قیمت درب پارکینگ


امروزه نیاز به خرید درب فلزی پارکینگ و درب حیاط آهنی بسیار افزایش یافته است. درب فلزی گزینه­ای عالی برای صاحبان خانه­ هایی است که به دنبال درب پارکینگی کم­ هزینه و زیبا هستند. فولاد تا حد زیادی رایج­ترین نوع مواد مورداستفاده و فروخته ­شده برای درب­ های پارکینگ در بریتانیاست. این نوع درب، بسیار قوی و در عین حال بسیار انعطاف­پذیر است. فولاد به­عوان یک ماده محکم، در مقایسه با سایر مواد بسیار ایمن است.

بدترین ماده در این مثال Upvc است که در درب­های پارکینگ یک ورقه­ای نازک استفاده می­شود و می­توان آن را به­راحتی با یک چاقوی تیز برش داد. همه درها می­توانند با سفارش برخی از پیشنهادات ویژه در اندازه­های خاص ساخته ­شوند که بسیار سازگار هستند؛ زیرا درها تقریباً همیشه در قسمت داخلی چارچوب پارکینگ قابل نصب است. این نکته، به فرد امکان دسترسی به قفل داخلی را می­دهد. این بدان معنی است که شما همیشه این پتانسیل را دارید که درهای استاندارد را در دهانه­های غیراستاندارد قرار دهید.

درب پارکینگ

درب فرفورژه: دلایلی که درب های فرفورژه به یک امر ضروری تبدیل شده اند

درست مانند ساخت و ساز آجر، درب فرفورژه قدمت تاریخی دارد که به طلوع تمدن بازمی گردد. هر دوی این مواد به دلیل زیبایی جاودانه و تخریب ناپذیری مجازی از زمان های قدیم از عناصر مهم ساختاری و طراحی خانه ها بوده اند. همچنین هنگامی که با هم  در یک ساختار استفاده می شوند، عالی به نظر می رسند.

صاحبان خانه می توانند محل سکونت خود را افزایش دهند و در عین حال یک طراحی معاصر با درب آهنی ایجاد کنند. 


09125200978


درب الیزه فرفورژه

تاریخچه مختصری از درب فرفورژه

پیش از پیشرفت فولادسازی مدرن، آهن فرفورژه رایج‌ترین شکل استفاده از آهن چکش‌خوار بود. این بدان معنی است که بر خلاف چدن، آهن فرفورژه آنقدر شکننده نیست. فرفورژه دارای محتوای کربن کمتری است که باعث می‌شود جوشکاری سخت‌تر و قوی‌تر شود. آهنگران زمان های قبل توانستند این آهن را به طرح های نفس گیر تبدیل کنند.

دو نوع مختلف آهن فرفورژه وجود دارد: زغال چوب و آهن گودال. منابع آنلاین خاطرنشان می کنند که «آهن زغالی عمدتا از عصر آهن تا پایان قرن هجدهم استفاده می شد و از طریق آتش زغال چوب تولید می شد. آهن پوکه که از آغاز عصر صنعتی استفاده می‌شد، از چدن در کوره غیرمستقیم زغال‌سنگ ساخته می‌شود.»

درب فلزی

دلایلی که درهای فرفورژه یکی از روندهای جذاب طراحی خانه هستند 

استفاده از درب فرفورژه برای طراحی خانه جدید تحسین همه را برمی انگیزد. کنار هم قرار گرفتن آهن با ساخت و ساز آجری از نظر بصری نشان دهنده ماندگاری است که هیچ مصالح ساختمانی مصنوعی نمی تواند آن را تقلید کند. درب‌های فرفورژه تک یا دوتایی دارای طرح‌های خیره‌کننده و چند رنگی هستند که توجه را جلب می کنند، به‌ویژه زمانی که با پتینه غنی آجر قاب شده باشند. در ادامه دلایل عملی تاثیرگذاری درب فرفورژه و محبوبیت کاربرد آن در ساختمان آمده است:

درب آهنی امنیت را افزایش می دهد

یکی از دلایل اصلی که مشتریان درب های آهنی خود را دوست دارند، سطح امنیتی بیشتری است که آن ها ارائه می دهند.

در مقایسه با سایر مواد، درب فرفورژه بسیار قوی است و در برابر هر گونه آسیب، از جمله آسیب های عمدی ناشی از مزاحمان احتمالی، بسیار غیرقابل نفوذتر است.

هنگامی که در کنار یک سیستم امنیتی سنتی استفاده می شود، درب های آهنی و درهای دوبل آهنی به محافظت از خانه کمک می کنند و به شما آرامش خاطر دهند.

درب های آهنی همچنین با سیستم ‌های قفل پیشرفته مجهز می شوند که دستکاری در آن ‌ها برای ماهرترین مزاحمان نیز بسیار دشوار است. اگر افزودن امنیت به خانه برای شما اولویت اصلی است، کارشناسان به طراحی درب فوق العاده ایمن کمک می کنند.

برای هر کسی که به دنبال نصب درب آهنی در ملک تجاری خود است، این امنیت و ایمنی بیشتر به او آرامش می دهد که دارایی و سهام آن ها به خوبی محافظت می شود. اغلب اوقات، مزاحمان و سارقان آنقدر از درهای آهنی واهمه دارند که حتی سعی نمی کنند آن ها را دستکاری کنند.

اما امنیت به این معنا نیست که شما سبک را قربانی خواهید کرد. در واقع درب های آهنی جامد به همان اندازه که ایمن و محکم اند، جذاب نیز هستند.

شرکت نصب درب پارکینگی

درب حیاط ساده و شیک سبک معماری خانه خود را تقویت کنید

نصب درب حیاط فرفورژه به خانه شما قطعا یک عنصر طراحی خاص را اضافه می کند که هم منحصر به فرد و هم کاربردی است. این درها دارای سبک های متفاوتی از جمله درب کلاسیک و درب مدرن هستند که می توانید مطابق با سبک خانه خود آن ها را انتخاب کنید.

عایق مناسبی برای منزل

یک واقعیت کمتر شناخته شده در مورد درب فرفورژه این است که آن ها عایق بسیار خوبی دارند که کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد و هزینه انرژی شما را کاهش می دهد.

ترمال بریک موجود در داخل درهای آهنی به این معنی است که هوا نمی تواند از یک طرف در به طرف دیگر عبور کند. این به این معنی است که در ماه های گرم تابستان، گرما به خانه شما سرازیر نخواهد شد، بنابراین مجبور نخواهید بود که دائما تهویه مطبوع خود را برای افزایش دما در طول روز تنظیم کنید.

همین امر در مورد گرمای داخل خانه در زمستان نیز صدق می کند. در طول سال، دمای داخل خانه شما تنظیم می شود و صورتحساب انرژی شما می تواند پایین بماند.

در جنوبی پارکینگ خودرو

نور طبیعی را افزایش دهید

درب فرفورژه برای بهینه سازی فضای پنجره در داخل درب بدون از بین بردن امنیت طراحی می شود. شما می توانید به باغ یا محله خود نگاه کنید. این فضای پنجره همچنین به نور طبیعی اجازه می دهد تا فضای زندگی شما را بالا ببرد.

نور طبیعی نه تنها به خانه شما زیبایی می بخشد، بلکه ثابت شده است که در طول زمان خلق و خو و سلامت روان شما را نیز افزایش می دهد.

بادوام و قوی

آهن یک ماده بادوام است که در برابر انواع آب و هوا، بدون ضعیف شدن یا زنگ زدگی مقاومت می کند. با سرمایه گذاری بر روی درب های آهنی سفارشی زیبا، نگران نگهداری یا تعویض پر زحمت نخواهید بود. در عوض، می توانید به سادگی از درهای خود و ظرافتی که به راحتی به خانه شما می آورند، لذت ببرید.

تکمیل کننده منزل شما

آیا احساس می کنید خانه شما چیزی کم دارد؟ نصب درب‌ فرفورژه می‌تواند تکمیل‌کننده‌ای باشد که خانه شما برای کامل شدن به آن نیاز دارد.

با افزودن درهای آهنی، خانه شما کاملا صیقلی به نظر می رسد. همین امر در مورد املاک تجاری نیز صادق است، جایی که رهگذران آهن‌کاری را تحسین کرده و باعث می شود از مغازه شما استقبال می‌کنند.

زهکشی داخلی

درب های آهنی دارای سیستم زهکشی داخلی هستند. هر درب فرفورژه دارای طراحی شیبدار منحصر به فرد در زیر پانل شیشه ای است. این اجازه می دهد تا باران به سمت بیرون از پنل شیشه ای و درب تخلیه شود.

امکان سفارشی کردن درها

این درها را می توان سفارشی کرد. به عنوان مثال، درب های سفارشی را می توان با ترمال بریک برای خانه هایی در آب و هوای سردتر سفارش داد. آن ها را می توان تقریبا در هر اندازه ای، طراحی منبت آهنی و چندین گزینه شیشه ای سفارش داد. برای سهولت در نصب، نقشه های طراحی به کمک کامپیوتر با هر درب سفارشی گنجانده شده است.

درب فرفورژه

درب­های فلزی زیبا و محکم با ایجاد امنیت بالا

انواع درب­های فلزی پارکینگ

برای خرید درب فلزی پارکینگ مورد نظر خود، ابتدا باید با انواع آن آشنا شوید. درب­های فلزی در انواع بسیاری موجود هستند و حتی می­توانند سفارشی و مطابق نظر شما ساخته شوند. در ادامه جزئیات بیشتر را برای راحتی شما ارائه خواهیم کرد.

درب­های پارکینگ سکشنال

درب­های پارکینگ سکشنال، به­عنوان محبوب­ترین مدل، شامل بخش­های پنلی است که با لولا به هم متصل می­شوند. خرید درب فلزی پارکینگ و معرفی آن در این نوع توصیه می­شود. همانطور که در باز و بسته می­شود، چرخ­ها در لبه هر پنل در یک مسیر عمودی در هر طرف دهانه در می­چرخند. لولاهای بین هر بخش پنل روی یک بخش منحنی خم می­شوند. این ویژگی به درب اجازه می­دهد که در حالت کاملاً باز به موازات سقف و در صورت بسته شدن، کاملاً در یک راستا با دیوارها قرار گیرد.

یک جفت فنر با فشار زیاد در بالای چارچوب به کابل‌هایی متصل می‌شود که درب را کنترل و حتی وقتی فقط تا حدی باز است، از پایین آمدن آن جلوگیری می‌کند. این درب‌ها معمولاً از فولاد ساخته می‌شوند، به تعمیر و نگهداری بالایی احتیاج ندارند و می‌توان آن‌ها را طوری تنظیم کرد که شامل پنجره، سخت‌افزار، بافت و رنگ مختلف باشد. آن­ها در دو مدل عایق و غیر­عایق عرضه می­شوند.

درب­های پارکینگ رول آپ

احتمالاً این نوع درب­ها را در کاربردهای تجاری بیشتر از مسکونی پیدا خواهید کرد، اما درهای رول آپ یک گزینه طراحی بدون حاشیه هستند که برای مناطقی با فضای سقف محدود ساخته شده است. این سبک با بخش­های تخته فولادی 2 «-3» ساخته شده است که در اطراف یک اهرم، بالای چارچوب در می­چرخد.

درب‌های رول‌آپ برای مقاومت دربرابر مصارف سنگین ساخته شده‌اند و واحدهایی با عملکرد بالا را می‌توان بدون فنر یا محصور ساخت تا از زنگ‌زدگی، خوردگی و یخ­زدگی جلوگیری کند. به دلیل وزن سنگین مدل رول آپ، هزینه­های اولیه بیشتر از طراحی مقطعی است. این طرح نیز به‌عنوان خرید درب فلزی پارکینگ و معرفی آن مورد مناسبی خواهد بود.

درب­های ورودی پارکینگ

درب­های ورودی پارکینگ درست مانند نام آن‌ها، با خم شدن به یک طرف پارکینگ و نشستن موازی با دیوار عمل می­کند. این درها جزو اولین سبک­های کاربردی بودند و در اصل برای پارکینگ­هایی با فضای کوچک استفاده می­شدند. آن­ها در امتداد چرخ دستی­های پایین­تر حرکت می­کنند که به اندازه کافی انعطاف­پذیر هستند تا با شیب­های جزئی در کف یا سقف کار کنند. این اسلاید به درهای جانبی و فنرهای متعادل­کننده نیاز ندارد و دارای یک موتور جمع­شونده داخلی برای عملکرد خودکار بدون نیاز به اپراتور سقفی است.

نوعی جذاب از درب ورودی پارکینگ

درب­های پارکینگ لولایی

درب­های پارکینگ لولایی از یک قاب لولایی در دو طرف باز و بسته می شوند. آن­ها مانند درهای انبار بزرگ هستند و معمولاً از چوب ساخته می­شوند؛ اگرچه در مدل­های فولادی گالوانیزه تجاری نیز موجود است. اخیراً تقاضا برای این درهای کلاسیک، به­ویژه برای پارکینگ­هایی با موانع یا فضای سقف محدود بیشتر شده است. درب­های پارکینگ لولایی را می­توان در چارچوب­های فولادی از پیش نصب­شده خریداری کرد یا در یک چارچوب­ موجود قرار داد. آن­ها همچنین می­توانند با بازوهای ویژه، خودکار شوند.

درب­ های پارکینگ زیر­سقفی سکشنال

مانند مدل‌های لولایی، درهای پارکینگ زیر سقفی شیب‌دار نیز چند­بخشی نیستند. آن­ها از یک قطعه جامد ساخته شده‌اند. این درها مکانیزم لولای چرخشی دارند، بنابراین می­توانند به سمت پارکینگ کج شوند. این درب، به سبک سایبان به موازات سقف پارکینگ قرار می­گیرد.

درب‌های پارکینگ تاشو

مشابه طراحی درب زیر سقفی، درب­های پارکینگ تاشو با شیب به سمت بالا و داخل پارکینگ جمع می­شوند. همین نکته در خرید درب فلزی پارکینگ و معرفی آن کمک­کننده است. این پیکربندی، به فضای بیشتری نسبت به درهای زیرسقفی نیاز دارد. در حالی که برخی از صاحبان خانه این نوع درب را انتخاب می­کنند، کارکرد آن­ها نسبت به سبک­های دیگر معمولاً دشوارتر و گران­تر هستند.

درب­های پارکینگ استاندارد

درب­های فلزی پارکینگ استاندارد از فولاد سنگین ساخته شده و برای دوام طولانی­مدت و بهره­وری انرژی طراحی شده­اند. این درب­ها مقاومت در برابر باد و عایق را برای کمک به تنظیم درجه حرارت در پارکینگ شما در طول سال فراهم می­کنند. شما می­توانید از بین انواع مختلف و اندازه­های مختلف، پنل خود را انتخاب کنید تا به بهترین نحوه با نیازهای خود مطابقت داشته باشد. بنابراین طراحی درب پارکینگ عالی برای خانه خود را از همین امروز شروع کنید.

درب ورودی حیاط

مزایای درب فلزی پارکینگ

در بیشتر موارد، درب پارکینگ پر­استفاده­ترین راه ورود به خانه شماست، بنابراین مهم است که روی درب خود، سرمایه­گذاری کنید تا برای سال­های آینده دوام داشته باشد. اگرچه گزینه‌های مواد زیادی وجود دارد، اما درب‌های فلزی از نظر دوام، ارزش، امنیت و طراحی، بهترین هستند.

دوام بالا

فلز در مقایسه با چوب، آلومینیوم یا فایبرگلاس، قوی­ترین ماده درب پارکینگ است. در­برابر تاب خوردگی و ترک­خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار است و در هر شرایط آب و هوایی از جمله باران، برف و گرمای تابستان مقاومت می­کند. اکثر درب‌های فلزی از فولاد گالوانیزه گرم و با پوشش پلی­استر ساخته شده‌اند تا درب شما به اندازه درب‌های چوبی زنگ نزند یا نیازی به رنگ‌آمیزی مجدد نداشته باشد. این مزیت، خرید درب فلزی پارکینگ و معرفی آن را راحت­تر می­کند.

بودجه مناسب

آیا ظاهر مدرن درب پارکینگ را بدون هزینه می­خواهید؟ برای صاحب خانه­ای که از بودجه آگاه است، فولاد مقرون­به­صرفه­ترین گزینه برای تعویض درب پارکینگ است. انواع مختلفی از درب­های پارکینگ فلزی برای انتخاب وجود دارد، اما همیشه مقرون­به­صرفه­تر از نصب درب پارکینگ چوبی، وینیل یا فایبرگلاس است. آن­ها همچنین به­عنوان یک سرمایه­گذاری طولانی­مدت، عالی هستند؛ زیرا درب­های فولادی مدت زمان زیادی دوام می­آورند. تا زمانی که از درب پارکینگ خود به‌خوبی نگهداری می­کنید، تا آخر عمر باقی خواهد ماند.

ایجاد حداکثر ایمنی و امنیت

اگر برای گزینه تعویض درب پارکینگ خود از فولاد استفاده کنید، خانه شما همیشه امن و مطمئن خواهد بود. فولاد، یک فلز ضخیم و سنگین است که از خانه شما در برابر نفوذ یا تهاجم محافظت می­کند. اگر درب­های فلزی پارکینگ انتخاب نهایی شماست، از انتخاب خود کاملا مطمئن باشید.

مدل متریال درب ،فلز براق است

درب­های فلزی پارکینگ برای هر خانه­ای که ظاهر مدرن­تری می­خواهد ایده­آل است. آن­ها در طیف گسترده­ای از طرح­ها و رنگ­ها موجود هستند، بنابراین شما می­توانید سبکی را انتخاب کنید که مکمل نمای بیرونی خانه شما باشد. مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که واقعاً دوست دارید. همچنین گزینه­هایی برای اضافه کردن پنجره­های شیشه­ای یا قطعات برجسته به درب فلزی پارکینگ شما وجود دارد تا ویژگی­های بیشتری به آن ببخشید. اگر می‌خواهید نمای بیرونی خانه خود را مدرن‌تر کنید، از درب‌های فلزی پارکینگ استفاده کنید.

حداقل تعمیر و نگهداری

قطعا شما برای خرید درب فلزی پارکینگ و معرفی آن چنین مزیتی را نادیده نمی­گیرید. در مقایسه با درب­های چوبی، درب­های فلزی پارکینگ به تعمیر و نگهداری بسیار کمتری نیاز دارند. نگهداری مورد نیاز برای آن­ها بسیار کم است. سالی یکبار، باید درب فلزی پارکینگ خود را تمیز کنید تا هرگونه کثیفی را که ممکن است در طول زمان ایجاد شده باشد پاک کنید. به غیر از آن، درب­های پارکینگ شما عملاً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند.

درب ورودی عابر تک لنگه

دروازه آهنی سازگار با محیط زیست

آیا می­دانستید که درب­های پارکینگ مدرن امروزی برای محیط زیست مفید هستند؟ وقتی زمان تعویض درب قدیمی پارکینگ شما فرا می­رسد، می­توانید آن را بازیافت کنید. در واقع، امروزه بسیاری از درب­های فلزی پارکینگ از فولاد بازیافتی ساخته می­شوند و در عین حال دوامی عالی دارند. اگر بهره­وری انرژی و سبز ماندن در اولویت هستند، درب­های فلزی پارکینگ یکی از پایدارترین گزینه­ها محسوب می‌شوند.

ارائه بهترین عایق

درب پارکینگ شما بزرگ‌ترین ورودی خانه شماست. این بدان معنی است که هوا می­تواند به­راحتی از بیرون به داخل حرکت کند. اگر درب فلزی شما به­درستی نصب شده باشد، می­توانید از خروج هوای سرد یا گرم به داخل خانه خود جلوگیری کنید. علاوه بر این، اگر از پارکینگ خود به­عنوان کارگاه یا محل زندگی استفاده می­کنید، می­خواهید راحت باشید. درب پارکینگ عایق­بندی­شده از آن جهت اهمیت دارد که دمای پارکینگ شما را ثابت نگه می­دارد.

درب­های فلزی پارکینگ بهترین عایق را ارائه می­دهند، زیرا با یک هسته فوم جامد ساخته شده­اند که هوای سرد را خارج می­کند. درب فلزی پارکینگ عایق­بندی­شده، به­خصوص در ماه­های سرد و زمستانی ضروری است. در خرید درب فلزی پارکینگ و معرفی آن حتما این نکته را درنظر بگیرید.

تنوع و ویژگی­های بی­پایان

درب حیاط ساده و شیک

برای انتخاب درب فلزی پارکینگ، گزینه­های زیادی وجود دارد. از انتخاب تعداد پنل­های مورد­نظر، رنگ­های مختلف، پنجره­ها و موارد دیگر، می­توانید درب پارکینگ مورد نظر خود را سفارشی‌سازی کنید. درب­های فلزی پارکینگ، در سه نوع ساخت و ساز مختلف وجود دارند که به بهترین نحو با خانه شما مطابقت دارند:

درب­های پارکینگ تک لایه: حاوی یک لایه فولاد گالوانیزه که از اقتصادی­ترین درب­های فلزی پارکینگ است.

درب­های پارکینگ دولایه: دارای یک لایه پایه فوم پلی­یورتان با پوسته فولادی گالوانیزه در قسمت بیرونی است که برای ایجاد عایق آب و هوا و عایق صوتی اضافی برای درب عمل می­کند.

درب­های پارکینگ سه لایه: ساخته شده مانند یک درب دو لایه است، با این تفاوت که به یک پوسته فولادی گالوانیزه اضافی در داخل برای محافظت از لایه فوم دربرابر هر­گونه آسیب مجهز است. درب­های سه لایه قوی­ترین، ایمن­ترین و دارای بهترین عایق در بین درب­های پارکینگ هستند. این درها ایده­آل­ترین گزینه برای خانه شما و محافظت از آن در­برابر آب و هوای شدید هستند.

دروازه آهنی

عواملی که بر هزینه درب فلزی پارکینگ تأثیر می­گذارد

درک اینکه چه چیزی، کل هزینه نصب درب­های فلزی پارکینگ را تشکیل می­دهد، می­تواند به شما در بودجه­بندی عاقلانه و صرفه­جویی در هزینه کمک کند. هرچه درب مورد نظر شما از مزایای بهتری برخوردار باشد، قیمت آن نیز بالاتر می­رود. برای راهنمایی بیشتر و بهتر در خرید درب پارکینگ فلزی مناسب، می­توانید از وبسایت ایمن کمک، بهره ببرید.

موقعیت مکانی

در خرید درب فلزی پارکینگ و معرفی آن هنگام نصب، منطقه­ای که در آن زندگی می­کنید نیز بر هزینه درب پارکینگ شما تأثیر می­گذارد. در­حالی که نمی­توانید محل زندگی خود را تغییر دهید، دانستن اینکه آیا در یک منطقه گران قیمت زندگی می­کنید، مانند سواحل شرقی یا غربی، یا یک منطقه ارزان­تر، می­تواند به شما کمک کند تا مقدار مناسبی از بودجه را به درب فلزی پارکینگ جدید خود اختصاص دهید.

سبک درب

انتخاب درب گاراژی سبک کلاسیک با چندین پنجره، بسیار پرهزینه­تر از نصب درب پارکینگ سکشنال است. با توجه به ویژگی­ها­، میزان فلز استفاده­شده و کاربردهای درب پارکینگ، هرچه کیفیت هر یک بهتر باشد به طبع، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

عایق و لایه­ها

همانطور که قبلا ذکر شد، یک درب تک لایه بدون عایق اضافی ارزان­تر از درب فلزی پارکینگ سه لایه است که شامل عایق می­شود. درب فلزی تک لایه در ایجاد امنیت مناسب، کاربرد بالایی ندارد ولی قیمت آن مناسب است. در مقابل، درب فلزی سه لایه بسیار مستحکم است و در ایجاد محیطی امن، عالی عمل می­کند.

درب ساده پارکینگ

زیبایی ظاهری درب پارکینگ فلزی

اگر به‌دنبال خرید درب فلزی پارکینگ و معرفی آن هستید، درب­های فلزی بهترین گزینه هستند. آن­ها چندین مزیت از جمله دوام طولانی­مدت دارند و بهترین عایق را برای خانه شما ارائه می­دهند. در عین حال، از ارزش بسیار خوبی برای بودجه شما برخوردار هستند. همچنین گزینه­های طراحی بی­پایانی وجود دارد که می­توانید از بین آن­ها انتخاب کنید تا به بهترین نحو با خانه شما مطابقت داشته باشد. برای تهیه درب فلزی پارکینگ خود، می­توانید به وبسایت ایمن کمک مراجعه کنید. اگر به‌دنبال زیباسازی محیط خود و همچنین ایجاد فضایی ایمن هستید، پروژه تعویض درب پارکینگ خود را از امروز شروع کنید.

درب آهنی لوکس درب ورودی آهنی درب دست ساز طرح اسب درب حیاط نرده ای درب ویلایی درب پارکینگ شمالی در ورودی خانه درب باغ ویلا


برای درک دلیل تولید درب آهنی یا درب ویلایی آهن حفاظ ورودی ویلا باید به نیاز غیرقابل انکار همه افراد اشاره کرد; نیاز به داشتن مرزهای جداگانه و داشتن چیزی برای پاسخگویی به جدایی معنوی ما از درون و بیرون در همه ذهن ها و فرهنگ ها بیان شده است که باید در درون و بیرون با هم ارتباط برقرار کنند، در حالی که این دو از یکدیگر جدا هستند. مردم این وظیفه را بر عهده یک در یا منطقه می گذارند.

همین امروز درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک ارزانتر از درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن دیجیکالا / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک دیوار / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک شیپور / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک ترب / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بازار / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک ایمالز

درب های فلزی مدرن و درب حیاط آهن سازه برای کسانی که به سادگی و دکوراسیون مینیمال اهمیت می دهند ایده آل هستند. همچنین برای مقاصد خاص مانند ساختارهای سازمانی، دفاتر قانونی و اماکن مناسب است. یک درب آهنی از یک چارچوب پر شده از عناصر فلزی یا چدنی تشکیل شده است. از نظر ظاهری نسبت به درب های مدرن پیچیده‌تر است و برای کسانی که بیشتر در ساختمان های مسکونی از آن استفاده می کنند مناسب است و اشکال منحنی مانند نقش گل و بوته را ملاک اصلی قرار می دهد. درب های CNC برای افرادی با طراحی های بسیار پیچیده و درب الیزه ویلایی حفاظ سازان مناسب هستند، یعنی چیزهای غیرممکنی دارند که می خواهند امکان‌پذیر کنند.

قیمت درب فلزی چنده؟ قیمت بر اساس طرح، ابعاد و وزن نهایی درب فلزی به کیلوگرم محاسبه می شود. کدام مدل ها درب فلزی دارند؟ فرفورژه، مدرن، لوکس و CNC دسته اصلی درب های فلزی هستند. هزینه حمل و نقل و نصب درب های فلزی چقدر است؟ این هزینه به اندازه، طرح انتخاب شده توسط کارفرما و محل پروژه بستگی دارد.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک در تهران / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک کرج / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک دماوند / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک ساوه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک پرند / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک پردیس / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک شهریار / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک اندیشه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک لواسان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک آبسرد / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک چالوس

امروزه از انواع درب ها و درب فلزی حیاط آهن سازه فلز استفاده می شود که شاید مهمترین کاربرد آن در درب ویلا باشد. آیا شما هم انواع درب های فلزی و جنس آن ها را می شناسید؟ درب آهنی طرح کلیسا می تواند از اسکلت آهنی یا آهنی یا فولادی باشد. در این قسمت با ما همراه باشید تا به معرفی انواع درب آهنی ساخت الیزه فرفورژه بپردازیم.

درب های فرفورژه و درب آهنی حیاط ایمن مرکز از چارچوب هایی ساخته می شوند که ظاهر آن ها را بیشتر از درب های مدرن پیچیده می کند. البته این نوع درب ها بیشتر برای ساختمان استفاده می شود و با درب ویلا متفاوت است.

انواع درب های فرفورژه طرح الیزه

همانطور که می‌دانید صنعت درب آهنی مدرن و لوکس و درب فلزی حیاط ایمن مارکت در ایران پیشرفت زیادی داشته است. و تبدیل به یک صنعت جداگانه شد که به تولید گل و نرده و دروازه آهنی معروف است. این صنعت در ایران قدمتی طولانی دارد در قدیم انواع درب از جمله درب ویلایی. ساخته شده از چدن و آهنگری. اما امروزه این کار توسط کارخانجات درب آهنی ویلایی رعدجوش و کارخانجات بزرگ انجام می شود، در گذشته برای ساخت دروازه های آهنگری ابتدا شمش ها را در کوره ای بزرگ قرار می دادند تا ذوب شوند. این کار برای ساخت درب ویلا انجام شده است.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک خوزستان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک سیرجان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک ایران شهر / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک زاهدان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک آبادان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بندر دیلم / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بندر گناوه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بندر ترکمن / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک آستارا / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بندر لنگه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بوشهر / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بندر ماهشهر / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بندر عباس / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بندر امام خمینی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک رفسنجان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک کرمان / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک نوشهر / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک رامسر

ساخت درب فرفورژه و درب فلزی حیاط اصفهان با طرح الیزه

ساخت درب های فرفورژه و درب فلزی حیاط ایمن صنعت طرح الیزه، مانند ساخت انواع درهای فرفورژه در دوران باستان، به روش های مختلفی صورت می گرفت. کشیدن و چکش زدن این فلزات در حین ریختن آنها در کوره برای ذوب، مقاومت و خشکی را کاهش داد و امکان پرداخت نهایی را فراهم کرد. در نهایت کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند توانسته اند نقش های مارپیچی از جمله طرح های باریک را در آنها پیاده‌سازی کنند.

در نهایت این فلز گران‌قیمت به راحتی بازسازی و متصل شد و با تغییر شکل آن در واقع درب فرفورژه طرح الیزه و درب آهنی حیاط حفاظ 118 ساختمان ساخته شد. شاید در گذشته ساخت این درب ها به اندازه امروز همه‌کاره نبود، اما امروزه تکنولوژی پیشرفته در این زمینه ساخت درب های فرفورژه در طرح ها و رنگ های متنوع است که قابل قبول است. شما طرح های مختلفی برای خود دارید.

انواع درب لوکس فرفورژه ایمن کمک طراحی هر نوع درب مدرن ایمن کمک درب ترک سلطنتی ایمن کمک درب ورودی ساختمان ویلایی ایمن کمک درب ورودی ساختمان کلاسیک ایمن کمک درب ورودی راه پله ایمن کمک مدل درب فلزی ورودی ساختمان ایمن کمک درب فرفورژه نفر رو ایمن کمک کاتالوگ طرح درب ورودی فرفورژه ایمن کمک درب حیاط ساده و زیبا ایمن کمک درب فلزی لوکس ایمن کمک نقشه ساخت درب حیاط ایمن کمک ساخت درب فلزی پارکینگ ایمن کمک تولید درب های ساختمان ایمن کمک درب حیاط شیک ایمن کمک مدل درب منزل فلزی ایمن کمک درب مدرن فلزی ایمن کمک درب حیاط کلاسیک ایمن کمک درب الیزه ثامن ایمن کمک درب سامن ایمن کمک درب باغ و ویلا ایمن کمک درب باغی شیک ایمن کمک درب ورودی باغ مدرن ایمن کمک درب ورودی ویلایی باغ ایمن کمک در ویلایی شیک ایمن کمک درب ویلایی کلاسیک ایمن کمک درب ویلا لاکچری

انواع درب های فلزی طرح الیزه

البته درب های آهنی و درب فلزی حیاط سازه تک طرح الیزه همه یکسان نیستند و می توان انواع مختلفی را دید که در واقع برای ویلا استفاده می شود. باید بدانید که انواع دروازه های فرفورژه دارای ویژگی های متفاوتی هستند و از این رو کاربرد آنها در مناطق مختلف متفاوت است.

عکس و تصاویر درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / گالری نصب درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / مدل و طرح جدید درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / کاتالوگ درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک با کیفیت بالا / گارانتی درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / خدمات پس از فروش درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک داخلی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک خارجی

شما می توانید از درب های چوبی و درب های فلزی مانند درب های فرفورژه طرح الیزه استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که استفاده از برخی از آنها در برخی مناطق کشور ممنوع است زیرا ممکن است ایمنی خانه و ساختمان شما به خطر بیفتد. با مشکل روبرو شوند

زیبایی و منحصر به فرد طراحی الیزه درهای فلزی است

اساساً درهای فرفورژه و درب ویلایی حیاط حفاظ 20 آپارتمان طرح الیزه باید زیبایی و تنوع در ساخت داشته باشند. اکثر افرادی که قصد خرید درب فرفورژه طرح الیزه را دارند، جدای از کاربردی بودن، به زیبایی ظاهر آن نیز اهمیت بیشتری می دهند. این درب ها واقعا امکان ورود به ویلا را به شما می دهند و به همین دلیل بهتر است در کنار زیبایی آن به کیفیت آن نیز توجه کنید.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک رنگ سفید / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک کرم / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک طلایی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک سیاه مشکی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک قرمز / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک آبی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک سبز / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بنفش / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک نارنجی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک قهوه ای سوخته / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک روشن / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک تیره

به طور کلی گفته می شود که خرید درب فرفورژه آهنی و درب الیزه نسبت به سایر درها دشوارتر است. گاهی ممکن است بخواهید این درب ها را برای منزل خود بخرید و ویلای خود را با درب زیبا و درب ورودی ساختمان حفاظ چی تزئین کنید. با این حال، خرید این نوع درب ها می تواند امنیت و همچنین زیبایی را برای خانه شما ایجاد کند، بنابراین بهتر است هر دو مورد را در نظر داشته باشید.

سفارش خرید اینترنتی درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک در فروشگاه آنلاین / خرید فوری درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / راهنمای خرید درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بدون واسطه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک ضد سرقت / اقتصادی ترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / بهترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک در حال حاضر کدام است / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک متری چند است /

به طور کلی تنوع درب های فرفورژه و درب آهنی ویلایی حفاظ کمک طرح الیزه بسیار بیشتر از تنوع درب های معمولی است. اگرچه این نوع درب ها از مواد مختلفی مانند چوب و آهن ساخته شده اند، اما به شما این امکان را می دهند که زیبایی و تنوع خانه خود را حفظ کنید.

درهای الیزه فرفورژه و درب فرفورژه حیاط حفاظ مارکت بادوام با طراحی خاص
شاید فکر کنید که فقط انواع درب های فرفورژه و درب فرفورژه حیاط سازه سنتر امنیت شما را تامین می کند، این نوع آهن و چوب است که شما را دچار مشکل می کند. اما آنچه باید بدانید این است که اگر این نوع درب ها چوبی باشند باز هم برای شما ایمن خواهند بود و از نظر ایمنی تفاوت خاصی ندارند. اینکه بتوانید یک دربی دائمی بخرید و در عین حال کار کردن با او را برای سال‌های آینده آسان کنید، همچنین به شما امکان می‌دهد امنیت را تامین کنید.

طرح های درب فولادی الیزه بخرید

توجه داشته باشید که گاهی ممکن است ویلاهایی با انواع درهای مختلف دیده باشید. مهم ترین نکته در مورد درب های آهنی الیزه و درب فرفورژه ویلایی حفاظ سرویس این است که می توانید آنها را تغییر دهید. این امکان وجود دارد که پس از سال ها درب شما ظاهر اولیه خود را از دست بدهد و به همین دلیل ترجیح می دهید از این نوع درب های جدید خریداری کنید. با این حال، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک نماینده در این زمینه این کار را انجام دهد و درب شما را جایگزین کند. انواع سازمان هایی که در زمینه این نوع درب ها فعالیت می کنند به خصوص درب های آهنی الیزه فرفورژه به شما این امکان را می دهند که هر آنچه را که نیاز دارید را در یک پکیج داشته باشید. مشکلات خود را در این زمینه با خرید از یک فروشنده معتبر حل کنید.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک لوکس / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک مدرن / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک کلاسیک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک لاکچری / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک سلطنتی / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک شیک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک زیبا / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک ایده‌آل / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک درجه یک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک حرفه ای

توجه داشته باشید که گاهی شاهد ویلاهایی با انواع درب خواهید بود. یکی از مهم ترین ویژگی های درب پارکینگ و درب حیاط آهنگری حفاظ مارکت این است که می توانید آن را تعویض کنید. این امکان وجود دارد که پس از سال ها درب شما ظاهر اولیه خود را از دست بدهد و به همین دلیل علاقه مند به خرید نوع جدیدی از درب باشید. اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک نماینده در این زمینه انجام دهد و درب شما را تعویض کند. نمایندگی های مختلفی که روی این نوع درب ها به خصوص درب های گاراژی کار می کنند به شما این امکان را می دهند که هر آنچه را که نیاز دارید را در یک بسته تهیه کنید. با خرید از یک نمایندگی مطمئن مشکلات خود را در این زمینه حل کنید.

انتخاب درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک با کیفیت ترین / ارزانترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / امنترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / بهترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / استحکام مقاومترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / محکمترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / ایمنترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / زیباترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / جدیدترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / کم هزینه ترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / پرقدرت ترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / پیشرفته‌ترین درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک با دوام / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک بینظیر

ورودی ساختمان را می توان به 2 قسمت تقسیم کرد. ورودی ساختمان بسته به طرح و هدف به چند دسته تقسیم می شود. شاید در نگاه اول بسیار ساده به نظر برسد اما باید به خاطر داشت که درب ورودی ساختمان فلزی با درب ورودی ویلا سازگاری ندارد اما درب ویلا قطعا می تواند به عنوان ورودی ساختمان عمل کند. در این مقاله شما را با انواع درب های ورودی ساختمانی با توجه به طراحی، هدف، تجهیزات و مکان های استفاده آشنا می کنیم. به عنوان گروه درب آهنی حیاط دیجی صنعت، ما همیشه منافع مشتری را در اولویت قرار خواهیم داد.

دروازه ورودی فولادی: یکی از مهم ترین قسمت های ساخت خانه، دروازه ورودی خانه است. این واقعیت که درب ورودی و درب آهنی حیاط ایمن سازی یک خانه زیبا را نمی‌توان برداشت، بر کسی پوشیده نبود. درهای بسیار زیبایی را دیده اید، مثلاً دروازه ورودی هتل بر روی ساختمان ها نصب شده است، آن دروازه ورودی خانه آهنی که در باغ ها، منازل و ساختمان های اداری استفاده می شود.

اتحادیه درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / نمایندگی درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / بورس درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / مرکز خرید درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / فروش درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / شرکت نصب درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / کارگاه محصولات درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / کارخانه درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / تولیدی درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / صنف درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / حمل و نقل درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / راهنما و مشخصات محصول درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / سامانه فروش درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک پیش ساخته

برخی از ویلاسازان در ساخت ویلا از بهترین مصالح و تجهیزات استفاده می کنند اما در انتخاب درب ورودی ساختمان ویلا دچار اشتباه می شوند و درب ویلا را به آهنگران سنتی واگذار می کنند. ، این قسمت از نما را بیشترین جذابیت را برای خریداران و بینندگان ایجاد کرد. به یاد داشته باشید که ورودی یک ساختمان ویلایی یا ورودی یک ساختمان زیبا همیشه در ذهن بیننده باقی می ماند، در تولید سردر ساختمان های چدنی به دلیل ریخته گری های متفاوت تنوع زیادی وجود دارد.

درب های فرفورژه گاراژ معمولاً با استفاده از ترکیبی از فرفورژه، ورق CNC و ریخته گری ساخته می شوند. در پروژه های درب ویلایی فرفورژه ما دیگر یکنواختی و سادگی مطلق در درب ورودی ساختمان وجود ندارد و طراحان و معماران به راحتی می توانند از بین طرح های موجود، درب ورودی ساختمان مدرن، درب ورودی یک ساختمان کلاسیک را انتخاب کنند. . ساختمان و غیره فراهور می تواند نمای ساختمان را انتخاب کند. گروه تولیدی درب فلزی فلز سازه امکان تولید درب های طراحی شده توسط طراحان و مهندسان را فراهم کرده است و شما می توانید با ارائه طرح خود با همکاری طراحان درب آهنی ویلایی ایمن سازه بهترین طرح ممکن را با توجه به سلیقه و ساخت خود انتخاب کنید و در آنجا برای تولید نیست.

درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک از کجا بخرم / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک چه مدلی بخرم / کدام طرح درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک را بخریم / بهترین مرکز تولید درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک کجاست / قیمت درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک چقدر است / بهترین مکان درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک برای خرید / کدوم درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک خوبه / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک چی بهتره / قیمت روز درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / فروش عمده درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / فروشنده درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / بالاترین امنیت و کیفیت درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک / وزن درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک چقدره / درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک مقرون بصرفه / کدام نمونه درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک مناسب است / دستمزد ساخت درب آهنی حیاط فرفورژه الیزه فلزی ایمن کمک

گروه تولیدی درب فرفورژه حیاط ایمن فیکس با تولید درب های شرکتی و استاندارد با جوش صنعتی و روکش پودری الکترواستاتیک، دوام و کیفیت درب های ورودی ساختمان ها مورد توجه طراحان و سازندگان خارجی قرار گرفت. در حال حاضر محصولات این شرکت به کشورهای اتریش، کانادا، آلمان و اکثر کشورهای حوزه خلیج فارس به ویژه امارات متحده عربی، قطر و عراق فروخته می شود و خریداران اصلی درب ورودی ساختمان آهنی و درب فلزی ویلایی حفاظ صنعت هستند.

درب دو لنگه ویلا