قیمت قالب بتن جک سقفی


وقتی به خرید کانکس پیش ساخته فکر می کنید، احتمالا جعبه های فولادی بزرگی را تصور می کنید که به عنوان کانکس نگهبانی استفاده می شوند. در حالی که این تنها استفاده آن ها در گذشته بود، اما دیگر اینطور نیست. امروزه از کانکس ها برای انواع سازه ها استفاده می شود. قیمت کانکس کارگاهی، نگهبانی و ویلایی متفاوت است.

حدود یک دهه پیش، مردم شروع به استفاده از این ابزار برای خانه های خود به عنوان راهی برای صرفه جویی در هزینه و داشتن یک سبک زندگی کم هزینه کردند. علاوه بر این، آن ها جایگزینی سازگار با محیط زیست برای خانه های سنتی هستند.

قیمت کانکس

اما کاربرد کانکس به همین جا ختم نمی شود. کشورهای سراسر جهان از این جعبه ‌های مستطیلی همه‌کاره برای بناهای مختلف از جمله هتل‌ ها، سینماها و مراکز خرید استفاده می ‌کنند. اما در این مقاله ایده هایی جذاب برای کاربرد آن وجود دارد:

کانکس مسکونی

17 کاربرد منحصر به فرد برای خرید کانکس

 1. مدرسه:ساخت مدرسه هزینه زیادی دارد، اما آموزش هنوز برای کودکان جهان مورد نیاز است. بنابراین، چه کار می کنید؟کشورهای جهان سوم و سایر مناطق فقیر در سراسر جهان از کانکس به عنوان کلاس درس استفاده کرده اند که برای بودجه های کم بسیار عالی است. علاوه بر این، بسیاری از این کلاس ها مجهز به پنل های خورشیدی هستند، بنابراین در هزینه برق نیز صرفه جویی می کنند.
 2. هتل:بسیاری از مردم از کانکس به عنوان خانه استفاده می کنند، بنابراین منطقی است که بتوان از آن ها به عنوان هتل نیز استفاده کرد.این کانکس ها در بسیاری از کشورهای جهان به هتل تبدیل شده اند. برخی از آن ها دائمی هستند، در حالی که برخی دیگر را می توان برای حمل و نقل به مکان های مختلف ساخت.
 3. پل:در اسرائیل، یک پروژه پیشنهادی کانکس ها را به پلی به طول 525 فوت تبدیل می کند. این فضا زمانی محل دفن زباله بود، اما اکنون فضای سبزی است که به پارک ملی آریل شارون منتهی می شود.
خرید کانکس

کاربردهای کانکس

 1. بیمارستان یا درمانگاه:نمی توانید به بیمارستان بروید؟بگذارید به سراغ شما بیاید. از کانتینرها می توان برای ایجاد کلینیک های قابل حمل استفاده کرد تا افراد بیشتری بتوانند تحت درمان پزشکی قرار گیرند. این کلینیک ها همچنین می توانند ثابت باشند و در مکان های دائمی نصب شوند.
 2. کانکس سرویس بهداشتی قابل حمل:کانکس ها توالت های عالی برای سایت های ساختمانی هستند.این ها در بسیاری از کشورها دیده می شوند و قابل حمل بودن آن ها باعث می شود تا بتوان از پروژه ای به پروژه دیگر به راحتی استفاده کرد.
 3. سینما:همچنین می توانند یک راه حل موقت به عنوان یک سالن سینما ارائه دهند، اما آن ها ارزش تفریحی زیادی را در مدت زمان کوتاه ارائه می دهند.
 4. فروشگاه: دیدن فروشگاه ها - حتی کل مراکز خرید - ساخته شده از کانکس ها غیر معمول نیست.
 5. کامیون مواد غذایی:به ‌جای اینکه مجبور باشید از مکانی به مکان دیگر سفر کنید، می ‌توانید کامیون غذای خود را به لطف این سازه در یک مکان نگه دارید.می‌ توانید یک کانکس را تغییر دهید تا سقف و کناره ‌های آن «بیرون‌آید» و یک اثر هنری خلاقانه ایجاد کنید که خلاقیت شما را به رخ بکشد. این ایده برای مغازه های کوچک نیز به خوبی جواب می دهد.
 6. کافه ها: با ایجاد کافه خود از این سازه در هزینه فضای تجاری صرفه جویی کنید.
 7. مسکن دانشجویی: در برخی کشورها این سازه ها اغلب به عنوان مسکن دانشجویی استفاده می شود. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها این سازه  ها را روی هم چیده و از آن ها به عنوان خوابگاه استفاده می کنند.
قیمت کانکس ویلایی
 1. انبار:کانکس ها به دلیل خواص مفید فراوان، انتخابی طبیعی برای انبارها هستند.آن ها در برابر آتش مقاوم هستند، بنابراین می توانند آتش را مهار کنند. آن ها همچنین در برابر آب و باد مقاوم هستند، بنابراین اگر در منطقه ای زندگی می کنید که این شرایط آب و هوایی را دارد، کاربرد این سازه ها ضروری است.
 2. خانه بازی: بچه های خود را با یک خانه بازی کانکس سرگرم کنید. شما می توانید آن را هر طور که بخواهید پیکربندی کنید. می توانید آن را کوچک یا بزرگ کنید و به هر رنگی که دوست دارید رنگ کنید. 

کانکس نگهبانی
 1. زمین بازی:این سازه ها به صورت انباشته ساخته شده اند، بنابراین، با انجام برخی تنظیمات و اضافه کردن چند لوله به عنوان اسلاید، می توانید یک زمین بازی منحصر به فرد برای بچه ها ایجاد کنید.
 2. کانکس کارگاهی یا دفتر:با فضای محدود در خانه، ممکن است فضایی برای کار روی پروژه ها نداشته باشید. این سازه ها اتاقک ها و کارگاه های بزرگی را ایجاد می کنند. تنها با چند تنظیم، می توانید پنجره ها و درها را اضافه کرده و یک منطقه خصوصی ایجاد کنید تا بتوانید روی کار تمرکز داشته باشید. می توانید با سفارشی سازی در تولید کانکس کارگاهی و نگهبانی آن را به ایده های خود نزدیک کنید.
 3. پاسیو:در حالی که معمولا چوب برای پاسیو استفاده می شود، زنبورها و سایر موجودات تمایل دارند در آن آشیانه کنند.در عوض با استفاده از این سازه، این مشکل را از بین می برید. برای پاسیو، با ایجاد فضای باز یا اضافه کردن چند پنجره فضای منحصر به فردی خواهید داشت.
 4. کانکس ویلایی:این سازه مکان مناسبی برای رشد گیاهان و غذایی است. پنجره ها را در چهار طرف قرار دهید تا نور خورشید بتواند وارد آن شود و امکان رشد مطلوب را فراهم کند.نگهداری از این نوع باغ آسان است.
 5. استخر:با قرار دادن یک کانکس در زیر زمین، می توانید استخر خود را ایجاد کنید.فقط کمی تنظیمات را انجام دهید، تا تابستان امسال چیزی برای خنک نگه داشتن خود داشته باشید. اندازه این سازه ها بین 10 تا 53 فوت طول دارند، بنابراین می توانید در صورت نیاز سازه بیشتری اضافه کنید و اندازه دلخواه خود را ایجاد نمایید. ایجاد استخر کانکس خود به شما این امکان را می دهد که خلاق باشید و چوب، رنگ و سایر عناصر را مطابق با ترجیحات خود اضافه کنید.
قیمت کانکس ویلایی 40 متری

سوالات متداول خرید کانکس کارگاهی و نگهبانی، کانکس ویلایی، کانکس سرویس بهداشتی

- آیا کسی می تواند یک کانکس پیش ساخته بخرد و از آن استفاده کند؟

- آیا کانکس ها قابل بازیافت هستند؟

- آیا کانکس من به عنوان ملک زمین مشمول مالیات می شود؟

-آیا می توان این سازه ها را برای چندین واحد متصل کرد؟

فروش کانکس

کانکس ها برای انواع کاربردهای مختلف عالی هستند و در محله هایی که ساختن بنا از نظر مالی امکان‌پذیر نیست، به خوبی کار می کنند و کانکس پیش ساخته، تولید کانکس کارگاهی و نگهبانی، خرید کانکس ویلایی، کانکس سرویس بهداشتی قیمت انواع کانکس و کیوسک ایمن کمک متفاوت است. این ها تنها برخی از نمونه هایی هستند که این سازه ها به خوبی کار کرده اند. با استفاده از تخیل خود، احتمالا می توانید راه های بیشتری را برای استفاده از این جعبه های فولادی محکم بیابید.

کانکس کارگاهی کانکس نگهبانی ساخت کانکس نما داخل کانکس ویلایی مسکونی ارسال کانکس شرکت خرید کانکس قیمت کانکس ۶ متری کانکس شیک نگهبان کانکس باغی کانکس طرح آجری کانکس ویلا باغ کانکس فروشی کانکس طرح چوب کانکس درب برقی خانه کانکسی تولید کننده کانکس کانکس سرویس بهداشتی کانکس اداری