قیمت دزدگیر اماکن


چنانچه قصد خرید دزدگیر اماکن و منزل را دارید خواندن این مطلب سودمند را از دست ندهید. در این مبحث نکاتی بیان شده که در زمان خرید سیستم های امنیتی بایستی حتما آنها را در نظر بگیرید. در این صورت می توانید دست به خرید مناسبی نمایید. اکثر افراد جهت محافظت از خانه خود در پی سیستم های حفاظتی و امنیتی می باشند. با این کار مواقعی که در مکان مورد نظر حضور ندارند، تا حد قابل توجهی از نگرانی آنها کاسته می شود.

بایستی توجه نمایید که سیستم های امنیتی اقسام متنوعی دارند که در بازار ممکن است صد ها مدل از آن به چشمتان بخورد. اگر در خرید این سیستم ها موفق نباشید، امکان دارد در روز های آتی از خرید خود کاملا پشیمان شوید. در این صورت هزینه زیادی را متحمل می شوید.

دزدگیر اماکن

مزایای خرید دزدگیر منزل کدامند؟

مزایای زیادی جهت خرید دزدگیر منزل وجود دارد. اصلی ترین آن می توان به آسودگی خیال که برای مالک خانه ایجاد می کند اشاره کرد. نصب این سیستم در منزل سبب می شود تا شخص خیالش از بابت ساختمان خود راحت باشد. زیرا در صورتی که کسی بخواهد به طور غیر قانونی وارد ساختمان شود امکان اطلاع به پلیس و نزدیکان به وسیله این سیستم  وجود دارد.  در این صورت خطری او را تهدید نمی کند. این آرامش خاطر سبب می شود تا شخص دست به خرید این سیستم امنیتی نماید.

از مزایای خرید دزدگیر منزل تحت پوشش واقع شدن بیمه در زمان رخداد سرقت در مکان مدنظر می باشد. در خیلی از کشور ها در خصوص این مسئله قانون خاصی دارند.  اینکه موسسه های بیمه صرفا در صورتی مبادرت به پرداخت غرامت ناشی از سرقت می کنند که شخص از این سیستم استفاده کرده باشد.

از دیگر مزایای خرید دزدگیر در منزل می توان به سنسور های دود تعبیه شده در آن اشاره کرد. چنانچه مقدار دود بیشتر از حد طبیعی باشد سیستم امنیتی به شکل فعال در می آید و آژیر می کشد. در حقیقت می توان بدین صورت بیان کرد که این سیستم ها افزون بر ممانعت از رخداد سرقت از آتش سوزی هم پیشگیری می کند.

خرید دزدگیر اماکن آژیری

نکات مهم در زمان خرید دزدگیر منزل

توجه به خصوصیات و قابلیت های آن در زمان خرید

توجه به خصوصیات و قابلیت ها در زمان خرید دزدگیر منزل

در زمان خرید دزدگیر منزل به این مسئله حتما دقت نمایید که دوست دارید این سیستم چه خصوصیات و کارایی داشته باشد.  آیا در پی مارکی هستید که بتوانید آن را ارتقا دهید؟ یا بتوانید آپشن  های به روزی را به آن اضافه کنید؟ قابلیت هایی نظیر پشتیبان گیری از گوشی همراه، اینکه سیستم شما تجهیز شده به سیم کارت می باشد. این قابلیت سبب می شود افزون بر تماس به شخص پیام دهد حتی بدون اینترنت می تواند آن را از راه دور کنترل کند. حتی این قابلیت را هم دارد که به پلیس وصل شود.

بهتر است دست به خرید سیستم امنیتی بزنید که قابلیت شناسایی حیوان خانگی را داشته باشد. اگر می خواهید این سیستم را در محلی راه اندازی کنید که حیوان خانگی دارید بهتر است از سیستم امنیتی پشتیبانی دارای حسگر وزنی استفاده کنید. این مدل حیوانات خانگی را شناسایی می کند.

بعد از خرید دزدگیر منزل، داخل پکیج این محصول دفترچه راهنمایی وجود دارد که می توان به ‌کمک آن سیستم را نصب کرد. ولی بهتر است جهت اطمینان از عملکرد صحیح سیستم از نصاب حرفه ای کمک بگیرید. تا هم از نظر کارکرد صحیح و هم از لحاظ ضمانت نامه خیال شما آسوده باشد.

دزدگیر منزل gmk

توجه به سطح کیفی سیستم در زمان خرید دزدگیر خانه

در زمان خرید دزدگیر منزل بهتر است حتما به سطح کیفی این سیستم توجه نمایید. از نظر  کیفی  این سیستم های امنیتی درجه بندی می شوند. بهترین سیستم امنیتی در بازار دزدگیر منزل ایرانی می باشد. این سیستم ها داخل ایران ساخته می شوند و از نظر ضمانت  نامه و یافتن قطعات هیچ نوع مسئله ای ایجاد نمی شود. از نظر سطح کیفی و درجه حساسیت حسگر ها در قیاس با مدل های چینی خیلی بهتر و مطمئن تر می باشند. سیستم های امنیتی چینی هیچ نوع خدمات و ضمانت نامه موثقی را به شما ارائه نمی دهند. پس از مدت زمانی امکان دارد دیگر قطعات آن ساخته نشوند.

توجه به مکان نصب در زمان خرید دزدگیر منزل

مهم ترین نکته در زمان خرید دزدگیر منزل که بایستی به آن توجه نمود محل مدنظر می باشد. شما بایستی مدل سیستم حفاظتی را با ملاحظه به مکان مورد استفاده انتخاب کنید. برای مناطقی که احتمال کابل کشی وجود ندارد  بهتر است دست به خرید دزدگیر های بی سیم نمایید.

توجه به مارک تجهیزات جانبی در زمان خرید دزدگیر منزل

مهم ترین نکته در زمان خرید دزدگیر منزل که باید به آن دقت نمود مارک لوازم جانبی است. همواره اجزا این دزدگیر ها به طور مجزا به فروش می رسد. جنس و مدل این تجهیزات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردارند. لازم است هزینه کافی جهت تهیه حسگر، چشمی ، آژیر و ... را درنظر بگیرید. بهتر است مارک های معتبر و موثقی را خریداری نمایید تا مشکلی در عملکرد این سیستم های امنیتی  به وجود نیاید.

قیمت سیستم دزدگیر خانه

توجه به خدمات پس از فروش دزدگیر اماکن در زمان خرید این محصول کاربردی

در زمان خرید دزدگیر منزل بایستی به خدمات پس از فروش این سیستم حتما توجه نمایید. جهت آگاهی از خدمات پس از فروش سیستم می توان به سایت های موسسات معتبر رجوع نمایید. یا اینکه به وسیله برقراری ارتباط با شماره های این موسسات از خدمات آنها آگاه شد.

چنانچه قصد خرید این سیستم امنیتی برای منزل خود را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که دست کم برای ۱ بار به نمایندگی های این محصولات مراجعه نمایید. افزون بر این می توانید با متخصصان حاضر در نمایندگی ها یا تکنسین های سایت های نمایندگی تماس حاصل نمایید و از آنها مشاوره بگیرید.

در حال حاضر خرید دزدگیر منزل و راه اندازی این سیستم جهت مراقبت و محافظت از محل زندگی شما از اهمیت زیادی برخوردار است.  با نصب این محصول می توان در زمان هایی که سیستم دستخوش مشکل شد از خدمات پس از فروش آن برخوردار شد. پس به هیچ وجه  در زمان خرید این مسئله را فراموش نکنید.

شرکت نصب دزدگیر مغازه و فروشگاه

سایر نکات مهم انتخاب و قیمت خرید دزدگیر منزل

نکاتی عمده در زمان انتخاب و خرید سیستم دزدگیر

در زمان انتخاب و خرید دزدگیر منزل بهتر است به نکاتی در این حیطه توجه کنید؛

بهترین مدل دزدگیر

در زمان خرید این محصول کدام نوع آن را ترجیح می دهید؟

در زمان خرید دزدگیر منزل بایستی با توجه به نیاز خود یکی از انواع آن را انتخاب ‌کنید. مدل های متنوعی از سیستم حفاظتی وجود دارد که می توانید از میان آنها یکی را انتخاب کنید.

این مدل تنها صدا ایجاد می کند. با کسی تماس نمی گیرد.‌

زمانی که زنگ هشدار غیر فعال می شود، سیستم مدنظر به صورت اتوماتیک با شماره تلفن های مشخص شده ارتباط برقرار می کند.

با پرداخت وجهی ماهانه یا سالانه می توانید این سیستم های حفاظتی را به سیستم پلیس وصل نمایید. در صورت قطعی یا خطر، پلیس را باخبر می کند.

در زمان خرید این محصول کدام نوع آن را ترجیح می دهید؟

این سیستم امنیتی نوین افزون بر داشتن مانیتور به وسیله یک برنامه با شما تماس حاصل می نماید. این سیستم از راه دور کنترل می شوند و در بعضی موارد به وسیله یک موسسه ثالث هم مهار می شود.

این سیستم ها حاوی چند حسگر الکترونیکی است. حسگر ها به وسیله سیم کشی ولتاژ کم به صفحه کنترل وصل شده اند. این نوع سیستم حفاظتی هزینه محدودی دارد. با این وجود نصب و راه اندازی آنها می تواند با چالش روبرو شود. در این صورت همواره به یک نصاب متخصص احتیاج دارید . این نصاب باید کابل های پیرامون منزل شما را به صورت صحیحی راه اندازی و نصب کند. این سیم ها به وسیله کنترل پنل تقویت می شوند.

سیستم حفاظتی بی سیم ، حسگر های بیسیم و باتری خور بکار می برند که به وسیله سیگنال های رادیویی RF به کنترل پنل وصل شده اند. این سیستم ها معمولا قابل اعتماد ترند و راه اندازی آنها سریع تر و راحت تر است. هرچند نگهداری آنها با هزینه بیشتری همراه است. در زمان خرید این محصول بایستی سیستمی را هماهنگ با نیاز خود انتخاب نمایید.

در زمان خرید دزدگیر منزل بایستی حتما به نکات متنوعی من جمله محل نصب، مارک سیستم مدنظر، کیفیت، خدمات پس از فروش و... توجه نمود. با خرید این محصول می توانید امنیت مکان مورد نظر خود را فراهم نمایید. با این سیستم ها میتوانید زمانی که در محل حضور ندارید تا حد چشمگیری از نگرانی خود بکاهید. این سیستم های حفاظتی انواع متنوعی دارند که بایستی با توجه به نیاز خود بکی از آنها را  خریداری نمود.

امروزه خرید دزدگیر اماکن برای هر فرد ضروری است. این یک واقعیت است که اگر دزدگیر به‌خوبی نصب و نگهداری شده باشد، احتمال وقوع سرقت یا ورود غیرمجاز بسیار کمتر می‌شود. آن­ها هشدارهای ضروری را در مورد مزاحمان اعلام می­کنند. در ادامه به آشنایی بیشتر و بهتر با نحوه کار با دزدگیرها و انواع آن می­پردازیم.

اهمیت دزدگیر

شاید از خود بپرسید که دلیل اهمیت دزدگیر اماکن برای خانه­ها و چیست. در پاسخ می­توان گفت، اقدام سریع در زمان سرقت بسیار ضروری است. سیستم دزدگیر با هشدار دادن به افراد نزدیک دقیقا به محض وقوع خطر، واکنش سریع را تسهیل می‌کنند. بنابراین مهم است که اصول اولیه یک سیستم اعلام سرقت را بدانید و همچنین با کاربرد و نحوه عملکرد آن­ها آشنا شوید.

سیستم ضد سرقت صوتی

سیستم دزدگیر اماکن اعلام سرقت چیست؟

سیستم اعلام سرقت متشکل از یک سری قطعات الکتریکی است که به ملک متصل می­شوند. آن­ها از طریق سنسورها و کانتکت‌ها، باز و بسته شدن درها و پنجره‌ها را تشخیص می‌دهند. بر اساس همین سنسورها، یک آلارم با صدای بلند تولید می‌شود تا افراد نزدیک را از ورود غیرمجاز آگاه کند. این سیستم‌ها که اغلب به­عنوان یک امنیت ضروری در­نظر گرفته می‌شوند، یک ابزار جهانی برای اکثر خانه­های ویلایی، ساختمان­ها و مشاغل مختلف هستند.

موارد استفاده از دزدگیر

برای آشنایی بهتر و قانع شدن به خرید دزدگیر اماکن درک کاربردهای این سیستم نیز مفید است که در ادامه به چند مورد اشاره می­کنیم. سیستم­های اعلام سرقت را می­توان در طیف وسیعی از کاربردها استفاده کرد، از جمله:

دزدگیر منازل

سیستم دزدگیر منزل و اماکن چگونه کار می­کند؟

حتما به این نکته توجه داشته باشید که طیف گسترده­ای از سیستم­های دزدگیر وجود دارد که تقریبا همه آن­ها برای مشتریان مختلف، کاربرد مفیدی دارند. همچنین در نظر داشته باشید در صورت و زمانی که سیستم دزدگیر در مکان موردنظر شما راه­اندازی می­شود، چه اتفاقاتی ممکن است انجام شود. اکثر دزدگیرها از هر نوع که باشند، با یک سری مراحل مشابه کار می­کنند.

حرکت حس می­شود

زمانی که هر اتفاقی مانند حرکت در و پنجره در خانه رخ بدهد، این حرکت به­وسیله سنسورها مشخص می­شود. حسگرها همچنین این قابلیت را دارند تا به­صورت استراتژیک در اطراف محل قرار گیرند که حرکت را تشخیص داده و شمارش معکوس هشدار را فعال می­کند.

پنل کنترل هشدار داده می­شود

تمام قطعات نصب­شده، از جمله سنسورها، به یک کنترل پنل متصل هستند و تمام داده­های ردیاب­ها و سنسورها به این پنل ارسال می­شود. اگر این تماس مختل شود و مدار خراب شود، شمارش معکوس هشدار فعال می­شود. همین نکته شما در خرید دزدگیر اماکن راهنمایی خواهد کرد.

زنگ هشدار به صدا در می­آید

اگر کد صحیح وارد نشود، زنگ هشدار به صدا در می­آید. این سیستم به یک آژیر خارجی وصل است که بیشتر اوقات روی دیواری در قسمت بیرونی ملک قرار دارد. همین دستگاه است که زنگ هشداری را منتشر می­کند تا افراد را از نفوذ غیرمجاز آگاه کند. همچنین یک آژیر داخلی وجود دارد که به ساکنین ساختمان هشدار می­دهد که یک رویداد شناسایی شده است و این نیز برای جلوگیری از ورود سارقین عمل می­کند.

هشدار غیرفعال

افراد می‌توانند از طریق یک کنترل پنل، همچنین سیستم آلارم را هم با استفاده از ریموت، کنترل کنند. کاربران می­توانند با استفاده از یک کد دارای شماره­ نیز این کار را انجام دهند. همچنین اکنون می­توان از تلفن­های هوشمند برای تنظیم زنگ هشدار از راه دور از طریق برنامه­ها استفاده کرد.

انواع سیستم هشدار

امکانات سیستم دزدگیر، در یک سیستم الکتریکی کامل فعالیت می‌کنند تا متوجه ورود و آلارم به اشخاص ناشناس شوند. برای خرید هر نوع از سیستم دزدگیر و نصب آن می­توانید به وبسایت ایمن کمک مراجعه کنید. بسته به نیاز خانه یا محل کار شما انواع مختلفی از سیستم­های دزدگیر موجود است. دزدگیرهای سرقت سطوح مختلفی از امنیت را ارائه می­دهند، اما به­طور کلی به دو دسته اصلی سیمی یا بی­سیم و دو زیر مجموعه اصلی صوتی (فقط صدا) یا حفاظتی و نظارتی تقسیم می­شوند.

سیم­ پیچی­ شده

برای خرید دزدگیر اماکن این نوع سیستم توصیه می­شود. همان‌طور که از نام آن پیداست، یک دزدگیر سیمی که گاهی اوقات به‌عنوان دزدگیر سیم پیچی­شده شناخته می­شود، در سراسر خانه سیم­کشی شده و به برق متصل می­شود. اگر خانه شما از قبل برای زنگ هشدار، سیم­کشی شده است، این نوع از دزدگیر می­تواند ارزان­ترین گزینه برای شما باشد.

استفاده از سیستم هشدار سیمی می­تواند تا حدودی راحت­تر و آسان­تر از سیستم دزدگیر بی­سیم باشد. این نوع سیستم سیمی دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای تعویض باتری ندارد. سیستم سیمی بسیار قابل اعتماد است و فضایی کاملا امن را برای محیط شما ایجاد می­کند. درصورتی که در محیط خود، از حیوانات خانگی مانند گربه، سگ و یا پرنده نگهداری می­کنید، می­توانید گزینه­های دوستدار حیوانات خانگی را به سیستم خود اضافه کنید.

بی­سیم

دزدگیرهای بی­سیم با باتری کار و سیگنال­ها را از طریق فرکانس رادیویی ارسال می­کنند. نصب این نوع سیستم راحت و سریع انجام می­شود. به­طور کلی و درصورتی که خانه شما از قبل برای سیستم سیمی، سیم­کشی نشده باشد، سیستم بی­سیم ارزان­تر است. درست مانند سیستم سیمی، سیستم بی­سیم نیز مجهز به گزینه دوستدار حیوانات خانگی است که ­می­توانید به­راحتی آن را روی سیستم خود نصب کنید.

این سیستم قابل حمل است؛ به این معنی که در هنگام نقل مکان می­توانید آن را با خود ببرید. قابلیت دسترسی از راه دور، یکی دیگر از مزایای آن است. این سیستم را به­راحتی می­توان ارتقا داد که همین نکته خرید دزدگیر اماکن را برای شما جذاب­تر می­کند.

مرکز فروش دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن صوتی (آژیری فقط صدا)

آلارم­های صوتی مجهز به آژیر یا زنگی هستند که با فعال شدن آلارم به صدا در می­آید. این نوع دزدگیر در حالی که یک بازدارنده خوب است، فقط توجه را به ساختمان جلب می­کند و توسط یک شرکت امنیتی نظارت نمی­شود. بنابراین برای خانه­های کم­خطر مناسب­تر است. در سیستم‌های دارای آژیر هشدار فقط یک زنگ هشدار فعال می‌شود و کاربرد دیگری مانند اطلاع­رسانی به شما از طریق پیامک یا پلیس ندارد. دزدگیرهای صوتی خارجی تنها می­توانند حداکثر 15 دقیقه به صدا درآیند.

دزدگیرهای کنترل از راه دور

اگر در یک شهر بزرگ یا منطقه­ای با میزان جنایت بالا زندگی می­کنید، یک زنگ هشدار کنترل­شده از راه دور سطح بالاتری از محافظت را به شما ارائه می­دهد. هنگامی که این سیستم فعال می­شود، نه‌تنها یک آژیر به صدا در می­آید، بلکه یک هشدار به یک شرکت امنیتی خارجی نیز ارسال می­کند که با شما یا دارنده کلید شما تماس می­گیرد تا اطلاع دهد که زنگ خانه شما فعال شده است. سپس از شما می­پرسند که آیا همه چیز درست است یا خیر. در بیشتر موارد از شما رمز عبوری برای تنظیم مجدد زنگ هشدار می­خواهند.

درصورت قطع برق، آیا دزدگیر همچنان کار می­کند؟

در صورتی که برق شما قطع شود، باتری پشتیبان فعال می­شود تا محافظت از آژیر سرقت شما را برای ساعت­ها حفظ کند. در­صورتی که باتری شما کم باشد، سیگنال کم بودن باتری به مرکز مانیتورینگ ADT شما ارسال می­شود تا بتوانید آن را شارژ کنید. باتوجه به این مزیت، خرید دزدگیر اماکن برای هر خانه­ای واجب است.

مزایای سیستم دزدگیر اماکن

علاوه بر اهمیت و انواع سیستم دزدگیر اماکن، آشنایی با مزایای آن نیز به هر فردی کمک خواهد کرد تا دزدگیر موردنظر خود را با اطمینان بیشتری خریداری کند. در این قسمت با چند مورد از امتیازات سیستم دزدگیر اماکن آشنا می­شویم.

جلوگیری از سرقت قبل از وقوع

یکی از مزایای نصب دزدگیر، این است که می­تواند قبل از وقوع از سرقت جلوگیری کند. سارقین نمی‌خواهند دستگیر شوند، بنابراین از سرقت‌های دشواری که احتمالاً جلب توجه می‌کنند، اجتناب می‌کنند. 89 درصد از محکومان سابق اعتراف کردند که یک خانه با سیستم امنیتی هوشمند را در برنامه خود قرار نمی­دهند.

محافظت از خانه خود با دزدگیر در برابر سرقت

یک خانه متوسط تعداد زیادی اشیاء با­ارزش از جمله کلیدهای خودرو، جواهرات، تلفن­های همراه و لوازم الکترونیکی را در خود جای می­دهد. با نصب دزدگیر اگر یک مزاحم شناسایی شود، حسگرهای حرکتی فعال می‌شوند و زنگ هشداری به صدا در می‌آید تا به شما و یا همسایگان اطلاع دهد که در ملک شما ورود غیرمجازی اتفاق افتاده است. برخی از سیستم‌های پیچیده‌تر هشدار حتی می‌توانند به­طور خودکار پلیس و یک فرد معرفی‌شده را آگاه کنند که به­طور چشمگیری سارق را محدود و از خانه شما در برابر سرقت محافظت می‌کند. این مزیت شما را در خرید دزدگیر اماکن قانع می­کند.

ایجاد آرامش خاطر برای شما

آیا نگران دوری طولانی مدت از خانه خود هستید؟ آیا وقتی در تعطیلات هستید در استرس امنیت ملک خود به سر می‌برید؟ با نصب دزدگیر خیالتان راحت باشد که خانه شما ایمن، محافظت­شده است و حتی زمانی که خالی از سکنه است نیز کنترل می­شود. اگر ورود غیرمجازی رخ دهد، سیستم امنیتی به شما هشدار می­دهد تا از وجود مزاحم مطلع شوید.

برخی از شرکت­ها یک سیستم مانیتورینگ هشدار را ارائه می­دهند که اگر زنگ هشدار در ملک شما فعال شود، با شرکت دارنده کلید معرفی­شده تماس می­گیرد و یا به پلیس اطلاع می­دهد. این یک گزینه عالی برای املاک از راه دور است که ممکن است در اطراف خود همسایگانی برای شنیدن زنگ هشدار نداشته باشند.

همچنین این شرکت­ها برای دسترسی کامل از راه دور به ملک خود، یک برنامه هوشمند را ارائه می­دهند که به شما امکان می­دهد کنترل کامل سیستم هشدار خود را از طریق تلفن هوشمند، تبلت یا دسکتاپ داشته باشید. در این صورت، می‌توانید سیستم خود را تنظیم، پخش ویدیوی زنده از موقعیت خانه را تماشا و اعلان هر رویدادی را در دستگاه خود دریافت کنید. این برنامه، زمانی که در خانه نیستید آرامش کامل را برای شما ایجاد می‌کند.

کاهش حق بیمه مسکن

سرمایه­گذاری در دزدگیر خانه ساده­ترین راه برای کاهش هزینه­ها و صرفه­جویی در بیمه خانه است. امروزه کاهش هزینه از طریق خرید دزدگیر اماکن بسیار نیاز است. هرچه خانه شما محافظت بیشتری داشته باشد، احتمال هدف قرار گرفتن آن کمتر است؛ به این معنی که اموال شما کمتر در معرض خطر قرار می‌گیرند. بنابراین، حق بیمه شما کمتر از زمانی است که یک سیستم امنیتی نصب نکنید.

افزایش ارزش ملک

امنیت خانه یک ویژگی خاص و جذاب برای خریداران خانه است. همه می­خواهند در خانه خود احساس امنیت کنند؛ به این معنی که سرمایه­گذاری در دزدگیر خانه تاثیر مثبتی بر ارزش خانه شما خواهد داشت؛ به‌خصوص زمانی که برای فروش گذاشته شده است.

افزایش احتمال دستگیری مجرمان توسط پلیس

یک سیستم امنیتی با کیفیت بالا می­تواند احتمال دستگیری مهاجم شما را افزایش دهد. دزدگیر می­تواند به­سرعت پلیس و سایر افراد اطراف را مطلع کند و احتمال دستگیری مجرم را افزایش دهد. در­صورت نصب دوربین مداربسته، تصویری از اقدامات مزاحم ضبط می­شود و می­توان آن را به پلیس تحویل داد.

اطلاع ­رسانی به شما درصورت مشکلات آتش­سوزی یا نشت گاز

اگر زمانی که از خانه دور هستید، هشدارهای دود یا وجود مونوکسید کربن شما روشن شد، می‌توانید اعلان دریافت کنید. بسته به شرکت ارائه­دهنده، حتی می­توانید آن را به­گونه­ای راه­اندازی کنید تا موسسات مربوطه، فوراً از این موارد اضطراری مطلع شوند.

بررسی وضعیت کودکان

این یکی دیگر از جنبه های عالی دزدگیر خانگی است. اگر سر کار هستید، می‌توانید از برنامه تلفن همراه برای تماشای اتفاقات خانه‌ خود از طریق زنگ‌های ویدئویی و سایر دوربین‌های امنیتی استفاده کنید. بنابراین می‌دانید که کودکان شما در زمانی که دور هستید، چه کسانی را دعوت می‌کنند. خرید دزدگیر اماکن برای کنترل کودکان شما، کمک­کننده است. اگر قفل الکترونیکی درب دارید، حتی می‌توانید قفل آن‌ها را از راه دور باز کنید تا بچه‌ها بعد از مدرسه وارد خانه شوند. در این صورت نیازی به نگرانی برای گم کردن کلید ندارید.

بهبود مدیریت برق

بسیاری از شرکت‌های امنیتی، محصولات خانه هوشمندی با کیفیت بالا مانند قفل­های هوشمند، زنگ­های تصویری و ترموستات­های هوشمند را به­عنوان بخشی از سیستم­های خود ارائه می­دهند. این به­عنوان یک ابزار عالی برای روشن و خاموش کردن چراغ­ها در هنگام تعطیلات عمل میکند تا دیگران تصور کنند که خانه شما خالی نیست.

اگر تمام نکات و امتیازات ذکر­شده در این مقاله را درنظر بگیرید، متوجه خواهید شد که چقدر خرید دزدگیر اماکن به شما در بهبود کیفیت زندگی خود کمک می­کند. بنابراین، اگر محل خانه یا شغل شما هنوز مجهز به سیستم دزدگیر نیست، توصیه می­شود که هرچه زودتر برای تهیه آن اقدام کنید.