حفاظ بوته ای


قیمت حفاظ بوته ای و خرید نرده بوته ای روی دیوار خانه یکی از مسایل مهم در ارائه خدمات به مشتریان است. حفاظ بوته ای به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود، به عنوان یکی از گزینه های مؤثر در تأمین امنیت ساختمان ها شناخته می شود. این حفاظ ها با طراحی خاص و متنوع، به ویژه برای استفاده روی دیوار خانه ها، به کار می روند. ایمن کمک با ارائه خدمات خرید نرده بوته ای و قیمت گذاری مناسب، به مشتریان این امکان را می دهد تا حفاظی متناسب با نیازهای امنیتی و بودجه خود انتخاب کنند. شرکت ایمن کمک با تخصص در نصب انواع حفاظ بوته ای، به مشتریان کمک می کند تا از مزایای ویژه این نوع حفاظ ها بهره مند شوند. حفاظ های بوته ای با طراحی های مدرن و ویژگی های امنیتی بالا، به ویژه برای نصب روی دیوارها، امنیت ساختمان ها را به طور مؤثر تأمین می کنند. این شرکت به عنوان نمایندگی نصب حفاظ های بوته ای خار دیواری، خدمات حرفه ای و قابل اعتمادی را در زمینه نصب و مشاوره ارائه می دهد. با انتخاب حفاظ های بوته ای از ایمن کمک، علاوه بر تأمین امنیت، به زیبایی و کارایی دیوارهای ساختمان ها نیز افزوده می شود.

حفاظ بوته ای

حفاظ های بوته ای خاردار

حفاظ بوته ای از جمله گزینه های مناسب برای نصب روی دیوار ساختمان، ویلا، پارکینک ها، مجتمع های اداری و صنعتی، دیوار های مجتمع های گردشگری و اقامتی و دیوار آپارتمان های واقع در شهرها است. به دلیل توزیع و پراکندگی شاخه های حفاظ در روی دیوار، سارقان به هیچ وجه قادر نخواهند بود از این حفاظ عبور نمایند. زیرا حتی در صورتی که ریسک عبور از حفاظ را هم بپذیرند، به دلیل تماس دست، صورت و بدن آن ها با نوک های تیز حفاظ، دچار جراحت های عمیق و خونریزی بسیار می شوند.

حفاظ بوته ای سرتاسر روی دیوار را پوشش می دهد. حتی به عنوان حفاظ بالای درب حیاط نیز کاربرد دارد. با توجه به قدرت انعطاف بالایی که دارد، روی انواع دیوار ها، درب ها و دروازه ها نصب می شود.

قیمت حفاظ بوته ای

ویژگی ها و مزایای مهم و قابل توجه حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای، از جمله حفاظ هایی است که به تازگی و در طی سال های اخیر، به بازار عرضه شده است. برخی از ویژگی های این نوع حفاظ به شرح زیر است:

نصب حفاظ بوته خار

تنوع در رنگ بندی حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای عمدتا در رنگ های متنوع مانند رنگ سفید طلایی قهوه ای مشکی تولید می شود. لذا بر اساس سلایق مشتریان و خریداران، در رنگ های متنوع قابل عرضه است. استفاده از رنگ هایی که با نمای دیوار و ساختمان تناسب داشته باشد، زیبایی نمای ساختمان و ویلا را دو چندان می کند. لذا این حفاظ، ضمن تامین امنیت و حفظ حریم خصوصی، چشم اندازی مناسب به ساختمان می بخشد.

ترکیب دو حفاظ نرده ای و بوته ای

نرده بوته ای جنگلی

تفاوت ها و شباهت های حفاظ های بوته ای

حفاظ هایی که ساختار شاخه ای دارند، مانند حفاظ بوته ای، در انواع مختلف ساخته می شوند. این حفاظ ها، به لحاظ شکل ظاهری، به راحتی از سایر حفاظ ها، متمایز می شوند. اما گاهی اوقات آن ها را با حفاظ های شاخ گوزنی، نیزار، لیلیوم و نخل مرداب اشتباه می گیرند. با کمی دقت و توجه می توان تفاوت های بین این حفاظ ها را مشاهده کرد. اگر تصاویر این حفاظ ها را با دقت مشاهده کنید، به تفاوت های آن ها به راحتی پی می برید.

حفاظ بوته دیواری

نکات مهم در انتخاب حفاظ های بوته ای مناسب:

حفاظ بوته ای باغ ویلا

نحوه تهیه و خرید حفاظ بوته ای به چه صورت است؟

امکان خرید اینترنتی انواع حفاظ ها، از جمله حفاظ بوته ای، وجود دارد. تولیدکنندگان حفاظ های آهنی، اطلاعات و کاتالوگ محصولات و نمونه پروژه های انجام شده و ویژگی ها و مزایای هر نوع حفاظ را در وبسایت خود منتشر می کنند و لذا با مطالعه و بررسی و مقایسه حفاظ ها، می توان نسبت به انتخاب و خرید اینترنتی حفاظ مناسب اقدام کرد. تولید کنندگان، با ایجاد مرکز خرید و فروش و ایجاد نمایشگاه، امکان خرید حضوری را نیز فراهم کرده اند.

خرید حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای برای کدام ساختمان ها و منازل مناسب هستند؟

حفاظ بوته ای، حفاظ مقرون به صرفه ای است. این نوع حفاظ برای همه دیوارها مناسب است. حفاظ بوته ای، همچون سایر حفاظ هایی که ساختار بوته ای و شاخه شاخه دارند، برای دیوار های کوتاه کارایی ندارد. مگر اینکه ارتفاع آن را افزایش داد یا ابتدا حفاظی نرده ای روی دیوار نصب و سپس حفاظ بوته ای به آن متصل کرد. حفاظ های بوته ای، برای دیوارها و ساختمان هایی با شرایط زیر کارایی بسیار خوبی دارد:

حفاظ بوته ای، نوعی از حفاظ آهنی است که برای نصب روی دیوار انواع ساختمان ها و منازل کاربرد دارد. ساختار حفاظ، شبیه بوته ای از ملیگرد های نوک تیز و مورب است که هر دو طرف دیوار را به خوبی پوشش داده و مانعی در مقابل عبور سارقان و افراد خرابکار ایجاد می کند. حفاظ بوته ای از جمله بهترین انواع حفاظ های آهنی محسوب می شود که ضمن تأمین امنیت مناسب، زیبایی نمای ساختمان را نیز حفظ می کند. حفاظ بوته ای خاردار، از تعدادی میلگرد نورد نمره ۱۰ تشکیل شده است که به سرشاخه های نوک تیز و برنده ختم می شود. ارتفاع میلگرد ها متفاوت بوده و برای توزیع مناسب شاخه های حفاظ در روی دیوار، در اندازه های مختلف برش داده شده است. میلگرد ها با استفاده از دستگاه خم، به اشکال مختلف خم داده شده و در نهایت روی شاسی با استفاده از دستگاه جوش، متصل می شوند.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912