گردد.

یراق آلات

وجود یراق آلات بیشتر به نحوه باز و بسته شدن پنجره ها کمک می کند و طبق مدل های درب و پنجره طراحی می ‌شوند.

در و پنجره‌های دوجداره

معرفی انواع درب و پنجره دوجداره از لحاظ متریال ساخت

با توجه به استقبال خوبی که از پنجره های دوجداره در سال‌ های اخیر شده است، این محصول را در تنوع بالا تولید می کنند، تا هر فرد با توجه به فضا و نوع کاربری بتواند بهترین طرح را انتخاب کند.

پنجره های دوجداره از لحاظ نوع متریال به کار برده شده در روند تولید آنها همچنین از لحاظ نحوه باز و بسته شدن به چند دسته تقسیم بندی می شود.

سفارش درب و پنجره دوجداره

انواع پنجره دوجداره از لحاظ متریال بکار برده شده در روند تولید عبارتند از:

درب و پنجره دوجداره upvc

پروفیل یوپی وی سی جزء پروفیل های پرطرفدار است که در زمینه تولید درب و پنجره دوجداره کاربرد دارد. از آنجایی که این نوع پنجره ها برای انواع آب و هوا مطلوب بوده و امکان ساخت در تنوع بالا بر اساس نوع باز شدن و یراق آلات به کار برده شده وجود دارد، به آسانی می توان این محصول را در ابعاد مشخص و کاملاً استاندارد تولید کرد.

یو پی وی سی از محصولات صنایع پتروشیمی بوده  پس از ترکیب با نوعی ماده روان کننده و مواد تقویت کننده از فرم شکننده و سخت خود درآمده و قابلیت خم شدن و انعطاف به خود می ‌گیرد. ویژگی خاص این متریال این بوده که در برابر سرما، گرما و هرگونه آلودگی صوتی به عنوان یک عایق قوی کاربرد دارد.

در صورت تولید درب و پنجره های upvc به شکل استاندارد و اصولی به عنوان عایق کاملاً نرمال در ساختمان ها محسوب می شود. استاندارد بودن درب و پنجره دوجداره upvc ارتباط مستقیم به استفاده از شیشه های دوجداره و یراق آلات مناسب دارد. همچنین نحوه اندازه گیری در ابتدای شروع کار و نصب درست هم جزء عوامل موثر بر استاندارد بودن این محصول به شمار می آید.

از مهم ترین مزیت های درب و پنجره تولید شده با یو پی وی سی می ‌توان به عایق سرما و گرما بودن این پنجره ها، داشتن وزن کم و استحکام بالا، مقاومت در برابر اشتعال و قابلیت تمیز کردن به سادگی و داشتن شکل ظاهری زیبا و طول عمر بالا اشاره نمود.

خرید درب دوجداره upvc

درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی

از پروفیل های آلومینیومی برای ساخت این نوع درب و پنجره ها استفاده می کنند که برای افزایش عایق و استاندارد بودن از یک تیغه پلی آمیدی در بین پروفیل آلومینیوم به جهت مانع ارتباط هوای بیرون و داخل به کار می برند. فلز آلومینیوم رسانایی بالایی داشته و این تیغه پلی آمیدی در پروفیل موجب می ‌شود تا رسانایی فلزات آلمینیوم از بین برود. ویژگی خاص آلومینیوم این است که قابلیت طراحی و ساخت درب و پنجره های بزرگ را به صورت استاندارد دارد.

مرکز خرید درب و پنجره دوجداره

درب و پنجره های دوجداره آهنی

در سال های گذشته از پروفیل آهن برای تولید درب و پنجره های دوجداره استفاده های زیادی می شد. اما کم کم به دلیل داشتن ضعف ‌های فراوان این پروفیل از پروسه ساخت حذف شده و پروفیل های کامپوزیت و پلیمری جایگزین آن شده اند. پروفیل آهن وزن بالایی داشته و هنگام بروز زلزله خطرات جانی زیادی پدید می آورد.

پنجره آلومینیومی طرح چوب

درب و پنجره های دوجداره چوبی

پروفیل های چوبی جزء قدیمی ترین متریال ها در ساخت پنجره بوده که در هنر و معماری ایرانی جایگاه ویژه ‌ای دارند. استفاده سنتی از پروفیل چوب موجب شده تا در دکوراسیون داخلی مدرن به این متریال توجه شده و با پیشرفت و گسترش تکنولوژی امکان ساخت انواع درب و پنجره های چوبی دوجداره هم فراهم گردیده است.

عایق بودن چوب و جلوگیری از کاهش گرما و سرما همچنین استحکام بالا در برابر ضربه و قابلیت رنگ پذیری فوق العاده خوب موجب شده تا در روند تولید انواع درب و پنجره بیشتر به این پروفیل توجه شود. اما به دلیل اینکه در برابر نفوذ رطوبت مقاوم نیست باید از پوشش های دیگری مانند رنگ های عایق رطوبت یا پوشش آلومینیوم برای افزایش استحکام آن استفاده گردد.

قیمت پنجره دوجداره دیجی کالا

بررسی ساختار پنجره دوجداره

پنجره بخش اصلی از هر ساختمان است که برای ورود نور و تهویه هوا مورد استفاده قرار می ‌گیرد؛ به همین جهت در طرح ها و مدل های مختلف طراحی می گردد.

در این بخش به طور مختصر در مورد انواع طرح ها و مدل های پنجره دوجداره از لحاظ نحوه باز و بسته شدن می پردازیم، تا با شناخت دقیق این محصولات متناسب با هر بخش از فضا بهترین محصول را انتخاب کنید.

بررسی ساختار انواع پنجره دوجداره از لحاظ نوع باز و بسته شدن به شرح ذیل است:

پنجره دوجداره ثابت

جزء پر استفاده ترین و پنجره ها است که فقط برای نور آن را به کار می برند و به دلیل نداشتن مکانیسمی برای باز و بسته شدن به خوبی می ‌تواند عایق بندی صوتی و حرارتی را اجرا کند.

پنجره دوجداره تک حالته

پنجره دوجداره تک حالته روی یک محور می چرخد و با باز شدن می توان هوای خانه را عوض کرد.

پنجره دو جداره دو حالته

پیشرفت تکنولوژی موجب شده تا این پنجره ها به گونه ای طراحی شوند که در دو جهت افقی و عمودی بر روی دو محور قرار گرفته و با یک دستگیره باز و بسته شوند.

پنجره دوجداره مدل سایبانی

از این مدل پنجره بیشتر در سرویس های بهداشتی، حمام، راه پله ها و نورگیر ها استفاده می کنند و بر روی یک محور افقی باز یا بسته می شود.

پنجره دوجداره مدل آکاردئونی

از این مدل پنجره بیشتر برای فضاهای عریض استفاده می کنند.

پنجره دوجداره دو لنگه بازشو

این مدل پنجره به گونه‌ ای طراحی می ‌شود که در وسط ستون اضافی ندارد و دولنگه به طور کامل باز می ‌گردد.

پنجره دوجداره کشویی

پنجره های کشویی یا ریلی از هر دو طرف قابلیت باز شدن و حرکت بر روی ریل را دارند و بدون مزاحمت برای پرده ها باز و بسته می شوند.

پنجره دوحالته دوجداره

بررسی ساختار انواع درب دوجداره

انواع درب دوجداره در طرح ها و رنگ های مختلف متناسب با سلیقه و نیاز مشتری تولید می شود. با شناخت این تنوع به شکل بهتری می توانید بهترین درب را انتخاب کنید.

درب ها از لحاظ نوع رنگ در تنوع بالایی وجود دارند که می توانید رنگ مناسب با دکوراسیون داخلی منزل را تهیه نمایید.

در این بخش به بررسی ساختار انواع درب دوجداره از لحاظ باز و بسته شدن می پردازیم:

درب های فرانسوی

درب های فرانسوی دو درب ثابت در مقابل یکدیگر بوده که به سمت خارج باز می ‌شود و برای قفل شدن به یکدیگر نزدیک می گردد.

درب های تاشو

این درب ها از بخش های جداگانه تشکیل شده که در امتداد یک ریل حرکت می کنند و برای فضاهای عریض مانند پاسیو و بالکن کاربرد دارند.

درب های پاکتی

درب های پاکتی پس از باز شدن داخل یک حفره درون دیوار رفته و کاملا ناپدید می گردد.

درب های کشویی داخلی

این درب ها بر روی ریل های بزرگ حرکت کرده و فقط درون فریم باز می گردند.

درب های پاسیو دومنظوره لولایی

این درب های پاسیو می توانند مانند پنجره های لولایی یا به صورت شیب دار به داخل یا خارج از اتاق باز شوند.

تولید-اجرا-سیستمهای پنجره upvc

مهمترین مزایای درب و پنجره دوجداره

در هنگام معرفی درب و پنجره دوجداره تا حد زیادی با ویژگی ها و مزایای این محصول آشنا شده اید و می دانید که با داشتن برخی از ویژگی ‌های خاص به عنوان یک سازه پرمصرف معرفی می گردد.

در این بخش به بررسی مهمترین مزیت هایی که استفاده از درب و پنجره دو جداره فراهم می آورد اشاره می کنیم:

ضد آب

آب از درب و پنجره های دوجداره عبور نمی کند و در هنگام بارش باران یا شستشوی درب و پنجره هیچ نگرانی به وجود نمی ‌آید.

عایق دما

درب و پنجره های دوجداره به دلیل نحوه طراحی و گازی که بین شیشه ها قرار گرفته، اجازه عبور گرما و سرمای داخل منزل را به بیرون نمی دهد به همین جهت تأثیر زیادی در کاهش مصرف سوخت و انرژی دارد.

عایق صوت

درب و پنجره های دوجداره اجازه نفوذ سر و صدا به فضای داخل یا انتقال آن به فضای بیرون را نمی دهد.

زیبایی بصری

درب و پنجره های دوجداره از لحاظ شکل ظاهری زیبایی خاصی دارند و با وجود تنوع بالا در طرح و مدل می ‌توان متناسب با هر فضا از این محصول استفاده کرد.

محافظ اشعه ماورای بنفش

از نفوذ اشعه خورشید به فضای داخل ساختمان جلوگیری کرده و اثرات مخرب آن را حذف می کند.

طول عمر بالا

پایداری و طول عمر بالای این سازه حتی پس از تخریب و نوسازی ساختمان ها آنها را منحصر بفرد جلوه می دهد.

درب upvc

مزایای سفارش خرید درب و پنجره دوجداره از مجموعه معتبر ایمن کمک

درب و پنجره دوجداره در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند، چرا که با بررسی مشخصات و ویژگی های این محصولات اغلب مزایای استفاده از درب و پنجره دوجداره پی برده اند.

اما در این میان تنوع زیاد مراکز ارائه دهنده خدمات در زمینه درب و پنجره دوجداره موجب شده تا افراد در هنگام دریافت خدمات نتوانند به آسانی بهترین مرکز را انتخاب نمایند.

مجموعه ایمن کمک یکی از بهترین مراکز فعال در حوزه معرفی درب و پنجره دوجداره و ارائه سفارشات خرید این محصول است که با داشتن کادری مجرب و پرسنل حرفه ای در زمینه‌ های گوناگون و طرح ‌های خاص نیز خدمات خود را ارائه می دهد.

مرکز ساخت و تولید پنجره upvc

از مهمترین ویژگی های مجموعه ایمن کمک که موجب شده اغلب افراد پس از ثبت سفارش و خرید رضایت کافی را از دریافت خدمات بدست آورند، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

امکان مشاوره و خدمات تلفنی

در ابتدا پس از تماس آنلاین با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار کرده و تمامی اطلاعات فنی در مورد درب و پنجره را دریافت می کنید. در این بین کارشناسان حرفه ای فرایند تولید درب و پنجره دوجداره و جزئیات قاب بندی های آن از لحاظ یراق آلات و کلیه اجزای پنجره را برای شما شرح داده تا متناسب با نیاز و هزینه‌ های خود بهترین را انتخاب کنید.

بازدید از محل پروژه

بازدید از محل پروژه برای اندازه گیری درب و پنجره جزء وظایف کارشناسان این مجموعه بوده که به طور دقیق با توجه به هر فضا طرح و فرم های مناسب را به کارفرما پیشنهاد می ‌دهند. کارفرما با توجه به طرح و خواسته می ‌تواند از بین مدل های کاملاً استاندارد بهترین را انتخاب کند. اندازه گیری های دقیق موجب می ‌شود تا در زمان نصب با کمترین مشکل روبه رو گردید.

ارائه طرح ها به همراه قیمت

پس از صحبت های نهایی با کارفرما طرح های لازم را به همراه قیمت و پروسه تولید ارائه می ‌دهد، تا پس از تأیید نهایی سفارش دهنده به مرحله تولید برسد.

کدام پنجره دوجداره بهتر است

خدمات نصب و تحویل شرکت پنجره دوجداره

پس از تولید محصول تکنسین های مجرب در این مجموعه حضور دارند که در زمینه خدمات تحویل و نصب درب و پنجره های دو جداره به جهت بالاتر بردن کیفیت نصب از تجهیزات مناسبی استفاده می کنند.

خدمات پس از فروش

پس از نصب و تحویل هر پروژه این مجموعه خدمات پس از فروش خود را نیز ارائه می ‌دهد و در صورت بروز هر گونه مشکل تیم فنی به محل پروژه اعزام شده تا فوراً اقدام به رفع مشکل نمایند. نکته مهم این است که با ارائه گارانتی در مورد درب و پنجره دوجداره، کیفیت محصولات خود را تضمین می نماید.

فروش پنجره دوجداره ساختمان