قیمت حفاظ لیلیوم


اگر در جستجوی حفاظی آهنی هستید که ضمن تأمین امنیت بالا، زیبایی چشم نوازی به نمای ساختمان بدهد، قطعاً باید حفاظ لیلیوم را انتخاب کنید. حفاظ لیلیوم، با تراکم بالای شاخه های گل مانند خود، سد راه سارقان می شود و امنیت و آسایش شما را در هر شرایطی فراهم می کند. حفاظ لیلیوم در زمره زیباترین حفاظ های آهنی است که طی سال های اخیر، به دلیل ظاهر خیره کننده و جذاب آن، در بالای دیوار های خانه های مسکونی و ویلایی ظاهر شده است. رنگ بندی و تنوع رنگ این حفاظ، نیاز های همه سلایق را برآورده و تامین می کند. انعطاف پذیری فوق العاده آن برای هر نوع ساختمانی که از دیوار با ارتفاع مناسب برخوردار باشد، امنیت فوق العاده ای فراهم می آورد.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نوعی حفاظ فلزی از نوع بوته ای است. از انواع حفاظ های بوته ای می توان به حفاظ نخل مرداب یا حفاظ نیزار اشاره کرد که شباهت فوق العاده ای به گیاه نخل مرداب دارد. حفاظ شاخ گوزنی نیز در زمره حفاظ های بوته ای است اما به دلیل شباهت زیادی که به شاخ گوزن دارد، به این نام مشهور شده است.

حفاظ بوته ای، بهترین، مناسبترین و مؤثرترین گزینه برای انتخاب و خرید حفاظ برای نصب بر روی دیوار است. شاخه های این نوع حفاظ ها، تیز و برنده و به اطراف گسترده شده است. به دلیل پوشش و تراکم مناسبی که این نوع حفاظ های بوته ای دارند، امکان عبور انسان و حیوانات بزرگ را به حداقل ممکن و حتی صفر می رساند.

حفاظ لیلیوم

علت نام گذاری حفاظ لیلیوم چیست؟

نام حفاظ لیلیوم برگرفته از گل زیبای لیلیوم است. شاخه های اصلی حفاظ که به ستون و شاسی اصلی متصل شده اند، از دو طرف و بالا به شاخه های فرعی تقسیم و شاخه فرعی نیز در انتها به سرشاخه های تیز و محکم که شبیه گل هستند، ختم می شود. به این ترتیب، حفاظ از همه جهات، دیوار حیاط را تحت پوشش کامل قرار می دهد. ساختار حفاظ به نوعی است که به هیچ وجه امکان گذر از آن وجود ندارد و حتی اگر هر سارقی چنین ریسکی را بپذیرد، دچار زخم های عمیق و خونریزی خواهد شد. در اصطلاح عموم از این حفاظ با نام نرده لیلیوم نیز نام برده می شود.

حفاظ لیلیوم

ویژگی های حفاظ نرده لیلیوم

حفاظ لیلیوم

نکات مهم در خرید و انتخاب حفاظ نرده لیلیوم

خرید و نصب حفاظ لیلیوم، ابتدا مستلزم دقت و توجه به نکات و مواردی به شرح زیر است.

حفاظ لیلیوم

ساختار حفاظ لیلیوم

ساختار حفاظ لیلیوم، شبیه بوته گل لیلیوم است. میلگرد ها به پروفیل و شاسی اصلی متصل شده و هر میلگرد به شاخه هایی با بیش از ۱۰ الی ۱۵ سرشاخه نوک تیز (که شبیه گل هستند) ختم می شود. میلگرد ها با قطری معادل 10 میلیمتر، از استحکام مناسبی برخوردار هستند..

حفاظ لیلیوم به دلیل تعداد سرشاخه های زیاد و میلگرد و ساختار پروفایل اصلی، دارای وزن زیادی است و لذا در قیاس با دیگر حفاظ های آهنی روی دیوار، قیمت بالاتری نیز دارد. اما در عوض، ضریب امنیتی بالاتری را برای ساختمان فراهم می سازد. زاویه سرشاخه ها و شاخک های تیز حفاظ، به اطراف گسترده شده و امکان عبور افراد یا حیوانات بزرگ را به صفر می رساند. همانطور که اشاره شد، نرده لیلیوم در رنگ بندی ها و طرح های متنوع عرضه می شود. از این نوع نرده به عنوان حفاظ بالای درب حیاط نیز می توان استفاده کرد.

ارتفاع حفاظ لیلیوم از ۸۰ سانتی به بالا است و بهترین ارتفاع نیز بین ۱۰۰ الی ۱۲۰ در نظر گرفته می شود. حداقل عرض حفاظ نیز ۵۰ سانتی متر است. هر اندازه عرض و ارتفاع حفاظ بالاتر باشد، کارایی حفاظ در تامین امنیت ساختمان نیز افزایش می یابد.

حفاظ لیلیوم

کیفیت اتصالات و جوشکاری حفاظ نرده لیلیوم

برای ساخت حفاظ لیلیوم، شاخه های اصلی به شاسی پروفیل جوش داده می شوند. میلگرد ها و شاخه ها و سرشاخه ها نیز با جوشکاری به یکدیگر متصل می شوند. در این حفاظ استحکام و قدرت ماندگاری و دوام حفاظ در هر شرایط آب و هوایی، از اهمیت بالایی برخوردار است. وزن حفاظ نیز به دلیل نوع شاسی و میلگرد ها و تعداد شاخه هایی که به آن متصل شده اند زیاد است. لذا کیفیت جوشکاری در این حفاظ بسیار مهم است. اتصالات حفاظ باید با دستگاه جوش CO2 جوشکاری شوند. رنگ کوره ای الکترواستاتیک نیز به ماندگاری آن کمک قابل توجهی می کند.

حفاظ لیلیوم

نحوه نصب حفاظ نرده لیلیوم

نصب حفاظ لیلیوم، کاری بسیار تخصصی و از عهده نصابان حرفه ای بر می آید. به دلیل وزن بالای حفاظ، ضرورت دارد که اتصال آن روی دیوار با دقت و توجه بسیار انجام شود. لذا شاسی روی دیوار، باید به اندازه ای مستحکم شود که توان نگهداری حفاظ را به خوبی داشته باشد. نکته مهم این است که افزایش ارتفاع حفاظ باید قبل از قرارگیری و نصب آن روی دیوار صورت گیرد.

نحوه خرید حفاظ لیلیوم

شرکت های سازنده حفاظ های آهنی، امکان خرید اینترنتی کلیه محصولات خود را فراهم کرده اند. اطلاعاتی درباره هر محصول به همراه تصاویر، کاتالوگ، نمونه پروژه های کار شده، ویژگی ها، مزایا و کاربرد های هر حفاظ در وبسایت شرکت های سازنده، در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین شرکت های سازنده و تولید کنندگان، با ایجاد مرکز خرید و فروش به صورت حضوری در قالب نمایشگاه محصولات، امکان خرید حضوری را نیز فراهم کرده اند. برای خرید اینترنتی ابتدا باید مشتریان اطلاعات اولیه شامل طول و عرض دیوار را بررسی و در صورت لزوم با کارشناسان و مشاوران شرکت های سازنده مشورت نمایند. نصاب ها و کارشناسان با مشاهده و بررسی دیوار، بررسی طول و عرض و ارتفاع دیوار، بهترین حفاظ مناسب را پیشنهاد می کنند.

حفاظ های لیلیوم برای کدام ساختمان ها و منازل مناسب هستند؟

حفاظ لیلیوم، از جمله گرانترین و در عین حال شیک ترین حفاظ های آهنی است. دلیل گرانی حفاظ، وزن آن و استفاده از متریال و میلگرد و پروفیل مستحکم است. تعداد شاخه ها و گل های حفاظ، وزن آن را نیز افزایش می دهد. حفاظ لیلیوم برای دیوار های کوتاه کاربرد چندانی ندارد مگر اینکه ابتدا با حفاظ نرده ای یا سرنیزه ای، ارتفاع آن را افزایش داد. این حفاظ برای ساختمان های زیر گزینه مناسبی است:

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912