حفاظ پنجره


قیمت حفاظ پنجره یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات به مشتریان است. خرید نرده فلزی پنجره با توجه به نیاز به امنیت و زیبایی، می تواند به شکل مؤثری از پنجره های ساختمان ها محافظت کند. ایمن کمک با تولید انواع حفاظ های آهنی نسل جدید، شامل مدل های ساده و شیک فرفورژه، به مشتریان این امکان را می دهد که انتخابی متناسب با نیازها و سلیقه های خود داشته باشند. این حفاظ ها علاوه بر تأمین امنیت، با طراحی های به روز خود، زیبایی و کارایی پنجره های ساختمان ها را نیز بهبود می بخشند. شرکت ایمن کمک با ارائه خدمات نصب حفاظ های پشت پنجره خانه، به مشتریان این اطمینان را می دهد که از امنیتی ترین حفاظ های آهنی موجود بهره مند شوند. تولید حفاظ های پنجره به نسل جدید و طراحی های مدرن، شامل نرده های آهنی شیک و فرفورژه، به خوبی نیازهای امنیتی و زیبایی شناسی شما را برآورده می کند. نصب حرفه ای این حفاظ ها توسط تیم متخصص ایمن کمک، تضمین کننده عملکرد بهینه و دوام بلندمدت آنها خواهد بود. این خدمات باعث می شود که حفاظ های تولید شده، علاوه بر تأمین امنیت، به زیبایی و کارایی پنجره های ساختمان ها نیز افزوده شود.

حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره

همه پنجره ها را می توان مجهز به حفاظ پنجره کرد اما این حفاظ برای بعضی از موقعیت ها ضروری و لازم است. در ادامه با تعدادی از این موارد آشنا خواهیم شد که به شما در خرید آن کمک می کند. اگر هر یک از شما در شرایط زیر قرار داشتید، توصیه می شود که حتما برای خرید حفاظ پنجره اقدام کنید.

حفاظ پنجره خانه ویلایی

پنجره های ملک ویلایی در گروه در دسترس ترین پنجره ها قرار دارند. در این شرایط، افراد متجاوز دسترسی بسیار راحتی به خانه شما خواهند داشت و با موانع زیادی روبرو نخواهند بود. اگر خانه ویلایی شما در اطراف شهر قرار دارد، استفاده از حفاظ امری ضروری است.

حفاظ پنجره طبقه هم کف پایین ساختمان

اگر در طبقه همکف یا اول آپارتمان ها ساکن هستید، نصب و خرید حفاظ پنجره به شما توصیه می شود. طبقه همکف به دلیل دردسترس بودن نسبت به سایر طبقات نیاز بیشتری به حفاظ خواهد داشت؛ زیرا افراد نفوذگر به راحتی می توانند از آن وارد ملک شما شوند.

حضور کودک در خانه

اگر در خانه خود کودکی دارید که به خانه پنجره می رسد و می تواند از آن بیرون رود، بهتر است از حفاظ پنجره استفاده کنید تا از امکان سقوط کودک خود جلوگیری کنید. قطعا شما قادر نخواهید بود که تمام طول روز را از کودک خود نگهداری کنید.

شرکت نصب و ساخت حفاظ پنجره قیمت هر متر نرده آهنی پنجره طرح های ساده و فرفورژه حفاظ پنجره حفاظ پنجره طبقات پایین آپارتمان ها خرید و نصب بهترین حفاظ پنجره جدیدترین نمونه های حفاظ پنجره ساده و شیک قیمت حفاظ پنجره چند است نمایندگی حفاظ پنجره کجاست کدام طرح حفاظ پنجره را بخرم هزینه ساخت حفاظ پنجره چقدر است مدل نرده پنجره اهنی قیمت ساخت هر کیلو حفاظ آهنی پنجره حفاظ پنجره دوجداره جدید حفاظ پنجره برای جلوگیری از دزدی راهنمای خرید حفاظ پنجره حفاظ پنجره ضد سرقت چه مدلی از حفاظ پنجره را بخرم بهترین مرکز تولید حفاظ پنجره دستمزد ساخت حفاظ پنجره نمایندگی حفاظ پنجره در نزدیکی من اطلاعات کارگاه تولید حفاظ پنجره مشخصات حفاظ نرده فرفورژه پنجره

مزایای حفاظ پنجره

برای آشنایی بیشتر با حفاظ پنجره و راهنمایی برای خرید آن، یادگیری چند مورد از کاربردهای آن برای شما مفید خواهد بود.

قیمت حفاظ پنجره

امنیت بالا با خرید حفاظ پنجره

افزایش امنیت ساختمان

باتوجه به پیشرفت چشم گیر استحکام درها، سارقین دیگر آن را گزینه خوبی برای ورود به محل مورد نظر خود نمی دانند. اولین محلی که سارقین برای ورود به خانه، به آن توجه می کنند، پنجره هر خانه است. شما با نصب حفاظ پنجره مناسب خانه خود، ورود افراد نفوذگر را به آن تقریبا غیرممکن می کنید.

زیبایی ساختمان

کار اصلی حفاظ پنجره ایجاد امنیت بیشتر است اما تنوع حفاظ ها در شکل و رنگ های گوناگون می تواند ظاهری زیبا به محیط ویلا یا ساختمان شما نیز ببخشد. شما حتی می توانید حفاظ خود را با سایر نقاط محیط خانه خود هماهنگ کنید تا زیبایی محیط اطراف خود را افزایش دهید.

محافظت از شیشه پنجره

اگر خانه شما ویلایی است، به خرید حفاظ پنجره و معرفی آن نیاز پیدا خواهید کرد. خانه های ویلایی و طبقه همکف ساختمان ها به نسبت طبقات بالاتر بیشتر در معرض ضربات توپ یا برخورد وسایل قرار دارد. وجود حفاظ پنجره از زخمی شدن و یا حتی شکستن شیشه پنجره شما جلوگیری می کند و هزینه های تعویض احتمالی شیشه را کاهش می دهد.

گلخانه ای زیبا

فلاور باکس نوعی از حفاظ پنجره است که هم امنیت ملک شما را بیشتر می کند و هم اینکه به خانه شما منظره ای زیبا می بخشد. استفاده از این نوع حفاظ چه در ایران و چه در دیگر کشورها بسیار زیاد است. شما می توانید با نصب این نوع حفاظ هر دو جنبه امنیت و زیبایی را ایجاد کنید.

حفاظ پنجره چیست

انواع حفاظ پنجره

برای کمک به شما در خرید حفاظ پنجره و معرفی آن انواع حفاظ ها را در ادامه ذکر خواهیم کرد تا کار شما در انتخاب حفاظ پنجره موردنظر خود راحت تر شود. اگر به دنبال خرید حفاظ پنجره هستید حتما ویژگی های هر کدام از حفاظ ها را به طور دقیق درنظر بگیرید.

حفاظ پنجره آهنی فلزی نرده ای

حفاظ پنجره ساده

حفاظ پنجره ساده کاملا کاربردی بوده و هزینه پرداخت آن نیز بسیار معقول است. این نوع حفاظ ها معمولا یا از میلگرد ساخته شده اند و یا در طرح قوطی 2 در 2 تولید می شوند. ساختار این نوع حفاظ بسیار ساده و از پیچیدگی دور است که همین نکته قیمت آن را کمتر می کند. این حفاظ در شکل تیغه های در هم پیچیده هستند که زیبایی آن را دوچندان می کند. می توانید از بابت استحکام این حفاظ خیال خود را راحت کنید؛ زیرا امکان خم شدن آن بسیار کم است و اجازه دسترسی به داخل خانه را به افراد نفوذگر نمی دهد. فاصله حدودی بین میله ها نباید آنقدر زیاد باشد که اجازه رد شدن را به کسی بدهد.

خرید حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن

غالبا در ساخت این نوع حفاظ پنجره از پروفیل استفاده می شود که ابعاد طول و عرض و نوع چینش آن بنابر سلیقه متقاضیان آن متفاوت است. این نوع حفاظ با حفظ سادگی خود در عین حال کاملا شیک و زیباست و مناسب انواع مختلف سلیقه ها نیز است. حفاظ مدرن یکی از گزینه های مناسب خرید حفاظ پنجره و معرفی آن است. همانطور که گفته شد این مدل حفاظ بسیار شیک و ساده است. بنابراین قیمت این حفاظ نیز با توجه به سادگی آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه به نظر می رسد. خرید این حفاظ با کمترین میزان مصرف مواد لازم برای ساخت و همچنین در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است.

همه این مزایا، حفاظ پنجره مدرن را گزینه ای بسیار مناسب و دلخواه برای همه افراد با هر نوع سلیقه می کند. سازندگان و تولیدکنندگان این نوع حفاظ، در ساخت حفاظ پنجره مدرن از جوشکاری بهره می گیرند. همین نکته ورود سارقین را به ملک شما غیرممکن می سازد. فاصله بین میله های این حفاظ نیز یکی از مزایای آن است. این فاصله ها به طوری است که اجازه نمی دهد حتی سر کسی از آن رد شود. بنابر قوانین سازمان شهرداری بهترین فاصله برای بین این میله ها 10 سانتیمتر است.

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه طرح دار

حفاظ پنجره فرفورژه نوعی دیگر از انواع مختلف حفاظ پنجره است. این حفاظ نیز بسیار کاربردی است و در قسمت های مختلف استفاده می شود. این نوع حفاظ علاوه بر استفاده برای پنجره، به عنوان حفاظ پله های آهنی و همچنین فنس دیوار استفاده می شود. با توجه به قیمت مناسب این حفاظ و زیبایی خاصی که به محیط می بخشد، علاقه مندان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. همچنین این حفاظ در ایجاد امنیت لازم برای خانه یا ساختمان شما کاملا مناسب است.

حفاظ پنجره آکاردئونی کشویی

حفاظ پنجره متحرک آکاردئونی

حفاظ متحرک یکی از انواع حفاظ های پنجره است که قابلیت جا به جایی کشویی دارد. حفاظ متحرک خود نیز در چند نوع تولید می شود که همین امر خرید حفاظ پنجره و معرفی آن را جذاب می کند. این نوع حفاظ مناسب پنجره های بسیار بزرگ است و آن چنان کاربردی برای پنجره های کوچک ندارد. یکی از انواع این حفاظ مدل آکاردئونی است. البته توجه داشته باشید که این مدل بیشتر در نوع درب آکاردئونی استفاده می شود. درب آکاردئونی به منظور جلوگیری از وارد شدن افراد نفوذگر و سارقین در ساختمان ها و خانه ها استفاده می شود.

حفاظ متحرک در انواع متنوعی موجود است که کار شما را در انتخاب راحت تر می کند. این تنوع بیشتر درمورد رنگ های این نوع حفاظ صدق می کند. شما می توانید در انتخاب رنگ موردعلاقه خود و برای ست کردن آن با محیط اطراف راحت عمل کنید. حفاظ پنجره متحرک برای هر نوع پنجره، درب و بالکن در رنگ های مختلف تولید می شود. توجه داشته باشید که باز کردن و بستن این نوع حفاظ بسیار راحت است و وقت زیادی نمی برد. این نوع حفاظ برای راحتی باز و بسته شدن خود مجهز به بلبرینگ مدرن است.

حفاظ پنجره ساده شیک

حفاظ پنجره دوجداره

امروزه میزان استفاده از پنجره های دوجداره به دلیل اینکه عایق گرماست و از ورود صدا به محیط خانه جلوگیری می کند بسیار بالاست. با این حال، این پنجره ها نسبت به پنجره های معمولی نفوذپذیرتر هستند. همین نکته ضرورت نصب حفاظ را به شدت بالاتر می برد. حفاظ پنجره دوجداره به دلیل طراحی ساختار خود امکان نصب را برای شما آسان و مدت زمان نصب را کوتاه می کند. به دلیل حساسیت شدید این نوع پنجره نصب حفاظ آن به دقت بالایی احتیاج دارد. برای احتیاط در نصب می توانید از مقوا یا روزنامه استفاده کنید.

نرده محافظ پنجره

عوامل موثر در قیمت حفاظ پنجره

قیمت خرید حفاظ پنجره و معرفی آن متفاوت است. حفاظ های پنجره از تنوع بالایی در رنگ، اندازه، تراکم و شکل ظاهری برخوردار هستند. در نتیجه، همه این عوامل و تنوع بالا، قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. در ادامه با چند مورد از این عوامل موثر در قیمت حفاظ ها آشنا خواهیم شد.

اندازه

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع حفاظ پنجره، اندازه آن است. هرچه طول و یا عرض پنجره شما بیشتر باشد، قطعا اندازه حفاظ شما بزرگ تر خواهد بود. درنتیجه قیمت آن نیز بیشتر است. همچنین نصب حفاظ بزرگ تر، سخت تر خواهد بود و به دقت بالایی نیاز دارد.

جنس حفاظ

حفاظ آهنی در جنس های میلگرد، قوطی یا فرفورژه تولید می شود. استفاده از هر یک از این ها قیمت های متفاوتی خواهند داشت. اگر از میزان آهن زیادی استفاده کنید، به طبع هزینه بیشتری را نیز باید بپردازید. حفاظ فرفورژه قیمتی مناسب دارد و می تواند انتخاب مناسبی باشد.

ساختار حفاظ پنجره

هرچه طرح و ساختار حفاظ شما ساده تر باشد هزینه ای که باید بپردازید کمتر است و در مقابل هرچه طرح حفاظ مورد نظر شما پیچیده تر باشد، هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود. اگر ساختار حفاظ پیچیده تر باشد وزن آن و درنتیجه قیمت آن بیشتر خواهد بود. این حفاظ ها به ظرافت و دقت بالایی در هنگام ساخت نیاز دارند.

نوع حفاظ

نوع حفاظ ساده به دلیل سادگی خود کمترین قیمت را نیز دارد. از هدف این نوع حفاظ، ایجاد امنیت بیشتر است و آنچنان توجهی به جنبه زیبایی حفاظ ندارد. نوع حفاظ در خرید حفاظ پنجره و معرفی آن موثر است. پراستفاده ترین حفاظ نیز حفاظ ساده است که با کمترین هزینه، امنیت مناسبی را برای خانه و ساختمان مسکونی به وجود می آورد. همچنین حفاظ فرفورژه در بین دیگر انواع حفاظ ها علاوه بر زیبایی، از قیمت مناسبی برخوردار است. حفاظ استیلی در بین انواع حفاظ ها بالاترین قیمت را دارد. این نوع حفاظ علاوه بر ایجاد امنیت، از زیبایی بی نظیری نیز برخوردار است.

تراکم نرده ای حفاظ پنجره

تراکم حفاظ به معنی تعداد تیغه های بکار رفته در حفاظ است و به عنوان عاملی تاثیرگذار در قیمت حفاظ معرفی می شود. هرچقدر که تعداد نرده های به کار رفته در حفاظ بیشتر باشد به این معنی است که از آهن بیشتری استفاده شده است. بنابراین قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. به این نکته توجه داشته باشید که اگر برای ایجاد امنیت بیشتر می خواهید حفاظ شما بسیار متراکم باشد بهتر است که فاصله بین تیغه ها کمتر از 13 سانتیمتر نشود.

هدف شما برای نصب حفاظ پنجره

اگر به دنبال حفاظی هستید که محیط شما را زیباتر کند حفاظ شما به تراکم بالایی نیاز ندارد و درنتیجه از قیمت آن کاسته می شود. اما اگر طرح پیچیده و خاصی از حفاظ را مدنظر دارید که ساخت آن برای جوشکاران و آهنگران سخت است قیمت بالای آن را نیز بپذیرید. اگر هدف شما از خرید حفاظ پنجره و معرفی آن ایجاد امنیت برای جلوگیری از احتمال سقوط کودکان خود و غیرممکن ساختن ورود سارقین است، می توانید از حفاظ ساده استفاده کنید که هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

مرکز تولید حفاظ پنجره

رنگ کاری حفاظ پنجره

معمولا بعد از مراحل جوشکاری و ساخت کلی حفاظ پنجره، حفاظ ها شسته می شوند. بعضی از سازندگان و تولیدکننگان حفاظ پنجره در تضاد آن عمل می کنند و بعد از جوشکاری حفاظ ها شروع به رنگ زدن آن ها می کنند. به طور معمول انجام کار رنگ زدن حفاظ ها به دو صورت می تواند انجام گیرد. تولیدکنندگان از دو رنگ روغنی و پودری الکترواستاتیک استفاده می کنند. رنگ پودری یا کوره ای نسبت به رنگ روغنی از ماندگاری و کیفیت بالاتری برخوردار است. در مجموع با درنظر گرفتن کیفیت و قیمت می توان رنگ پودری الکترواستاتیک را گزینه بهتری دانست.

رنگ پودری در مقایسه با رنگ روغنی مقاومت و زیبایی بهتری را ارائه می دهد. بعضی از کلاهبرداران سودجو در رنگ زدن قطعات خود از رنگ روغنی استفاده می کنند اما آن حفاظ ها را در کوره می گذارند و این حفاظ ها را با عنوان حفاظ پنجره با رنگ پودری یا کوره ای به بازار عرضه می کنند.

یکی از مزایای چشم گیر رنگ کوره ای این است که حتی یک بخش کوچک رنگ نخورده را باقی نمی گذارد و به طور کامل همه فضای حفاظ را می پوشاند. در روش رنگ کاری پودری، تولیدکنندگان از یک دستگاه اسپری استفاده می کنند و تمامی سطوح حفاظ پنجره را می پوشانند. پس از آن رنگ حفاظ را با استفاده از الکتریسیته به طور یکدست در اطراف حفاظ پنجره جذب حفاظ می کنند و در آخر، حفاظ ها حدودا 15 دقیقه در کوره می مانند.

آهنگری پروفیل حفاظ پنجره

خرید حفاظ پنجره و معرفی آن برای همه افراد توصیه می شود. حتما هنگام خرید حفاظ پنجره تمامی نکات ذکر شده را در این مقاله درنظر بگیرید. به کار بردن آهن دست دوم و ضایعاتی برای کاهش قیمت به هیچ عنوان توصیه نمی شود. بهترین نوع حفاظ پنجره آن است که در عین زیبایی و نمایاندن منظره ای زیبا به محیط شما در ایجاد فضایی کاملا امن نیز مناسب باشد.

تولیدکننده حفاظ پنجره حفاظ پنجره منزل آپارتمانی

اگر به دنبال خرید حفاظ پنجره و معرفی آن هستید این مقاله حتما شما را در دستیابی به آن کمک می کند. حفاظ های پنجره، توری های فلزی هستند که روی پنجره ها نصب می شوند تا از بالا رفتن کودکان خردسال و کشته یا زخمی شدن و یا ورود غیرقانونی جلوگیری کنند. حفاظ های پنجره ساده بیشترین استفاده را برای ایجاد امنیت در مناطق اداری و مسکونی دارند. همچنین نسبت به دیگر حفاظ ها انتخاب مناسب تری از نظر اقتصادی خواهند بود.

حفاظ پنجره از مواد مختلفی همچون میله های فلزی و آهنی ساخته می شود. وظیفه حفاظ پنجره ایجاد امنیت مورد نیاز برای عدم ورود سارقین است. این حفاظ همچنین امکان سقوط از پنجره به خصوص در طبقات بالایی ساختمان را غیرممکن می کند.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912