قیمت حفاظ سرنیزه ای


سارقان از دیوار هایی که به حفاظ های مناسب، از جمله حفاظ سرنیزه ای مجهز باشند، فراری هستند. زیرا عبور از این دیوار ها، ریسک بسیار بالایی را در پی دارد. هیچ دزد عاقلی از دیوار هایی که به حفاظ های آهنی تیز و برنده مجهز باشد، عبور نمی کند. زیرا حتی در صورتی که بتواند از دیواری که به چنین حفاظ هایی همچون حفاظ شاخ گوزنی، نیزار، لیلیوم و سرنیزه ای، تجهیز شده است، گذر نماید، به زخم های بسیار عمیق و حراجت های خطرناکی دچار خواهد شد که عملاً وی را ناکار و ناکام خواهد کرد.

حفاظ سرنیزه ای از جمله حفاظ های آهنی بسیار متداول محسوب می شود که برای سال ها، به عنوان یکی از بهترین و مؤثرترین حفاظ های آهنی در ساختمان ها به کار گرفته شده است… حفاظ سرنیزه ای از جمله قدیمی ترین حفاظ های آهنی و در حقیقت، به عنوان یک حفاظ کلاسیک شناخته می شود. البته نسل جدید این حفاظ که به حفاظ سرنیزه ای مدرن نیز مشهور است با استفاده از طرح های فرفورژه و ترکیبی از چند حفاظ، در اغلب ساختمان های مسکونی و اداری به کار گرفته شده است.

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای چیست و چگونه ساخته می شود؟

وجه تسمیه حفاظ سرنیزه ای، وجود سرشاخه هایی شبیه نیزه و پیکان است. این سرشاخه های محکم، تیز و برنده به صورت استوار و یا مورب (آبشاری)، مانعی بازدارنده برای عبور سارقان، خرابکاران یا حیوانات بزرگ ایجاد می کند. حفاظ سرنیزه ای در مدل های مختلف تولید می شود. سرنیزه ای یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه از جمله متداول ترین نمونه های این نوع حفاظ هستند.

خرید هر نوع حفاظ آهنی مناسب برای نصب روی دیوار، و به طور ویژه حفاظ سر نیزه ای، ضمن حفظ اموال، تجهیزات و کالا ها و سرمایه های مادی از دستبرد سارقان، راهکاری برای تأمین آرامش روانی و امنیت و حفظ حریم خصوصی افراد است.

حفاظ سرنیزه ای با پیکان طلایی

انواع حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای در چند مدل تولید می شوند. مدل های نیزه ای یک طرفه، نیزه ای دو طرفه و نیزه ای سه طرفه، بسیار متداول هستند.

در نمونه های جدیدتر، از ترکیب حفاظ های سرنیزه ای و حفاظ های بوته ای مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ سرنیزه ای مدرن تولید می شود. این حفاظ ها امنیت فوق العاده ای را برای ساختمان ایجاد می کنند و تقریباً عبور و گذر این حفاظ ها به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

نرده حفاظ نیزه ای

نکات مهم در خرید و انتخاب انواع حفاظ سرنیزه ای

برای خرید و نصب حفاظ سرنیزه ای، ابتدا باید به چند نکته اساسی در خصوص این نوع حفاظ ها اشاره کرد:

شرکت نصب نرده سرنیزه آهنی

ساختار حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای، همچون سایر حفاظ هایی که روی دیوار نصب می شود، این حفاظ به عنوان حفاظ بالای درب حیاط نیز کاربرد دارد. این حفاظ دارای یک شاسی فلزی محکم است که ستون های حفاظ به این شاسی جوش داده می شود. ارتفاع ستون ها در حفاظ ها متفاوت هستند. ممکن است برای استحکام بیشتر نرده ای نیز به انتها یا ابتدای ستون ها جوش داده شود. در این صورت وزن حفاظ سرنیزه ای افزایش پیدا می کند که در قیمت آن نیز تاثیر گذار است. در بالای ستون ها، سرشاخه میلگرد های خم شده و نوک تیز، دارای سری شبیه سرنیزه و یا پیکان، نقش اصلی را در کارایی حفاظ بازی می کنند. این سرنیزه ها به شکل یک سر آبشاری (خمیده) یا دو سر آبشاری، مانعی برای ورود سارقان ایجاد می کنند. نوک پیکان این سرنیزه ها، باید تیز و برنده و محکم باشد.

ستون حفاظ سرنیزه ای و نرده های حفاظ، با استفاده از دستگاه جوش CO2 به شاسی اصلی جوش داده می شوند. جوشکاری و اتصالات حفاظ باید چند وجهی باشد و استحکام لازم را برای ماندگاری و کارایی حفاظ، تأمین کند. استفاده از رنگ کوره ای الکترواستاتیک نیز در ماندگاری و دوام حفاظ سرنیزه ای در شرایط مختلف آب و هوایی تأثیر زیادی دارد.

نرده حصار دیوار

نحوه خرید حفاظ سرنیزه ای

شرکت های سازنده حفاظ های آهنی، امکان خرید اینترنتی را برای محصولات خود فراهم کرده اند. کاربران می توانند با مراجعه به وبسایت شرکت، با مشاهده تصاویر نمونه حفاظ ها، مطالعه اطلاعات درباره هر حفاظ، ضمن آشنایی با انواع حفاظ ها و محصولات مرتبط، محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. شرکت های سازنده، همچنین از طریق ایجاد مرکز خرید، برگزاری نمایشگاه دائمی فروش محصولات خود، امکان فروش حضوری را نیز برای مشتریان فراهم می کنند. گرچه خرید اینترنتی حفاظ آهنی مزایای خاص خود را دارد اما توصیه می شود قبل از خرید حتماً مشتریان، اطلاعات و دانش خود را درباره انواع حفاظ های آهنی ساختمان، کاربرد ها، کارایی، ویژگی ها و مزایای هر کدام افزایش دهند. همچنین برای خرید و نصب حفاظ، از متخصصان یا شرکت های سازنده مشورت بگیرند. کارشناس فنی با بررسی و مشاهده دیوار، ارزیابی موقعیت ساختمان و منطقه، طول و عرض و ارتفاع دیوار، حفاظ مناسب را برای نصب روی دیوار پیشنهاد می دهد.

خرید حفاظ سر خم نیزه ای

مزایای حفاظ سرنیزه ای

حفاظ نرده ای تک نیزه

حفاظ های سرنیزه ای برای کدام ساختمان ها و منازل مناسب هستند؟

حفاظ سرنیزه ای، از جمله مناسبترین و مقرون به صرفه ترین حفاظ برای اکثر دیوار ها است. این حفاظ را تقریباً می توان روی هر نوع دیواری نصب کرد. البته توصیه می شود که دیوار، از ارتفاع مناسب برخوردار باشد. گرچه این حفاظ می تواند تا حدودی ارتفاع دیوار را نیز افزایش دهد که این خود یکی از مزیت های قابل توجه و مهم آن محسوب می شود. حفاظ های سرنیزه ای برای دیوارهایی که طول زیادی دارند، گزینه مناسبی محسوب می شود. همچنین این حفاظ می تواند برای برخی سازمان ها و موسسات که دارای محوطه وسیع هستند، به عنوان جایگزینی برای دیوار مورد استفاده قرار گیرد.

حفاظ دیوار حیاط
پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912